Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp enterprise 7500

Nalezeno:    99 produktů

HP Scanjet Enterprise 7500

Plochý skener formátu legal můžete snadno začlenit do svého systému správy dokumentů. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem.

Více informací
od 38 254 Kč
Koupit nejlevněji

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner

Tento plochý skener formátu Legal snadno integrujete do pracovních prostředí. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem. Komplexní sada skenovacího softwaru usnadní práci v pracovních skupinách. Typ skeneru: Ploché provedení, ADF Formát předlohy: PDF, TIFF (jednostránkové, vícestránkové, komprimované: G3, G4, LZW, JPEG), DOC, RTF, WPD, XLS, TXT, XML, XPS, HTML, OPF, JPG, BMP, PNG Automatický podavač: Ano Skenovací roz...

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner (L2725B#B19)

Skener A4, 600 dpi, duplex, podavač (ADF), USB 2.0 Profesionální skener HP Scanjet Enterprise Flow 7500 s rozlišením 600 dpi je určen pro uživatele v malých kancelářích. Digitalizuje vícestránkové papírové dokumenty (oboustranně). Na kancelářské zaměření skeneru poukazuje automatický podavač dokumentů na 100 listů A4. Všechny papírové dokumenty lze díky tomu snadno nasnímat do jednoho souboru (včetně OCR převodu, je-li třeba).Snímací čidlo je dimenzované až na 3000 skenů denně, takže si b...

HP Scanjet Enterprise 7500 Flatbed Scann, HP Scanjet Enterprise

HP L2725B#B19 * Skenování Max. skenovací velikost: 216 x 356 mm Rozlišení optického skenování: 600 x 600 DPI Barevné skenování: Ano Duplexní skenování: Ano Vstupní barevná hloubka: 24 bit Skenování filmu: Ne Úrovně odstínu šedi: 256 Rychlost skenování s automatickým podavačem (černobíle, A4): 50 str. za minutu Rychlost skenování s automatickým podavačem (barevně, A4): 50 str. za minutu Oboustranná rychlost skenování s automatickým podavačem (černobíle, A4): 100 ipm Oboustranná rychlost skenová...

012100 - HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner (A4,600x600,USB 2.0) - L2725B

Tento plochý skener formátu Legal snadno integrujete do pracovních prostředí. Technologie HP P

HPE 7500 PoE DIMM Module

HP 7500 PoE DIMM Module (JD192B) Compatible products: •HP 7500 Switch Series

HPE 7500 384Gbps Fabric Module

HP 7500 384Gbps Fabric Module (JD194B) Ports: 1 RJ-45 dual-personality port One console port, used for local or remote configuration and management 1 RJ-45 autosensing 10/100 port (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX) Duplex: half or full 1 Compact Flash port Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 14.84(w) x 1.77(h) in. (35.5 x 37.7 x 4.5 cm) Weight: 7.94 lb. (3.6 kg)

HPE 7500 650W AC Power Supply

HP 7500 650W AC Power Supply (JD217A) Physical characteristics: Dimensions: 13.78(d) x 5.51(w) x 1.57(h) in. (35 x 14 x 4 cm) (1U height) Weight: 5.34 lb. (2.42 kg) Electrical characteristics: Voltage: 100-120/200-240 VAC Current: 0/10 A Idle power: 97.5 W Maximum power rating: 650 W PoE power: 0 W Frequency: 50/60 Hz Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-c

HPE 7500 1400W AC Power Supply

HP 7500 1400W AC Power Supply (JD218A) Physical characteristics: Dimensions: 14.06(d) x 7.72(w) x 5.04(h) in. (35.7 x 19.6 x 12.8 cm) (3U height) Weight: 14 lb. (6.35 kg) Electrical characteristics: Voltage: 100-120/200-240 VAC Current: 0/16 A Idle power: 196 W Maximum power rating: 1400 W PoE power: 0 W Frequency: 50/60 Hz Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the

HPE 7500 2800W AC Power Supply

HP 7500 2800W AC Power Supply (JD219A) Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 7.72(w) x 5.04(h) in. (35.5 x 19.6 x 12.8 cm) (3U height) Weight: 18.08 lb. (8.2 kg) Electrical characteristics: Voltage: 100-120/200-240 VAC Current: 0/16 A Idle power: 210 W Maximum power rating: 2800 W PoE power: 1400 W Frequency: 50/60 Hz Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are

HPE 7500 6000W AC Power Supply

HP 7500 6000W AC Power Supply (JD227A) Physical characteristics: Dimensions: 14.06(d) x 7.72(w) x 5.04(h) in. (35.7 x 19.6 x 12.8 cm) (3U height) Weight: 28.22 lb. (12.8 kg) Electrical characteristics: Voltage: 100-120/200-240 VAC Current: 0/16 A Idle power: 105 W Maximum power rating: 6000 W PoE power: 5300 W Frequency: 50/60 Hz Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation ar

