Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky secco s y236 01

Nalezeno:    5 produktů

Secco S Y105-01

Sportovní hodinky S Y105–01 značky Secco se stanou nepostradatelnou součástí vašeho tréninku. Pomocí hrudního pásu vám změří tepovou frekvenci, spočítají spálené kalorie a splní i funkci krokoměru. Nechybí ani funkce jako stopky, budík nebo vodotěsnost 10ATM.

Secco S Y104-01

Sportovní hodinky S Y104–01 značky Secco se stanou nepostradatelnou součástí vašich tréninků. Změří vaši tepovou frekvenci, spočítají spálené kalorie a splní i funkci krokoměru. Nechybí ani funkce jako stopky, budík, datum nebo vodotěsnost 10ATM.

Secco S Y241-01

S Y241–01 jsou sportovní hodinky z dílny značky *Secco, které nabízejí funkci krokoměru a mají počítadlo kalorií. Dále disponují 5 budíky, stopkami, datumovkou a jejich displej lze **podsvítit.

Secco S Y243-01

Hodinky značky Secco mají masívní pouzdro a řemínek v černé barvě. Zaujmou i rafinované reflexní detaily. Nejvíce rozhodně oceníte digitální displej disponující mnoha funkcemi jako jsou stopky, 5 budíků nebo vodotěsnost až do 100 m. Vsaďte na doplněk, který vás nikdy nezklame a neomrzí.

Secco S Y242-01

Hodinky značky Secco mají masívní pouzdro a řemínek v černé barvě. Zaujmou i rafinované oranžové detaily. Nejvíce rozhodně oceníte digitální displej disponující mnoha funkcemi jako jsou stopky, 5 budíků, vodotěsnost nebo krokoměr. Vsaďte na doplněk, který vás nikdy nezklame a neomrzí.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: