Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hracka mike

Nalezeno:    5 produktů

Alltoys Mikrofon Groovy Mike

Interaktivní hračka v podobě mikrofonu pro nejmenší děti. Nejen že pozitivně ovlivňuje rozvoj dětských dovedností, ale také vydává zvuky a umí zesílit hlas. Děti mikrofon zaujme přátelským obličejem ale i funkcemi. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Philips Philips 71705/33/16 - Dětská lampa DISNEY SOFTPAL MIKE LED/0,18W/230V P0743

Oblíbený hrdina z filmu Příšerky s.r.o. Dětská LED lampička s vestavěným LED osvětlením. Zapíná a vypíná se naklápěním. Velice příjemný, měkký materiál - lampička může sloužit i jako hračka. I po dlouhé době svícení je lampička chladná na dotek. Maximálně odolná - vyrobená speciálně pro děti. Součástí dodávky nabíjecí pdostavec.  Energetická třída A+. Neobsahuje BPA.

Philips Philips 71705/33/26 - LED dětská lampa MIKE LED/0,18W/230V P1315

Oblíbený hrdina z filmu Příšerky s.r.o. Dětská LED lampička s vestavěným LED osvětlením.Zapíná a vypíná se naklápěním.Velice příjemný, měkký materiál - lampička může sloužit i jako hračka.I po dlouhé době svícení je lampička chladná na dotek.Maximálně odolná - vyrobená speciálně pro děti.Součástí dodávky nabíjecí pdostavec. Energetická třída A+.Neobsahuje BPA.

Dva supernosáči: DVD

Supernosáči Mike (Mike Krüger) a Tommy (Thomas Gottschalk) dali jednou hlavy dohromady a otevřeli si detektivní kancelář. Protože co zvládnou Kojak a Colombo, by pro tyhle dvě kriminalistická embrya měla být jistě hračka. To si myslí i obchodník s nábytkem Sasse, když pověří Mika a Tommyho sledováním své záletnické manželky. A aby toho nebylo málo, najde si Tommy lákavý "vedlejšák". Zahraje si arabského šejka, jemuž jdou po krku nebezpeční zločinci. Jenže jak se věci zamotávají, nestačí těm ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: