Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp switch sfp gigabit modul

Nalezeno:    141 produktů

HP 2920-24G

Porty USB: Ano Počet portů RJ-45: 20 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP řady 2920 jsou ideální pro malé a střední podniky, které požadují Switch s managementem v profesionálním provedení značkového výrobce. Umož...

Více informací
od 29 065 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/125 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 10km, LC, TX:1310nm, RX:1310mm, singlemode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdále...

Více informací
od 737 Kč
Koupit nejlevněji

POE-150 Planet napájení po ethernetu IEEE802.3af

POE-150 a POE-150S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-150 můžete kombinovat digitální datový provoz s napájením po současném kabelu. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být napájeno z Ethernetu. Rovněž jsou takto napájená zařízení chráněna i proti poškození chybným zapojením. Pokud nemáte přepínač s...

Více informací
od 1 275 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP - J9776A#ABB

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)<br>Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor ARM9E @ 800 MHz, 128 MB flash, packet buffer size: 1.5 MB dynamically allocated, 256 MB DDR3 DIMM Čekací doba 100 Mb Laten...

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch Popis Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1850 nabízí výběr a flexibilitu pro menší organizace vyžadující snadné používání a cenově dostupné vysokovýkonné připojení. Série se skládá ze čtyř základních inteligentně řízených, pevných konfigurací, přepínačů Gigabit 2 Vrstvy a jednoho přepínače s 10 Gigabitovým agregátorem, který poskytuje vysoký výkon pro 10G připojení. Přicházejí v jednoduchém řešení, které má nejnovější funkce pro úsporu energie. Tyto přepínače...

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch Popis Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1850 nabízí výběr a flexibilitu pro menší organizace vyžadující snadné používání a cenově dostupné vysokovýkonné připojení. Série se skládá ze čtyř základních inteligentně řízených, pevných konfigurací, přepínačů Gigabit 2 Vrstvy a jednoho přepínače s 10 Gigabitovým agregátorem, který poskytuje vysoký výkon pro 10G připojení. Přicházejí v jednoduchém řešení, které má nejnovější funkce pro úsporu energie. Tyto přepínače...

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch Popis Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1850 nabízí výběr a flexibilitu pro menší organizace vyžadující snadné používání a cenově dostupné vysokovýkonné připojení. Série se skládá ze čtyř základních inteligentně řízených, pevných konfigurací, přepínačů Gigabit 2 Vrstvy a jednoho přepínače s 10 Gigabitovým agregátorem, který poskytuje vysoký výkon pro 10G připojení. Přicházejí v jednoduchém řešení, které má nejnovější funkce pro úsporu energie. Tyto přepínače...

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24×100/1000 POE, 4×SFP - J9773A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100...

HP 2530-48G-PoE+ Switch, 48×100/1000 POE, 4×SFP - J9772A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 48 RJ-45 aut...

HP 2530-48 Switch, 24×100,2×1000, 2×SFP - J9781A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 48 RJ-45 autosensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Typ...

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24×100 POE, 2×1000, 2×SFP - J9779A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na z...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

HP 2530-24G Switch Europe 4x SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Montáž Mounts in an EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (rack-mounting kit available); horizontal surface mounting; wall mounting Pamäť a procesor Processor : ARM9E @ 800 MHz, 128 ...

HP 2530-24G Switch Europe 4x SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Montáž Mounts in an EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (rack-mounting kit available); horizontal surface mounting; wall mounting Pamäť a procesor Processor : ARM9E @ 800 MHz, 128 ...

HPE 1920S 24G 2SFP Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-48G Switch (J9728A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 44 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-48G Switch (J9728A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 44 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply.; Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: 1 MB flash Packet buffer size: 512 KB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8 µs 1000 Mb Latency: < ...

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: 1 MB flash Packet buffer size: 512 KB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8 µs 1000 Mb Latency: < ...

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: 1 MB flash Packet buffer size: 512 KB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8 µs 1000 Mb Latency: < ...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (J9283B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 3 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 10 ft. (3 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Radi...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Ra...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (J9283B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 3 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 10 ft. (3 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Radi...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Ra...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend R...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend R...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (J9283B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 3 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 10 ft. (3 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Radi...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Ra...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend R...

350217 - HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flex

350218 - HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-p

HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2530-48G Switch - J9775A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Charakteristika řady 2530 Quality of Service (QoS) Traffic prioritization (IEEE 8...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply.; Porty: (24) RJ-45

Aruba 2530-24G-PoE+ Switch - J9773A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) - Tichý chod - regulace rychlosti větráků - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka Charakteristika řady 2530 Quality of Service (QoS) Traf...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) fixed 1000/10000 SFP+ ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP+ ports Paměť a procesor: 8 MB flash Packet buffer size: 1.5 MB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) fixed 1000/10000 SFP+ ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP+ ports Paměť a procesor: 8 MB flash Packet buffer size: 1.5 MB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8...

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE Pro...

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE Pro...

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE Pro...

HPE 1420 8G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 8G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 5G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 5G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 8G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 8G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 5G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 5G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (...

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC konektor - Napájení 3,3V - Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

HPE 1420 24G Switch

HPE 1420 24G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, kteří hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje de...

HPE 1420 16G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 16G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnik...

HPE 1420 16G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 16G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnik...

HPE 1420 24G Switch

HPE 1420 24G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, kteří hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje de...

HPE 1420 16G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 16G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnik...

HPE 1420 24G Switch

HPE 1420 24G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, kteří hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje de...

HPE 1820 48G Switch

HPE 1820 48G Switch Popis Řada přepínačů HPE 1820 nabízí větší výběr a flexibilitu pro menší organizace, které vyžadují snadné používání a nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO) a zároveň poskytují lepší výkonnost sítě. Jsou inteligentně řízené, pevné konfigurace, přepínače Gigabit Ethernet 2 vrstvy v jednoduchém řešení, které mají nejnovější funkce pro úsporu energie. Tyto přepínače jsou plug-and-play z boxu, kde může být síťové ovládání vyladěno pomocí funkcí dostupných z jednoduch...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HPE 1820 24G Switch

HPE 1820 24G Switche HP 1820 poskytují vysoký výkon a zjednodušenou instalaci, která zvýší hodnotu investice do infrastruktury sítě. Řada HP 1820 je navržena pro přístupové vrstvy v podnikových sítích, které vyžadují Gigabit Ethernet pro pracovní stanice. Switch je možné použít pro menší organizace, které vyžadují snadnou instalaci a nižší celkové náklady. Síťový provoz můžete vyladit, či konfigurovat přímo přes GUI ve webovém prohlížeči. Snadné používání, jednoduchá instalace a správ...

HPE 1820 24G Switch

HPE 1820 24G Switche HP 1820 poskytují vysoký výkon a zjednodušenou instalaci, která zvýší hodnotu investice do infrastruktury sítě. Řada HP 1820 je navržena pro přístupové vrstvy v podnikových sítích, které vyžadují Gigabit Ethernet pro pracovní stanice. Switch je možné použít pro menší organizace, které vyžadují snadnou instalaci a nižší celkové náklady. Síťový provoz můžete vyladit, či konfigurovat přímo přes GUI ve webovém prohlížeči. Snadné používání, jednoduchá instalace a správ...

Aruba 2530 24G Switch

Aruba 2530 24G Přepínače HP 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k vaši síti. Hodí se především pro menší a středně velké podnikové sítě. Tyto switche poskytují kompletní Layer 2 funkce se zvýšeným zabezpečením, řízením priorit a podporou IPv6 protokolu. Jsou snadno ovladatelné a jsou jednoduché na instalaci. Některé modely navíc umožňují PoE+ napájení síťových prvků po ethernetovém kabelu. Nák...

Aruba 2530 24G Switch

Aruba 2530 24G Přepínače HP 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k vaši síti. Hodí se především pro menší a středně velké podnikové sítě. Tyto switche poskytují kompletní Layer 2 funkce se zvýšeným zabezpečením, řízením priorit a podporou IPv6 protokolu. Jsou snadno ovladatelné a jsou jednoduché na instalaci. Některé modely navíc umožňují PoE+ napájení síťových prvků po ethernetovém kabelu. Nák...

Aruba 2530 8 Switch

Aruba 2530 8 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a voli...

Aruba 2530 8 Switch

Aruba 2530 8 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a voli...

Aruba 2530 24 Switch

Aruba 2530 24 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a vol...

Aruba 2530 48 Switch

Aruba 2530 48 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a vol...

Aruba 2530 24 Switch

Aruba 2530 24 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a vol...

Aruba 2530 48 Switch

Aruba 2530 48 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a vol...

687152 - DeLock Delock SFP Modul 1000Base-T RJ45 - 86206

Tímto Delock SFP modulem je možné rozšířit Gigabit switch s volným SFF slotem pomocí RJ45 roz

HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-LR) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 1310 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.9 W Power consumption maximum: 1 W Cable type: Low metal content, single-mode fiber-optic, complying w...

HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-LR) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 1310 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.9 W Power consumption maximum: 1 W Cable type: Low metal content, single-mode fiber-optic, complying w...

HPE 1420 24G 2SFP+ Switch

Záruka na dobu životnosti + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 24G 2SFP+ Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové ...

HPE 1420 24G 2SFP+ Switch

Záruka na dobu životnosti + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 24G 2SFP+ Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové ...

HPE 1420 24G 2SFP Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 24G 2SFP Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet po...

HPE 1420 24G 2SFP Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 24G 2SFP Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet po...

HPE 1420 24G 2SFP+ Switch

Záruka na dobu životnosti + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 24G 2SFP+ Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové ...

HPE 1420 24G 2SFP Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 24G 2SFP Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet po...

HP ProCurve 2615-8- PoE Switch, 8×100 - J9565A#ABB

Porty 8 RJ-45 autosensing 10/100 PoE ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3af PoE), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full 2 dual-personality ports, each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T an IEEE 802.3u Type 100Base-TX an IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or an SFP slot (for use with SFP transceivers) 1 RJ-45 serial console port Paměť a procesor Processor : Freescale PowerPC 8313 @ 333 MHz, 32 MB flash, ...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: