Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hracka noemova archa

Nalezeno:    3 produkty

Playmobil 6765 Přenosná Noemova Archa

Přenosná Noemova Archa je praktická a skladná hračka pro nejmenší, která lze snadno přenášet. Nalož všechna zvířátka do archy a zachraň tak svět. Určené pro děti od 18 měsíců.

PLAYMOBIL Přenosná Noemova Archa (1.2.3)

Playmobil Přenosná Noemova Archa(1.2.3)Popis:Věk:od 18 měsícůPřenosná Noemova Archa PLAYMOBIL je praktická a skladná hračka, kterousi můžeš vzít kamkoliv sebou. Nalož všechna zvířátka do archy azachraň tak svět. Když je čas uklidit hračky, jednoduše zavři zvířátkado archy a je uklizeno!Rozměr balení a specifikace:Velikost figurky: 7 cm Rozměry (balení):32,5 × 2­2,5 × 20 cmPlaymobil 1.2.3:Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie! Svouvšestranností pomáhá dětem v jejich rozv...

Playmobil 6765 Přenosná Noemova Archa (1.2.3)

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Přenosný dům pro panenky PLAYMOBIL je praktická a skladná hračka, kterou si můžeš vzít kamkoliv sebou. Nalož všechna zvířátka do archy a zachraň tak svět. Když je čas uklidit hračky, jednoduše zavři zvířátka do archy a je uklizeno!Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: