Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky swarovski

Nalezeno:    666 produktů

SWAROVSKI HODINKY 5213977 5213977

Stříbrno-modré provedení těchto dámských hodinek SWAROVSKI, oživené 48 čirými krystaly na ocelovém pouzdře, okouzlí každou ženu. Elegantní dojem podtrhuje i po stranách prošívaný řemínek z kvalitní kůže.

SWAROVSKI HODINKY 5221176 5221176

S těmito stylovými dámskými hodinkami SWAROVSKI budete šik. Perleťový číselník se pyšní 11 krystaly, které ladí se zdobením na pouzdře. To je spolu s tahem vyrobeno z oceli v luxusní barvě růžového zlata.

SWAROVSKI HODINKY 5221179 5221179

S těmito stylovými dámskými hodinkami SWAROVSKI budete šik. Perleťový číselník se pyšní 11 krystaly v místě indexů ladícími se zdobením na ocelovém pouzdře, které modelu dodává elegantní tón.

SWAROVSKI HODINKY 5230946 5230946

Fascinující design, ušlechtilá ocel v luxusní barvě růžového zlata a kvalitní kůže tvoří tento jedinečný model, kterému dodává jiskru přes 1700 dechberoucích krystalů. Vsaďte na značku SWAROVSKI a nebudete litovat.

SWAROVSKI HODINKY 5261472 5261472

S dámskými hodinkami SWAROVSKI nezůstanete bez povšimnutí. Číselník v barvě růžového zlata ladí s pozlaceným ocelovým pouzdrem zdobeným krystaly. Na působivosti jim přidává i fialový tah v designu ještěří kůže.

SWAROVSKI HODINKY 5261490 5261490

Svezte se na vlnách luxusu s dámskými hodinkami SWAROVSKI. Model z ušlechtilé oceli se pyšní nejen povrchovou úpravou v barvě růžového zlata, která kontrastuje se stříbrným číselníkem, ale také 54 čirými krystaly.

SWAROVSKI HODINKY 5261664 5261664

Elegantním dámským hodinkám SWAROVSKI neodolá žádná žena. Tento nádherný kousek vyrobený z ušlechtilé oceli zdobí nejen jemné růžově zlacené detaily, ale také fasetová křišťálová luneta, nad kterou se tají dech.

SWAROVSKI HODINKY 5263907 5263907

Vstupte do světa módy a stylu s dámskými hodinkami SWAROVSKI, jejichž dominantu tvoří 1700 jiskřivých krystalků lemujících číselník. Model doplňuje oválné pouzdro z oceli doprovázené světle šedým textilním řemínkem.

SWAROVSKI HODINKY 5295346 5295346

Působivé spojení ušlechtilé oceli a kvalitní kůže se snoubí v těchto neotřelých dámských hodinkách SWAROVSKI. Stříbrný číselník se třemi subciferníky oživují třpytivé kamínky, které lemují i kulaté pouzdro.

SWAROVSKI HODINKY 5080602 5080602

Jemné a elegantní, takové jsou dámské hodinky SWAROVSKY pyšnící se nejen ocelovým pouzdrem v barvě růžového zlata, ale také číselníkem s jedním subciferníkem lemovaným krystaly. Model dokresluje bílý kožený tah.

Blancheporte Hodinky Swarovski Elements

Zazářete s těmito krásnými hodinkami! Zdobené krystaly Swarovski Elements. Náramek s imitací hadí kůže. Ciferník zdobený 200 krystaly. Krystaly pro označení čísel 3, 6 ,9 a 12. 3 hodinové ručičky. Strojek Quartz. Dodáváno s pouzdrem. Blancheporte Hodinky Swarovski Elements od výrobce Blancheporte z kategorii | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Náhrdelníky za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz

SECULUS International S.A. Hodinky SECULUS dámské & Swarovski (1656.118) 159085

Hodinky SECULUS dámské & Swarovski (1656.118) 159085PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Dámské hodinky Fossil Decker ES 2681 Swarovski

Velmi krásné a luxusní dámské hodinky FOSSIL z leštěné nerez oceli, chronografem s datumovkou, jemným stříbrným ciferníkem a fasetou zdobenou krystaly Swarovski tvoří spolu dokonalý šperk.

Dámské hodinky Fossil Riley ES 3202 Swarovski

Výrazný, stříbrný ciferník ozdobený krystaly Swarovski a dominantní faseta tvoří spolu dokonalý šperk. Tyto úžasné dámské hodinky se stanou Vaším skutečným přítelem, který zdůrazní vaše kouzlo.

Festina Swarovski 20336/3

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20336/3 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami černých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Hodinky se připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti zkracování. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20334/1

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20334/1 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Kromě nich ciferník zdobí růžově zlaté ručičky. Hodinky se připínají úzkým koženým řemínkem v bělostné barvě. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20334/2

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20334/2 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Kromě nich ciferník zdobí stříbrné ručičky. Hodinky se připínají úzkým koženým řemínkem v tmavě modré barvě. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20336/2

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20336/2 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Hodinky se připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti zkracování. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20336/1

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20336/1 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Hodinky se připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti zkracování. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20334/3

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20334/3 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami černých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Kromě nich ciferník zdobí stříbrné ručičky. Hodinky se připínají úzkým koženým řemínkem v tmavě hnědé barvě. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20331/2

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20331/2 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami temně modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Hodinky se připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti zkracování. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20331/1

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20331/1 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Hodinky se připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti zkracování. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

Festina Swarovski 20331/3

Pokud jste rády středem pozornosti, hodinky Festina Swarovski 20331/3 jsou pro vás jako stvořené. Ciferník je kompletně pokrytý stovkami černých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Hodinky se připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti zkracování. Dopřejte si doplněk a zároveň šperk, který se nedá přehlédnout.

HGM Luxusní dámské hodinky Yves Camani s krystaly Swarovski

Dámské hodinky Yves Camani v nejmodernějším elegantním designu. Dokonale stylové , ale nadčasové hodinky jsou známkou vašeho vytříbeného vkusu. Tyto hodinky patří mezi doplňky, které dotváří váš celkový vzhled. Hodinky Yves Camani mají švýcarský strojek a kožený pásek. Exkluzivní dárek pro dámy od slavné módní značky - hodinky Yves Camani. Hodinky jsou vhodné jak do společnosti tak pro všední den. Záruční list s hologramen Yves Camani je součástí každé zásilky....

Festina Swarovski 20337/1

Hodinky značky Festina jsou pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené klasickým žlutým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Festina Swarovski 20338/2

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Festina Swarovski 20337/2

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené klasickým žlutým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami zlatých krystalů Swarovski. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Festina Swarovski 20332/1

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Model je vyhotoven ve zlaceném provedení. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Festina Swarovski 20338/1

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené růžovým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Festina Swarovski 20333/2

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Model je kompletně vyhotoven v růžově zlaceném provedení. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Lotus Swarovski L18564/1

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky čirých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají oblíbeným milánským tahem, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte na hodinky, které vám...

Lotus Swarovski L18564/2

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky tmavě modrých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají oblíbeným milánským tahem, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte na hodinky, kt...

Lotus Swarovski L18564/4

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají ohnivou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají oblíbeným milánským tahem, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte na hodinky, které vám nahradí lu...

Festina Swarovski 20333/1

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Model je vyhotoven v růžově zlaceném provedení. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Festina Swarovski 20338/3

Hodinky značky Festina jsou pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené růžovým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v tmavě modrém odstínu. Dopřejte si hodinky, které vaše okolí rozhodně nenechají bez povšimnutí.

Lotus Swarovski L18561/1

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky čirých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají ocelovým tahem, který je z jedné třetiny pevný, ze dvou třetin pak složený z článků, které lze v případě potřeby ubírat (v profesionálním hodinářství...

Lotus Swarovski L18561/2

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky černých krystalů Swarovski v odstínu Jet, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají ocelovým tahem, který je z jedné třetiny pevný, ze dvou třetin pak složený z článků, které lze v případě potřeby ubírat (v profesionál...

Lotus Swarovski L18561/3

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky temně modrých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají ocelovým tahem, který je z jedné třetiny pevný, ze dvou třetin pak složený z článků, které lze v případě potřeby ubírat (v profesionálním hodi...

Lotus Swarovski L18563/1

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky čirých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají ocelovým tahem, který je z jedné třetiny pevný, ze dvou třetin pak složený z článků, které lze v případě potřeby ubírat (v profesionálním hodinářství...

Lotus Swarovski L18564/3

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky černých krystalů Swarovski v odstínu Jet, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají oblíbeným milánským tahem, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte na hod...

Lotus Swarovski L18562/2

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky černých krystalů Swarovski v odstínu Jet, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Na zápěstí se hodinky připínají ocelovým tahem, který je z jedné třetiny pevný, ze dvou třetin pak složený z článků, které lze v případě potřeby ubírat (v profesionál...

Festina Swarovski 20335/1

Hodinky značky Festina jsou stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB. Kromě nich jsou na ciferníku jen zlaté ručičky ladící s pozlaceným ocelovým pouzdrem.

Festina Swarovski 20334/2

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Kromě nich jsou na ciferníku jen stříbrné ručičky. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v námořnicky modré barvě. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20336/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20334/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Kromě nich jsou na ciferníku jen růžově zlaté ručičky. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v bělostné barvě. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20338/2

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Tento model je kompletně v odstínu růžového zlata. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá...

Festina Swarovski 20335/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Kromě nich jsou na ciferníku jen zlaté ručičky ladící s pozlaceným ocelovým pouzdrem. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v pastelově béžové barvě. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně n...

Festina Swarovski 20338/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené růžovým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně n...

Festina Swarovski 20338/3

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené růžovým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v tmavě modrém odstínu, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, kter...

Festina Swarovski 20333/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Model je vyhotoven v růžově zlaceném provedení. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okol...

Festina Swarovski 20333/2

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Model je kompletně vyhotoven v růžově zlaceném provedení. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně ...

Festina Swarovski 20332/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Model je vyhotoven ve zlaceném provedení. Jeho ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozh...

Festina Swarovski 20337/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené klasickým žlutým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí r...

Festina Swarovski 20337/2

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Pouzdro i tah jsou ocelové, opatřené klasickým žlutým zlacením. Jejich ciferník je pokrytý stovkami zlatých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše...

Festina Swarovski 20331/1

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20331/2

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami temně modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20331/3

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami černých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20334/3

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami černých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Kromě nich jsou na ciferníku jen stříbrné ručičky. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v tmavě hnědé barvě. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20336/3

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami černých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Festina Swarovski 20336/2

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým milánským tahem, který se přizpůsobí obvodu každého zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Lotus Swarovski L18565/1

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky čirých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Pouzdro je z luxusní pozlacené oceli, stejně, jako milánský tah, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte na hodinky, kte...

Lotus Swarovski L18565/2

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky černých krystalů Swarovski v odstínu Jet, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Pouzdro je z luxusní pozlacené oceli, stejně, jako milánský tah, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte ...

Lotus Swarovski L18566/1

Oslnivému třpytu krystalů Swarovski podléhají miliony žen po celém světě už přes sto let. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Lotus. Na jejich drobnějším ciferníku se třpytí stovky čirých krystalů Swarovski, které na slunečním světle rozehrávají hypnotickou hru jisker a oslnivých záblesků. Pouzdro je z luxusní růžově pozlacené oceli, stejně, jako milánský tah, který vypadá jednoduše dokonale, navíc se díky nastavitelné délce přizpůsobí každému zápěstí. Vsaďte na hodin...

Lotus Swarovski L18568/1

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami čirých krystalů Swarovski, které především na slunečním světle zaujmou oslnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou zdobenou názvem značky a dvěma hlavními indexy - 6 a 12. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se hodink...

Lotus Swarovski L18568/2

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které především na slunečním světle zaujmou oslnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou zdobenou názvem značky a dvěma hlavními indexy - 6 a 12. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se...

Lotus Swarovski L18568/3

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami krystalů Swarovski, které především na slunečním světle zaujmou ohnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou zdobenou názvem značky a dvěma hlavními indexy - 6 a 12. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se hodinky připín...

Lotus Swarovski L18569/1

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami čirých krystalů Swarovski, které především na slunečním světle zaujmou oslnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou lemovanou číslicemi. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se hodinky připínají na zápěstí. Ozdobte se h...

Lotus Swarovski L18569/4

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami černých krystalů Swarovski v odstínu Jet, které především na slunečním světle zaujmou oslnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou lemovanou číslicemi. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se hodinky připínají na zápěst...

Lotus Swarovski L18568/4

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami černých krystalů Swarovski, které především na slunečním světle zaujmou oslnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou zdobenou názvem značky a dvěma hlavními indexy - 6 a 12. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se hodin...

Lotus Swarovski L18569/2

Každá moderní žena zná způsob, jak rozzářit i ten nejšedivější outfit - stačí se ozdobit šperky osazenými krystaly Swarovski a výsledek je zaručen. Nyní se tyto legendární kamínky přesunuly i na ciferník hodinek značky Lotus. Jeho celý povrch se třpytí stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které především na slunečním světle zaujmou oslnivými odlesky. Ocelové pouzdro se pyšní lunetou lemovanou číslicemi. Z ušlechtilé oceli je vyrobený také tah, kterým se hodinky připínají na zápěstí. Ozdob...

Hodinky Storm Sentilli RoseGold

Zlacené dámské hodinky Storm London s křišťálem Swarovski v korunce. Hodinky jsou zhotoveny z ušlechtilé nerez oceli, zlacené růžovým zlatem. Vteřinová ručička je v podobě pohybujícího se kruhu. Limitovaná edice k 25. výročí založení firmy Storm London.

Orcéa Dámské hodinky C954LBFB

Dámské náramkové hodinky ze slitiny pozlacené 24kt zlatem s kulatým pouzdrem, 6 krystaly Swarovski, japonským strojkem Quartz PC21, zadním dílem z nerezové oceli a zapínáním na přezku. Průměr pouzdra: 25 mm. Délka: 20 cm. Hodinky jsou dodávány v dárkové krabičce s logem.

Hodinky Alviero Martini A17

Alviero Martini 1 CLASSE j je velmi významná italská značka, která působí na trhu módy od roku 1940. Vyrábí luxusní zboží vysoké kvality: hodinky, kabelky, šály, šperky, brýle, boty, šátky a další doplňky pro módu a domácnost. Jejím specifikem je motiv mapy. V Itálii je opravdu velmi populární a ceněnou značkou. Představuje známku luxusu a jak již její název napovídá je symbolem první třídy. Krásné dámské hodinky luxusní italské značky Alviero Martini. Stříbrný ocelový řemínek, hodinky zdobe...

Hodinky Alviero Martini A17b

Alviero Martini 1 CLASSE j je velmi významná italská značka, která působí na trhu módy od roku 1940. Vyrábí luxusní zboží vysoké kvality: hodinky, kabelky, šály, šperky, brýle, boty, šátky a další doplňky pro módu a domácnost. Jejím specifikem je motiv mapy. V Itálii je opravdu velmi populární a ceněnou značkou. Představuje známku luxusu a jak již její název napovídá je symbolem první třídy. Krásné dámské hodinky luxusní italské značky Alviero Martini. Dvoubarevný ocelový řemínek, hodinky zd...

Hodinky Alviero Martini A15

Alviero Martini 1 CLASSE j je velmi významná italská značka, která působí na trhu módy od roku 1940. Vyrábí luxusní zboží vysoké kvality: hodinky, kabelky, šály, šperky, brýle, boty, šátky a další doplňky pro módu a domácnost. Jejím specifikem je motiv mapy. V Itálii je opravdu velmi populární a ceněnou značkou. Představuje známku luxusu a jak již její název napovídá je symbolem první třídy. Krásné dámské hodinky luxusní italské značky Alviero Martini. Ocelový řemínek, hodinky zdobené motive...

Hodinky Alviero Martini A14

Alviero Martini 1 CLASSE j je velmi významná italská značka, která působí na trhu módy od roku 1940. Vyrábí luxusní zboží vysoké kvality: hodinky, kabelky, šály, šperky, brýle, boty, šátky a další doplňky pro módu a domácnost. Jejím specifikem je motiv mapy. V Itálii je opravdu velmi populární a ceněnou značkou. Představuje známku luxusu a jak již její název napovídá je symbolem první třídy. Krásné dámské hodinky luxusní italské značky Alviero Martini. Ocelový řemínek, hodinky zdobené motiv...

Hodinky Alviero Martini A13

Alviero Martini 1 CLASSE j je velmi významná italská značka, která působí na trhu módy od roku 1940. Vyrábí luxusní zboží vysoké kvality: hodinky, kabelky, šály, šperky, brýle, boty, šátky a další doplňky pro módu a domácnost. Jejím specifikem je motiv mapy. V Itálii je opravdu velmi populární a ceněnou značkou. Představuje známku luxusu a jak již její název napovídá je symbolem první třídy. Krásné dámské hodinky luxusní italské značky Alviero Martini. Ocelový řemínek, hodinky zdobené motive...

Hodinky Alviero Martini A12

Alviero Martini 1 CLASSE j je velmi významná italská značka, která působí na trhu módy od roku 1940. Vyrábí luxusní zboží vysoké kvality: hodinky, kabelky, šály, šperky, brýle, boty, šátky a další doplňky pro módu a domácnost. Jejím specifikem je motiv mapy. V Itálii je opravdu velmi populární a ceněnou značkou. Představuje známku luxusu a jak již její název napovídá je symbolem první třídy. Krásné dámské hodinky luxusní italské značky Alviero Martini. Ocelový řemínek, hodinky zdobené motive...