Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodiny cibulak

Nalezeno:    6 produktů

Blancheporte Kuchyňské hodiny "Cibulák"

Krásný starý cibulový vzor v kombinaci s moderním hodinovým strojkem - tradice a styl. Z těchto dekorativních kuchyňských hodin se budete dlouho těšit.

Porcelán Dubí stolní hodiny quartz, krbové hodiny cibulák český porcelán

POPIS ZBOŽÍ: Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Rozměry: 28 x 18 x 9 cm , 1330 g Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Cibulová malba je pod glazurou. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.)

Porcelán Dubí stolní hodiny quartz, krbové hodiny cibulák český porcelán

POPIS ZBOŽÍ: Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Rozměry: 28 x 18 x 9 cm , 1280 g Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Cibulová malba je pod glazurou. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.)

Porcelán Dubí stolní hodiny quartz, krbové hodiny cibulák český porcelán

POPIS ZBOŽÍ: Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Rozměry: Výška 12,6 cm , šířka 8 cm, tloušťka 4,6 cm, 0,2 kg. Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Cibulová malba je pod glazurou. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.)

Blancheporte 2 termo mísy "Cibulák", 450 ml + 800 ml 450+800ml

Vlažné jídlo - ne, děkuji! Tyto dekorativní termo mísy udrží potraviny horké dlouhé hodiny a studené pokrmy zůstanou chladné! Ušetřete si potíže s ohříváním nebo chlazením pokrmů, když se opět někdo opozdí.

Blancheporte 3 termo mísy "Cibulák", 450 ml + 800 ml + 1200 ml 450+800+1200ml

Vlažné jídlo - ne, děkuji! Tyto dekorativní termo mísy udrží potraviny horké dlouhé hodiny studené pokrmy zůstanou chladné! Ušetřete si potíže s ohříváním nebo chlazením pokrmů, když se opět někdo opozdí.