Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp switch sfp gigabit modul

Nalezeno:    159 produktů

HP 2530-24G

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k podnikovým s...

Více informací
od 16 239 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1910-48HP

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 32 000 Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL XGS1910/GS1910 s 24 nebo 48 porty obsahuje inteligentní switche s volitelným 10GbE...

Více informací
od 17 549 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-8

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8 Switch Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL GS1900-24E s 24 porty obsahuje inteligentní switch, který zajišťuje maximální propustnost, a plní...

Více informací
od 1 797 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear JGS524

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Netgear JGS524 s možností montáže do stojanu vám dává možnost využít maximální výkon a kapacitu, při zachování velice dostupné ceny. Díky Gigabit portům s podporou plně duple...

Více informací
od 3 668 Kč
Koupit nejlevněji

POE-150 Planet napájení po ethernetu IEEE802.3af

POE-150 a POE-150S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-150 můžete kombinovat digitální datový provoz s napájením po současném kabelu. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být napájeno z Ethernetu. Rovněž jsou takto napájená zařízení chráněna i proti poškození chybným zapojením. Pokud nemáte přepínač s...

Více informací
od 3 002 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP - J9776A#ABB

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)<br>Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor ARM9E @ 800 MHz, 128 MB flash, packet buffer size: 1.5 MB dynamically allocated, 256 MB DDR3 DIMM Čekací doba 100 Mb Laten...

HP PS1810-24G Switch

Výrobce:HP | Networking SMB Třída produktu:Síťové switche (přepínače) bez administrace Síťová architektura: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Ano Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 ks Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks Přepínací

HP 2530-8G Switch

Výrobce:HP | Networking Třída produktu:Síťové switche (přepínače) administrovatelné Síťová architektura: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Ano Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks Komunikační

HP 1910-8 Switch

Výrobce:HP | Networking SMB Třída produktu:Síťové switche (přepínače) administrovatelné Síťová architektura: FastEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Ano Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks Přepínací

HP 2530-48G-PoE+ Switch, 48×100/1000 POE, 4×SFP - J9772A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 48 RJ-45 aut...

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24×100/1000 POE, 4×SFP - J9773A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100...

HP 2530-48 Switch, 24×100,2×1000, 2×SFP - J9781A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 48 RJ-45 autosensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Typ...

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24×100 POE, 2×1000, 2×SFP - J9779A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na z...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce:HP | Networking Třída produktu:Síťové switche (přepínače) administrovatelné Síťová architektura: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Ano Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks Komunikační

HP 2920-48G Switch (J9728A)

Výrobce:HP | Networking Třída produktu:Síťové switche (přepínače) administrovatelné Síťová architektura: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Ano Počet portů 1000BaseT (RJ45): 44 ks Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks Komunikační

Aruba 3800 48G 4SFP+ Switch

J9576A; Přehled; - L3 Advanced switch s pokročilým managementem; - 48x 100/1000 metalických portů + 4 x SFP+ 10Gb porty + 1 stohovací modul; - Modulární stohování, vysoce odolná architektura; - Velmi malé zpoždění (latency); - Montáž do 19? ; - Doživotní

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SF...

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports ...

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 16...

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SF...

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 16...

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports ...

HP 1920-8G Switch - JG920A

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports P...

HP 1920-8G Switch - JG920A

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports P...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module - JD368B

Expanzivní modul 2-port 10GbE SFP+ Module kompatibilní s přepínači HP 5500 HI Switch Series, HP 5830 Switch Series, HP 5120 EI Switch Series, HP 5500 EI Switch Series, HP 5500 SI Switch Series, HP 4800G Switch Series, HP 4500G Switch Series, HP 4210G Switch Series a HP 4510G Switch Series.

ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

Výrobce:HP | Networking Třída produktu:Rozšířující karty pro switche Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) Doplňující informace: 1Gb modul pro MM vlákna ve standardním provedení 50 ?m a 62.5 ?m Vlnová délka: 850 nm LC (duplex) maximální vzdálenost

HP 1920-24G Switch - JG924A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Paměť a procesor MIPS ...

HP 1920-8G Switch - JG920A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Paměť a pr...

HP 1920-48G Switch - JG927A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Paměť a ...

HP 1920-24G Switch 4x SFP

Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 41.7 Mpps Možnost smerovania/prepínania 56 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager I...

HP 1920-8G Switch 2x SFP

Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 14.8 Mpps Možnost smerovania/prepínania 20 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager IEE...

HP 1920-16G Switch 4x SFP

Porty 16 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 29.8 Mpps Možnost smerovania/prepínania 40 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager I...

HP 1920-8G Switch 2x SFP

Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 14.8 Mpps Možnost smerovania/prepínania 20 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager IEE...

HP 1920-24G Switch 4x SFP

Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 41.7 Mpps Možnost smerovania/prepínania 56 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager I...

HP 1920-16G Switch 4x SFP

Porty 16 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 29.8 Mpps Možnost smerovania/prepínania 40 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager I...

HP 1920-16G Switch 4x SFP

Porty 16 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 29.8 Mpps Možnost smerovania/prepínania 40 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager I...

HP 1920-24G Switch 4x SFP

Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 41.7 Mpps Možnost smerovania/prepínania 56 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager I...

HP 1920-8G Switch 2x SFP

Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 14.8 Mpps Možnost smerovania/prepínania 20 Gbps Riadiace funkcie IMC - Intelligent Management Center limited command-line interface Web browser SNMP Manager IEE...

HP 2530-24G Switch Europe 4x SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Montáž Mounts in an EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (rack-mounting kit available); horizontal surface mounting; wall mounting Pamäť a procesor Processor : ARM9E @ 800 MHz, 128 ...