Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Horky napoj s paracetamolem

Nalezeno:    294 produktů

Smithkline Coldrex horký nápoj - citron s medem (5 sáčků)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0124911 Výrobcem je Smithkline Beecham, S.A., Alcala de Henares, Madrid, Španělsko Další informace o tomto přípravku získáte u místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci: GlaxoSmithkline s.r.o., Na Pankráci 17/1685, 140 21 Praha 4 Telefon: 222 001 208 Fax: 222001 555 Tato příbalová informace byla naposledy schválena 1.6.2011

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Paralen Grip horký nápoj (12 granulí pro suspenzi)

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ 12 Granule pro suspenzi je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Smithkline Coldrex horký nápoj - citron s medem (10 sáčků)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0124913 Výrobcem je Smithkline Beecham, S.A., Alcala de Henares, Madrid, Španělsko Další informace o tomto přípravku získáte u místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci: GlaxoSmithkline s.r.o., Na Pankráci 17/1685, 140 21 Praha 4 Telefon: 222 001 208 Fax: 222001 555 Tato příbalová informace byla naposledy schválena 1.6.2011

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen 500 (12 tablet)

1/5 Příloha č. 1 k opravě sdělení sp.zn. sukls226519/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE PARALEN 500 tablety Paracetamolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek PARALEN 500 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud po...

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

NUTREND Isodrinx 840 g

Isodrinx je sportovní nápoj s možností jak hypotonického, tak isotonického ředění s vysokým obsahem rychle vstřebatelných sacharidů (energie), optimem minerálů a s přídavkem 10 vitamínů. Zajišťuje efektivní hydrataci organismu v průběhu zátěže. Je vytvořený na základě nejmodernějších výzkumů z oblasti fyziologie zátěže a sportovní výživy na požadavky lidského organismu na příjem tekutin a minerálů v průběhu výkonu. Složení přesně odpovídá požadavkům organismu při intenzivní zátěži: * zvýšený...

Více informací
od 252 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen Horký nápoj bez cukru

PARALEN HORKÝ NÁPOJ BEZ CUKRU 500 MG citrón Prášek pro přípravu horkého nápoje pro snížení horečky, utlumení bolesti a úlevu od chřipky. Indikován při horečce, při akutních bakteriálních a virových infekcích, bolestech zubů, hlavy, neralgii, bolestech svalů či kloubů nezánětlivého původu, při bolestech vertebrogenního původu a menstruačních bolestech. Sáček obsahuje 500 mg paracetamolu. Pomocná látka: sodík (121,39 mg /sáček),aj. Určeno pro do...

CELASKON horký nápoj 14 sáčků

Prášek pro přípravu horkého (teplého) nápoje. Obsahuje vitamin C a zinek, přispívají ke správné funkci imunitního systému. Příchuť pomeranč a zázvor.

Paralen Grip Horký nápoj 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj 12 sáčků citron Lék ve formě horkého nápoje s obsahem Paracetamolu, který přináší rychlou a účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení. Paralen Grip horký nápoj snižuje horečku, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti hlavy, krku, kloubů a svalů. Nekombinujte přípravek Paralen Grip s jinými léky, které obsahují léčivou látku paracetamol.

Coldrex Horký nápoj Citron 14 sáčků

Coldrex Hotrem Citron 14 kusů horký nápoj Účinný přípravek pro léčbu příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex horký nápoj přináší rychlou úlevu od bolestí hlavy, krku, horečky a ucpaného nosu. Přípravek je ve formě lahodného, horkého nápoje s rychlým nástupem účinku. Navíc obsahuje vitamín C. Coldrex obsahuje paracetamol pro úlevu od bolesti a dekongescens pro uvolnění ucpaného nosu. Vhodné pro dospělé a děti od 15 let věku.

Celaskon Horký nápoj se zinkem 14 sáčků

Celaskon horký nápoj se zinkem pomerančovo-zázvorová příchuť Prášek pro přípravu horkého nápoje, který obsahem vitamínu C a zinku podporuje správnou funkci imunitního systému. Použití: pro dospělé a děti od 3 let věku. Dávkování: nápoj z 1 sáčku denně.

PARALEN® GRIP horký nápoj 12 sáčků

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku. 3 příchutě: citrón, třešeň a novinka pomeranč a zázvor.

Coldrex Horký nápoj citron med 10 ks

Coldrex horký nápoj je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let (s hmotností nad 50 kg) k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex horký nápoj odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamin C.

Paralen Grip Horký Nápoj 12 sáčků

PARALEN GRIP horký nápoj je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.

Coldrex Horký nápoj Citron 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku.

Coldrex Horký nápoj Citron 5 sáčků

Coldrex Horký nápoj obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku.

Celaskon horký nápoj 300mg + Zinek 5mg 14sáčků

Celaskon horký nápoj s příchutí pomeranče a zázvoru je doplněk stravy s vitaminem C a zinkem. Je určený k přípravě horkého nápoje.

Coldrex Horký nápoj Citron 14 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospív...

Coldrex Horký nápoj Citron 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospív...

Coldrex Horký nápoj Citron 5 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospív...

Coldrex Horký nápoj Citron 14 sáčků

COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON prášek pro perorální roztok v sáčku paracetamolum, phenylephrini hydrochloridum, acidum ascorbicum Přečtětě si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. • Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. • Požádejte svého lékárníka, pokud ...

Coldrex Horký Nápoj Citron s medem 10 sáčků

Coldrex Hotrem Citron a med 10 kusů horký nápoj Účinný přípravek pro léčbu příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex horký nápoj přináší rychlou úlevu od bolestí hlavy, krku, horečky a ucpaného nosu. Přípravek je ve formě lahodného, horkého nápoje s rychlým nástupem účinku. Navíc obsahuje vitamín C. Coldrex obsahuje paracetamol pro úlevu od bolesti a dekongescens pro uvolnění ucpaného nosu. Vhodné pro dospělé a děti od 15 let věku....

Celaskon horký nápoj 300mg + Zinek 5mg 14sáčků

Doplněk stravy s vitaminem C a zinkem. Prášek pro přípravu horkého nápoje. S příchutí pomeranče a zázvoru. Se sladidly.

Celaskon horký nápoj 300mg + Zinek 5mg 14sáčků

Doplněk stravy s vitaminem C a zinkem. Prášek pro přípravu horkého nápoje. S příchutí pomeranče a zázvoru. Se sladidly.

Celaskon horký nápoj 300mg + Zinek 5mg 14sáčků

Prášek pro přípravu horkého nápoje s příchutí pomeranče a zázvoru. Doplněk stravy s vitaminem C a zinkem. Se sladidly. Vitamin C a zinek přispívají k normální funknci imunitního systému. Hmostno obsahu 47,6g.

Paralen Grip Horký nápoj - pomeranč a zázvor 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků Lék ve formě horkého nápoje s obsahem Paracetamolu, který přináší rychlou a účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení. Paralen Grip horký nápoj snižuje horečku, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti hlavy, krku, kloubů a svalů. Nekombinujte přípravek Paralen Grip s jinými léky, které obsahují léčivou látku paracetamol.

Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.10

Coldrex horký nápoj je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let (s hmotností nad 50 kg) k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex horký nápoj odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamin C.

Paralen Grip Horký Nápoj por.gra.sus. 12

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Čtěte pozorně příbalový leták.

Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.14

Coldrex horký nápoj je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let (nad 50 kg) k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení. Odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku. Čtěte podrobně příbalový leták.

Horký Francouz TOPNATUR 20x16g

VINNY – Horký francouz je originální patentovaný nápoj na bázi sušeného vína a extraktu k valitních červených hroznů z vyhlášených francouzských vinic. Vyznačuje se plnou lahodnou chutí svařeného vína. Horký francouz obsahuje extrakt z hroznů a vyváženou kombinaci skořice, hřebíčku a zázvoru a dokonale Vás zahřeje. Navíc je zcela bez alkoholu, umělých barviv a konzervantů. Vysoký obsah extraktu z hroznů.

Horký zázvor TOPNATUR 20x17g

Jedinečný zázvorový nápoj. Blahodárné účinky zázvoru jsou jistě všem známé. Tyto vlastnosti jsme navíc podpořili přidáním vitamínu C. Chuť je vyladěná kombinací zázvoru a exotického ovoce. Horký zázvor nejen zahřeje, ale přispívá také k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jedná se o přírodní produkt a neobsahuje žádné sladidla, barviva a konzervanty.

Horký Zázvor, 20x17g

Ochutnejte jedinečný zázvorový nápoj. Blahodárné účinky zázvoru jsou jistě všem známé. Tyto vlastnosti jsme navíc podpořili přidáním vitamínu C.

Horký Zázvor, 17g

Ochutnejte jedinečný zázvorový nápoj. Blahodárné účinky zázvoru jsou jistě všem známé. Tyto vlastnosti jsme navíc podpořili přidáním vitamínu C.

Horký Francouz - Punč, 16g

Horký francouz je originální patentovaný nápoj vyrobený na bázi sušeného de-alkoholického vína a extraktu z kvalitních červených hroznů z vyhlášených francouzských vinic.

Horký Francouz, 20x16g

Horký francouz je originální patentovaný nápoj vyrobený na bázi sušeného de-alkoholického vína a extraktu z kvalitních červených hroznů z vyhlášených francouzských vinic.

Horký Francouz - Punč, 40x16g

Horký francouz je originální patentovaný nápoj vyrobený na bázi sušeného de-alkoholického vína a extraktu z kvalitních červených hroznů z vyhlášených francouzských vinic.

Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.14

Coldrex Horký nápoj je vhodný pro dospělé a mladistvé k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení.

Coldrex Horký nápoj Citron s medem 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou urč...

Coldrex Horký nápoj Citron s medem 5 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou urč...

Coldrex Horký nápoj Citron s medem 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku.

COLDREX Horký nápoj citron prášek pro roztok 14 sáčků

Coldrex horký nápoj s příchutí citronu je přípravek proti chřipce a nachlazení.

Zentiva, a.s. Paralen Grip Horký nápoj - Echinacea a šípky 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj Echinacea a šípky 12 sáčků Lék ve formě horkého nápoje s obsahem Paracetamolu, který přináší rychlou a účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení. Paralen Grip horký nápoj snižuje horečku, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti hlavy, krku, kloubů a svalů. Nekombinujte přípravek Paralen Grip s jinými léky, které obsahují léčivou látku paracetamol. Určeno pro dospělé a děti od 12 let věku. Užívání: max. 4krát denně 1 sáček rozpuštěný v n...

Paralen grip horký nápoj Třešeň por.gra.sol.12

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti kloubů a svalů, kongesce nosní sliznice, sinusitidy a s ní spojené bolesti a akutního katarálního zánětu nosní sliznice. Čtěte pozorně příbalový leták.

Paralen horký nápoj bez cukru 500mg por.plv.sol.12

Paralen Horký nápoj bez cukru působí proti bolesti a snižuje tělesnou tepltu.

COLDREX Horký nápoj citron med prášek pro perorální roztok 10 sáčků

Horký nápoj proti chřipce a nachlazení: snižuje horečku, tlumí bolest, uvolňuje ucpaný nos a dutiny. Jedná se o volně prodejný léčivý přípravek.