Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnecek plast detsky

Nalezeno:    3 produkty

Stor SPIDERMAN

- materiál: porcelán - objem: 0,47l - rozměr: 10 x 10 x 12 cm

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

hrníček 0,25l s pítkem

hrníček 0,25l s pítkem - Dětský hrneček s pítkem zabraňuje rozlití nápoje při převrhnutí, dvě praktické ucha pro snadné držení. Vhodné pro teploty od -20°C do 90°C. Materiál: plast. Neobsahuje BPA. Testováno českou Hygienickou laboratoří v Klatovech, LABTECH s.r.o., akreditovanou ČIA. Barevný assort. Rozměry: objem 0,25 l, pr. 7 cm, v. 13 cm. Neobsahuje BPA. Testováno českou Hygienickou laboratoří v Klatovech, LABTECH s.r.o., akreditovanou ČIA.

hrníček 0,25l s pítkem

Dětský hrneček s pítkem zabraňuje rozlití nápoje při převrhnutí, dvě praktické ucha pro snadné držení. Vhodné pro teploty od -20°C do 90°C. Materiál: plast. Neobsahuje BPA. Testováno českou Hygienickou laboratoří v Klatovech, LABTECH s.r.o., akreditovanou ČIA. Barevný assort. Rozměry: objem 0,25 l, pr. 7 cm, v. 13 cm. Neobsahuje BPA. Testováno českou Hygienickou laboratoří v Klatovech, LABTECH s.r.o., akreditovanou ČIA. MIX barev - DO OBJEDNÁVKY JE NUTNO UVÉST POŽADOVANOU BARVU!!!...

hrníček 0,25l s pítkem

hrníček 0,25l s pítkem - Dětský hrneček s pítkem zabraňuje rozlití nápoje při převrhnutí, dvě praktické ucha pro snadné držení. Vhodné pro teploty od -20°C do 90°C. Materiál: plast. Neobsahuje BPA. Testováno českou Hygienickou laboratoří v Klatovech, LABTECH s.r.o., akreditovanou ČIA. Barevný assort. Rozměry: objem 0,25 l, pr. 7 cm, v. 13 cm. Neobsahuje BPA. Testováno českou Hygienickou laboratoří v Klatovech, LABTECH s.r.o., akreditovanou ČIA.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: