Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Houpacka na pruzine

Nalezeno:    3 produkty

PRUŽINOVÁ HOUPAČKA Pony - houpadlo na pružině AKCE!!

PRUŽINOVÁ HOUPAČKA Pony - houpadlo na pružině Zařízení je pro užívání v sedě pro děti od 3 do 12 letNutný dohled na děti do 6 let, se špatnou motorikou nebo špatným pudem sebezáchovy.Houpačka je dodávána včetně betonovacího kotvení.

PRUŽINOVÁ HOUPAČKA Scooter - houpadlo na pružině AKCE!!

PRUŽINOVÁ HOUPAČKA Scooter - houpadlo na pružiněZařízení je pro užívání v sedě pro děti od 3 do 12 letNutný dohled na děti do 6 let, se špatnou motorikou nebo špatným pudem sebezáchovy.Tuto pružinovou houpačku dodáváme v kompletu s kotvením.

Houpadlo na pružině - Delfíni pro veřejnost

Houpačka na pružině HARI je určena pro dětské hriště, mateřské školky, zahrady a parky,pro děti od 3 do 12 let, hmotnost do 50 kg.Tělo je vyrobeno z vysokomolekulárního polyethylénu a na jeho mechanické vlastnostije záruka 10 let.Pružina je vyrobena ze speciální oceli se zárukou 2 roky.Houpadlo má rozměry – výška 85 cm, délka 95 cm, šířka v sedátku 30 cm.Bezpečná zóna 2,5 x 3 m. Hmotnost houpadla 25 kg, upínání 8 kg.Montáž do země svépomocí podle přiloženého návodu. Nevyžaduje betonování!Certif...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:zirafa na pruzine    •  kocka na pruzine    •  pes na pruzine    •  krava na pruzine    •  beruska na pruzine    •