Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky swarovski

Nalezeno:    554 produktů

Pulsar PH8163X1

Klasické dámské hodinky Pulsar stříbrné barvy, které jsou osazeny 36 Swarovski kamínky a 11 křišťály na ciferníku jsou elegantní a vkusné, hodí se jak ke kostýmu, tak na večerní příležitost.

Seiko SFQ806P1

Luxusní dámské hodinky Seiko v klasickém stylu, které se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti. Model vyrobený z kavlitních materiálů, osazený Swarovski krystaly na perleťovém ciferníku a růžovým zlacením, bude zdobit zápěstí každé ženy.

Seiko SFQ807P1

Luxusní dámské hodinky Seiko v klasickém stylu, které se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti. Model vyrobený z kavlitních materiálů, osazený Swarovski krystaly na perleťovém ciferníku, ozvláštněný modrými ručkami a korukou, bude zdobit zápěstí každé ženy.

Claude Bernard Dress Code 20500 3 APN2 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20500 3 APN2 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20501 3 APN2 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 3 APN2 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a černým koženým řemínkem. Ciferník chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Bering 12934-060 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Damské hodinky Bering 12934-060 jsou elegantním modelem, který zaujme poutavou kombinací přehledného ciferníku osázeného Swarovski kamínky a pouzdrem zbarveným do růžového zlata. Ciferník je osazen Swarovski kamínky a je chráněn safírovým sklíčkem, jenž je odolné vůči poškrábání. Vodotěsnost tohoto modelu je 30m - vhodné maximálně na mytí rukou. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Claude Bernard Dress Code 20203 BR B Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20203 BR B Lady Slim Line jsou jedinečným spojením jednoduchosti a elegance. Lehké a tenké pouzdro je po obvodu ozdobeno jednou řadou krystalů Swarovski na zlatém podkladu a je doplněno téměř nic nevážícím řemínkem z bílé keramiky. Perleťový ciferník s indexy osázenými krystaly Swarovski je chráněn safírovým sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20203 NA N Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20203 NA N Lady Slim Line jsou jedinečným spojením jednoduchosti a elegance. Lehké a tenké pouzdro je po obvodu ozdobeno jednou řadou krystalů Swarovski a je doplněno téměř nic nevážícím řemínkem z černé keramiky. Černo perleťový ciferník s indexy osázenými krystaly Swarovski je chráněn safírovým sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20083 3 NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20083 3 NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s obdélníkovým pouzdrem po bocích osázeným dvěma řadami krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je na pozicích 3 a 9 osázen krystaly Swarovski, pozice 6 a 16 jsou ozdobeny stříbrnými arabskými číslicemi. Pouzdro i řemínek jsou stříbrné barvy. Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20082 3 NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20082 3 NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s pouzdrem po obvodu osázeným jednou řadou krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je osázen krystaly Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde je ozdoben stříbrnými arabskými číslicemi. Pouzdro i řemínek jsou stříbrné barvy. Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20083 357R NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20083 357R NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s obdélníkovým pouzdrem po bocích osázeným dvěma řadami krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je na pozicích 3 a 9 osázen krystaly Swarovski, pozice 6 a 16 jsou ozdobeny stříbrnými arabskými číslicemi. Pouzdro i řemínek jsou v barvě bicolor (rose gold a stříbrná). Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20082 357R NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20082 357R NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s pouzdrem po obvodu osázeným jednou řadou krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je osázen krystaly Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde je ozdoben arabskými číslicemi v barvě rose gold. Pouzdro i řemínek jsou v barvě bicolor (rose gold a stříbrná). Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 10216 37R BRPR1 Lady Chronograph

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 37R BRPR1 Lady Chronograph s hnědým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě rose gold. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 3 NPN1 Lady Chronograph

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 3 NPN1 Lady Chronograph s černým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě stříbrné. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 3 APN1 Lady Chronograph

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 3 APN1 Lady Chronograph s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě stříbrné. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 3 VIOP1 Lady Chronograph

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 3 VIOP1 Lady Chronograph s fialovým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě stříbrné. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 37R APR1 Lady Chronograph

Luxusní Dámské klasické hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 37R APR1 Lady Chronograph s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě rose gold. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Bering 11429-166 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11429-166 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou svým černým designem. Hodinky lze využít jak na běžné nošení, tak i jako vhodný doplněk do společnosti. Ciferník je pak doplněn 12 Swarovski křišťály. Hodinky disponují vodotěsností do 50M a jsou tak vhodné na sprchování a mytí rukou. Pouzdro s keramickou lunetou doplňuje pásek z pletené oceli s PVD úpravou. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné vůči poškrábání....

Bering 11429-389 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11429-389 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou svým šedým designem. Hodinky lze využít jak na běžné nošení, tak i jako vhodný doplněk do společnosti. Ciferník je pak doplněn 12 Swarovski křišťály. Hodinky disponují vodotěsností do 50M a jsou tak vhodné na sprchování a mytí rukou. Pouzdro s keramickou lunetou doplňuje pásek z pletené oceli. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné vůči poškrábání....

Wenger Urban Donnissima 01.1721.103 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.103 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné a zlaté barvě skvěle padne k modrému ciferníku, ...

Bering 10122-265

Velmi nevšední dámské elegantní quartzové hodinky Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli s hnědou PVD úpravou,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Pouzdro je ocelové, s růžovou PVD úpravou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je hnědý perleťový s růžovými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 10126-334

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli s PVD zlacením,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se zlatými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 10725-854

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 11429-751

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací bílé keramiky a ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 11429-754

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací bílé keramiky a ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 11435-422

Dámské quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli, luneta je černá keramická. Řemínek je černý kožený, zapínání na klasickou sponu. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý se stříbrnými ručičkami a krystalem Swarovski. Jemné, elegantní.

Bering 11927-000

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 11927-334

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli s PVD zlacením,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se zlatými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 12430-000

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 32230-442

Dámské quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli, luneta je černá keramická. Řemínek je černý kožený, zapínání na klasickou sponu. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Jemné, elegantní.

Bering 32230-742

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací černé keramiky a leštěné ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 32327-742

- 30% sleva!! Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací černé keramiky a leštěné ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 50130-754

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Jsou quartzové, rádiem řízené. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli v kombinaci s bílou keramikou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 26 mm 0908DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata. Pouzdro o průměru 26 mm Sklíčko minerální Číselník zdobeným křišťály Swarovski® Nylonový pásek v barvách skotské svatoondřejské vlajky. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 26 mm 0928DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli. Pouzdro o průměru 26 mm Sklíčko minerální Číselník zdobeným křišťály Swarovski® Nylonový pásek v barvách skotské svatoondřejské vlajky. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 34 mm 0963DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli. Pouzdro o průměru 34 mm Sklíčko je minerální Číselník zdobený křišťály Swarovski® Nylonový pásek v barvách skotské svatoondřejské vlajky Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO

Guess W0626L2

Akční nabídka Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata, řemínek z kůže. Pouzdro má průměr 35 mm., luneta je osázena křišťály Swarovski, číselník - hnědobéžový - vzor hadiny. Hodinky ukazují klasický čas, a jsou 30 m vlhkotěsné.

Guess W0698L2

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pouzdro a přezka v barvě růžového zlata, luneta je osázena růžovými křišťálky Swarovski. Číselník je posetý růžovými třpytkami a doplňuje ho krásné zdobné srdce také v barvě růžového zlata. Hodinky jsou vlhkotěsné 30m, zapínání na klasickou přezku. Tento model je krásným doplňkem hlavně v letním období!

Guess W0753L1

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Průměr pouzdra je 44 mm, luneta je osázena křišťály Swarovski, číselník růžovo-modrý (třpytky) je zdoben stříbrnými znaky G. Hodinky jsou vlhkotěsné 30 m a ukazují klasický čas. Tento model je výborným doplňkem zejména pro letní měsíce.

Guess W0579L3

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže v bílé barvě. Velikost pouzdra je 45 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou vlhkotěsné. Číselník i lunetu zdobí křišťály Swarovski. Tento model je dostupný ve více barevných variantách.

Guess W0774L6

Dámské quartzové hodinky značky Guess Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli Velikost pouzdra je 38 mm Hodinky ukazují klasický čas, datum, den v týdnu, mají 24-hodinový ukazatel Jsou vodotěsné do 50 M / 5 bar Číselník je zdoben modro-stříbrnými třpytkami, luneta křišťály Swarovski

Bering 32426-765 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 32426-765 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou keramikou, perleťovým ciferníkem osázeným Swarovski krystaly, moderní rose-gold barvou a leštěnou ušlechtilou ocelí. Jde o bestseller značky Bering, který si získal srdce a hlavně ruku několika dam. Jeho ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Bering 10817-077 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské ocelové hodinky Bering 10817-077 na první pohled zaujmou minimalistickým provedením a hranatým pouzdrem. Číselník s černým podkladem zdobí pouze logo Bering a kamínek Swarovski na pozici 12. hodiny. Zajímavě řešený řemínek je stejně jako pouzdro z nerezové oceli. Hodinky mají safírové sklíčko a jsou voděodolné. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Bering 11438-754 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Bering 11438-754 jsou velmi elegantní dámské hodinky tvořené kombinací nerezové oceli a bílé keramiky. Zaujmou jednoduchým provedením ciferníku, který zdobí kamínky Swarovski. Kromě decentního vzhledu nabízí velmi dobré užitné vlastnosti - safírové sklíčko a vodotěsnost 5 ATM (obstojí v běžném kontaktu s vodou). Hodinky ukazují datum i den v týdnu. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Bering 11438-766 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Bering 11438-766 jsou velmi elegantní dámské hodinky tvořené kombinací nerezové oceli se zlatou PVD úpravou a bílé keramiky. Zaujmou jednoduchým provedením ciferníku, který zdobí kamínky Swarovski. Kromě decentního vzhledu nabízí velmi dobré užitné vlastnosti - safírové sklíčko a vodotěsnost 5 ATM (obstojí v běžném kontaktu s vodou). Hodinky ukazují datum i den v týdnu. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Bering 10126-066 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Bering 10126-066 jsou elegantní a stylové hodinky, které zaujmou především zlato-růžovým pouzdrem a krystaly Swarovski. Pouzdro je doplněno pleteným náramkem z ušlechtilé oceli. Ciferník je chráněn odolným safírovým sklíčkem. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Bering 12924-000 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Bering 12924-000 zaujmou elegantním stříbrným designem a ciferníkem zdobeným 12 krystaly Swarovski. Pouzdro hodinek je z ušlechtilé oceli, stejně jako pletený řemínek. Hodinky mají safírové sklíčko a vodotěsnost 30 m. Rozměr hodinek (pouzdra) je 24 mm a na dámské ruce krásně vyniknou. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Davosa Dreamline 167.559.25 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Davosa Dreamline jsou elegantní dámské hodinky z kolekce Diva. Perleťový ciferník, moderní vzhled a Swarovski krystaly, které jsou vsazeny na ciferník i pouzdro hodinek tvoří jedinečný celek. Davosa Dreamline 167.559.25 jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník hodinek chrání safírové sklíčko, jenž je velmi odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou vodotěsné do 5ATM.

Davosa Dreamline 167.560.25 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Davosa Dreamline jsou elegantní dámské hodinky z kolekce Diva. Perleťový ciferník, moderní vzhled a Swarovski krystaly, které jsou vsazeny na ciferník i pouzdro hodinek tvoří jedinečný celek. Davosa Dreamline 167.560.25 jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník hodinek chrání safírové sklíčko, jenž je velmi odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou vodotěsné do 5ATM.

Davosa Dreamline 167.560.85 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Davosa Dreamline jsou elegantní dámské hodinky z kolekce Diva. Perleťový ciferník, moderní vzhled a Swarovski krystaly, které jsou vsazeny na ciferník i pouzdro hodinek tvoří jedinečný celek. Davosa Dreamline 167.560.85 jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník hodinek chrání safírové sklíčko, jenž je velmi odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou vodotěsné do 5ATM.

Bering 11435-789 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11435-789 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou keramikou, perleťovým ciferníkem osázeným Swarovski krystaly a leštěnou ušlechtilou ocelí. Jde o velmi oblíbený model značky Bering, který si získal srdce a hlavně ruku několika dam. Jeho ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Davosa Dreamline 167.559.75 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Davosa Dreamline jsou elegantní dámské hodinky z kolekce Diva. Perleťový ciferník, moderní vzhled a Swarovski krystaly, které jsou vsazeny na ciferník i pouzdro hodinek tvoří jedinečný celek. Davosa Dreamline 167.559.75 jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník hodinek chrání safírové sklíčko, jenž je velmi odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou vodotěsné do 5ATM.

Bering 12927-002 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Bering 12927-002 zaujmou elegantním stříbrným designem a ciferníkem zdobeným 12 krystaly Swarovski. Pouzdro hodinek je z ušlechtilé oceli, stejně jako pletený řemínek. Hodinky mají safírové sklíčko a vodotěsnost 50 m. Rozměr hodinek (pouzdra) je 27 mm a na dámské ruce krásně vyniknou. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota.

Bering 11429-783 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11429-783 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou šedočernou keramikou a ciferníkem, na kterém je 12 Swarovski kamínků. Jejich ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 50m - vhodné na mytí rukou či sprchování. Model hodinek lze využít do společnosti, ale i na běžné nošení.

Bering 11435-783 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11435-783 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou šedočernou keramikou a ciferníkem, na kterém je 12 Swarovski kamínků. Jejich ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 50m - vhodné na mytí rukou či sprchování. Model hodinek lze využít do společnosti, ale i na běžné nošení.

Bering 11435-387 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11435-387 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou modrou keramikou a ciferníkem, na kterém je 12 Swarovski kamínků. Jejich ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 50m - vhodné na mytí rukou či sprchování. Model hodinek lze využít do společnosti, ale i na běžné nošení.

Bering 11429-789 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Keramické hodinky Bering 11429-789 jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou šedou keramikou a ciferníkem, na kterém je 12 Swarovski kamínků. Jejich ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 50m - vhodné na mytí rukou či sprchování. Model hodinek lze využít do společnosti, ale i na běžné nošení.

Claude Bernard Dress Code 20504 3PM VIOPN Quartz

Luxusní švýcarské dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20504 3PM VIOPN Quartz jsou osázeny na indexech a po obvodu pouzdra krystaly Swarovski, které jsou v kombinaci s fialovým ciferníkem a stříbrným kovovým řemínkem nevšedním doplňkem pro každou ženu.  Tyto hodinky se hodí pro každou příležitost.

Guess Ladies W60006L1 Little Party Girl

Dámské hodinky Guess Ladies W60006L1 Little Party Girl jsou velmi vkusné hodinky, které jsou vyrobeny z kovového pouzdra, na jehož svrchní straně lunety je osázeno nádherně třpytivými křišťály Swarovski. Tento krásný kousek se bude vyjímat na zápěstí každé elegantní dívky či ženy. 

Jacques Lemans Milano 1-1825D

Hodinky Jacques Lemans z kolekce Milano dokonale podtrhnou ženskost každé moderní dámy. Jejich pouzdro i část tahu z ušlechtilé oceli jsou pozlacené růžovým zlatem, které dodá vašemu outfitu romantický nádech. K tomu ještě přispívá perleťový ciferník a především čiré krystaly Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Jakmile si tyto hodinky připnete na zápěstí, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk.

Jacques Lemans Milano 1-1825E

Hodinky Jacques Lemans z kolekce Milano dokonale podtrhnou ženskost každé moderní dámy. Jejich pouzdro i tah z ušlechtilé oceli jsou pozlacené růžovým zlatem, které dodá vašemu outfitu romantický nádech. K tomu ještě přispívá perleťový ciferník a především čiré krystaly Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Jakmile si tyto hodinky připnete na zápěstí, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk.

Pulsar PP6233X1

Dámské hodinky Pulsar v celoocelovém provedení, které ozvláštňují zlaté prvky. Pouzdro hodinek je osazeno 40-ti křišťály Swarovski, které se nádherně třpytí. Na ciferníku se nachází tři chronografy, které znázorňují datum, den v týdnu a samostatnou sekundovou ručku. Hodinky se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti.

Citizen EW1903-52A + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 5 let

Dámské hodinky Citizen Eco-Drive EW1903-52A si své majitelky získávají především svým elegantním provedením. Po obvodu lunety jsou osázeny Swarovski krystaly. Pouzdro i tah hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou. Samozřejmostí je pohon Eco-Drive (napájení sluneční energií). Hodinky Citizen EW1903-52A mají rezervu chodu až 6 měsíců. Vodotěsnost hodinek je 100m - plavání, koupání. Odolnost zajišťuje minerální sklíčko a bytelné ocelové pouzdro. Z funkcí nabízí hodinky ukazatel data a...

Citizen EX1260-54E + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 5 let

Dámské hodinky Citizen EX1260-54E si své majitelky získává především svým elegantním provedením a čistým designem. Po obvodu lunety pak najdeme kamínky Swarovski Elements. Samozřejmostí je pohon Eco-Drive (napájení sluneční energií). Hodinky Citizen EX1260-54E mají rezervu chodu až 6 měsíců. Vodotěsnost hodinek je 30m a jsou vhodné mytí rukou/déšť. Model je vyroben v nerezovém, celoocelovém provedení. Vysokou odolnost zajišťuje minerální sklo, které je odolné proti nárazům a poškození. Na hodin...

Claude Bernard Dress Code 20500 37R BRPR1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20500 37R BRPR1 Quartz s hnědým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro a řemínek z nerezové oceli v barvě rose gold. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20500 37R APR1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20500 37R APR1 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro a řemínek z nerezové oceli v barvě rose gold. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20500 3 NPN1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20500 3 NPN1 Quartz s černým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro a řemínek z nerezové oceli ve stříbrné barvě. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20500 3 APN1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20500 3 APN1 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro a řemínek z nerezové oceli ve stříbrné barvě. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20501 37R BRPR1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 37R BRPR1 Quartz s hnědým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro z nerezové oceli v barvě rose gold a fialový kožený řemínek. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20501 3 NPN1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 3 NPN1 Quartz s černým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro z nerezové oceli ve stříbrné barvě a černý kožený řemínek. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20501 3 APN1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 3 APN1 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro z nerezové oceli ve stříbrné barvě a černý kožený řemínek. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20501 37R APR1 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 37R APR1 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde jsou římské číslice. Ciferní je ozdoben menším soustředným kruhem z krystalů Swarovski. Pouzdro z nerezové oceli v barvě rose gold a černý kožený řemínek. Ciferník je usazen v pouzdře s PVD povrchovou úpravou a je chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Wenger Urban Donnissima 01.1721.104 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.104 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné a zlaté barvě skvěle padne k bílému ciferníku, n...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.105 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.105 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné barvě skvěle padne k černému ciferníku, na kterém se nacházejí 4 Swarovski ...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.109 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.109 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné barvě skvěle padne k bílému ciferníku, na kterém se nacházejí 4 Swarovski k...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.107 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.107 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné barvě skvěle padne k bílému ciferníku, na kterém se nacházejí 4 Swarovski k...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.106 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.106 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Řemínek v bílé barvě skvěle padne k tmavě modrému ciferníku, na kterém se nacházejí 4 Swarovski...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.101 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.101 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Řemínek ve sněhově bílé barvě skvěle padne k bílému ciferníku, na kt...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.102 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.102 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve zlaté barvě skvěle padne k černému ciferníku, na kterém s...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.108 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.108 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Řemínek ve světlé modré barvě skvěle padne k bílému ciferníku, na kterém se nacházejí 4 Swarovs...