HPE 7500 1400W DC Power Supply

HP 7500 1400W DC Power Supply (JD208A) Physical characteristics Dimensions: 14.06(d) x 7.72(w) x 5.04(h) in. (35.7 x 19.6 x 12.8 cm) (3U height) Weight: 20.39 lb. (9.25 kg) Electrical characteristics DC voltage: 0~-48/-60V Current: 0/50 A Idle power: 168 W Maximum power rating: 1400 W PoE power: 140 W Notes: Idle power is the actual power consumption of the device with no ports connected. Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical m

HPE 7500 48-port GbE SFP Enhanced Module

HP 7500 48-port GbE SFP Enhanced Module (JD221A) Ports: 48 SFP 100/1000 Mbps ports Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 14.84(w) x 1.57(h) in. (35.5 x 37.7 x 4 cm) Weight: 7.16 lb. (3.25 kg) Compatible products: •HP 7500 Switch Series

HPE 7500 24-port GbE SFP Enhanced Module

HP 7500 24-port GbE SFP Enhanced Module (JD231A) Ports: 16 XFP 100/1000 Mbps ports 8 dual-personality ports 1000M Combo ports (SFP or RJ-45) Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 14.84(w) x 1.57(h) in. (35.5 x 37.7 x 4 cm) Weight: 6.7 lb. (3.04 kg) Compatible products: •HP 7500 Switch Series

HPE 7500 2-port 10GbE XFP Enhanced Mod

HP 7500 2-port 10GbE XFP Enhanced Module (JD233A) Ports: 2 XFP 10-GbE ports Duplex: full only Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 14.84(w) x 1.57(h) in. (35.5 x 37.7 x 4 cm) Weight: 6.46 lb. (2.93 kg) Compatible products: •HP 7500 Switch Series

HPE 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module

HP 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module (JC792A) Physical characteristics 10.08(w) x 11.73(d) x 1.57(h) in (25.6 x 29.8 x 4 cm) Weight: 6.88 lb (3.12 kg) Compatible products •HP 7500 Switch Series

HPE 7500 384Gbps Fab Mod w/2 XFP Ports

HP 7500 384Gbps Fabric Module with 2 XFP Ports (JD193B) Ports: 1 RJ-45 dual-personality port One console port, used for local or remote configuration and management 1 RJ-45 autosensing 10/100 port (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX) Duplex: half or full 1 Compact Flash port 2 XFP 10-GbE ports Duplex: full only Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 14.84(w) x 1.77(h) in. (35.5 x 37.7 x 4.5 cm) Weight: 7.94 lb. (3.6 kg)

HPE 7500 4-port 10GbE XFP Enhanced Mod

HP A7500 4-port 10-GbE XFP EB Module (JD232A) Ports: 4 XFP 10-GbE ports Duplex: full only Physical characteristics: Dimensions: 13.98(d) x 14.84(w) x 1.57(h) in. (35.5 x 37.7 x 4 cm) Weight: 6.46 lb. (2.93 kg)

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775Z+ - CF304A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB paměti, 600dpi plochý skener s ADF podavačem, USB host + USB 2.0 + GLAN + 2x USB interní host, ePrint, velký 8,07“ dotykový a ba...

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775Z - CC524A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB paměti, 600dpi plochý skener s ADF podavačem, USB host + USB 2.0 + GLAN + 2x USB interní host, ePrint, velký 8,07“ dotykový a ba...

HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR

HP X130 10G SFP+ LC ER 40km Transceiver (JG234A) Compatible products: •HP 10500 Switch Series •HP 7500 Switch Series •HP 5800 Switch Series •HP 5820 Switch Series •HP 5830 Switch Series •HP 12500 Switch Series •HP 12500 Switch Series

HPE X130 10G XFP LC ZR 1550nm XCVR

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver (JD107A) Compatible products: •HP 8800 Router Series •HP 9500 Switch Series •HP 10500 Switch Series •HP 7500 Switch Series •HP 12500 Switch Series •HP 12500 Switch Series

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: •HP 5900 Switch Series •HP 5500 HI Switch Series •HP 5920 Switch Series •HP 5120 EI Switch Series •HP 5500 EI Switch Series •HP 5500 SI Switch Series •HP 4500G Switch Series •HP 5810-48G Switch •HP 4510G Switch Series •HP 10500 Switch Series •HP 5830 Switch Series •HP 7500 Switch Series •HP 5800 Switch Series •HP 5820 Switch Series •HP 5830 Switch Series •HP 7500 Switch Se...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: