Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Honzikova cesta kniha

Nalezeno:    2 produkty

Bohumil Říha: Honzíkova cesta

Kniha: Bohumil Říha: Honzíkova cesta Klasický příběh malého Honzíka, který jede sám vlakem k dědovi a babičce na vesnici je určen pro malým začínajícím čtenářům. Nové vydání v nové grafi cké úpravě.

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Honzíkova cesta - kniha + 2CD - Říha Bohumil

Honzíkova cesta - kniha + 2CD - Říha Bohumil Veselý a laskavý příběh malého Honzíka, který se vypravil k babičce a dědečkovi na vesnici a zažívá tam každodenní malá dobrodružství, oslavuje už generace malých čtenářů.CD 1 – 61:25 min1. Babička píše psaní2. Ve vlaku3. Dědeček veze Honzíka4. Babička dostává kuličku5. Vajíčko6. Přišla Koza7. Honzík pouští draka8. Honzíkův sen9. O vepříku Princovi CD 2 – 61:31 min 1. Koza na silnici2. Na cestě s obědem3. Kulička se vrací4. Ve škole5. Za kocoure...

Honzíkova cesta + 2CD - Bohumil Říha; Václav Postránecký; Helena Zmatlíková

Honzíkova cesta + 2CD - Bohumil Říha; Václav Postránecký; Helena Zmatlíková Klasický příběh malého Honzíka, který jede sám vlakem k dědovi a babičce na vesnici je určen malým začínajícím čtenářům. Vypráví Václav Postránecký. Kniha + 2CD z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Příběhy pro děti | České příběhy pro děti od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!