Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodiny andilci

Nalezeno:    5 produktů

ZajímavéHodiny nástěnné hodiny Andílci

Nástěnné hodiny Andílci Obklopujete se věcmi, které umějí vyprávět zajímavý příběh, dokáží zahřát, potěšit? Pak se vám budou líbit nástěnné hodiny s andílky od Michelangela. Můžete spolu s nimi meditovat, prosit je o pomoc nebo díky nim zase začít věřit na zázraky. Andílci vás neopustí nikdy, i když se na ně mnohdy obracíme, jen když si nevíme v životě rady. Tip na zajímavý vánoční dárek.

ZajímavéHodiny nástěnné hodiny Andílci 2

Nástěnné hodiny Andílci 2 Tyto hodiny jsou na skladě pouze s číselným ciferníkem Máme-li starosti nebo z něčeho strach, tak častokrát v situaci, kdy už není kudy kam, voláme na pomoc strážné anděly. Dva z nich na vás shlížejí i z našich nástěnných hodin. Oba andílci se tváří zadumaně, možná nad něčím přemýšlejí. Ale nenechte se mýlit, v každém okamžiku jsou s vámi a nabízejí pomocnou ruku.

ZajímavéHodiny nástěnné hodiny Retro andílci

Nástěnné hodiny Retro andílci Obklopujete se věcmi, které umějí vyprávět zajímavý příběh? Pak se vám jistě budou líbit nástěnné hodiny s andílky. Můžete spolu s nimi meditovat, prosit je o pomoc nebo díky nim zase začít věřit na zázraky. Andílci vás neopustí nikdy, i když se na ně mnohdy obracíme, jen když si nevíme v životě rady. Rozměr hodin 220 x 220 x 20 mm.

ZajímavéHodiny nástěnné hodiny s andělem

Nástěnné hodiny s andělem Máte rádi motivy s anděli? Pak se vám budou líbit nástěnné hodiny s andílky v retro stylu. Můžete spolu s nimi meditovat, prosit je o pomoc nebo díky nim zase začít věřit na zázraky. Andílci vás neopustí nikdy, i když se na ně mnohdy obracíme, jen když si nevíme v životě rady. Tip na zajímavý vánoční dárek. Rozměr hodin 220*220* 20mm.

ZajímavéHodiny nástěnné hodiny Barokní andělé

Nástěnné hodiny Barokní andělé Obklopujete se věcmi, které umějí vyprávět zajímavý příběh? Pak se vám jistě budou líbit nástěnné hodiny s andílky. Můžete spolu s nimi meditovat, prosit je o pomoc nebo díky nim zase začít věřit na zázraky. Andílci vás neopustí nikdy, i když se na ně mnohdy obracíme, jen když si nevíme v životě rady. Rozměr hodin 220 x 220 x 20 mm.

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:hodiny andilci    •