Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky regent

Nalezeno:    9 produktů

Kapesní hodinky Quartz Regent P 442 11380015 stříbrná (Ø) 45 mm

Atraktivní design, poměr cena/výkon a široký sortiment hodinek naleznete v kolekci hodinek od Regent. Kapesní hodinky Quartz Regent P 442 11380015 stříbrná (Ø) 45 mm od výrobce Regent v kategorii Dům & zahrada|Hodiny|Kapesní hodinky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00202

Klasické pánské společenské hodinky Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00202, strojek je mechanický s automatickým nátahem od japonské Miyoty. Ukazují čas, den v týdnu a datum. Hodinky mají větší průměr - 47 mm, výška pouzdra je 15 mm. Průměr pásku u pouzdra je 24 mm - pásek je z pravé kůže v černé barvě. Odolnost hodinek je 5 ATM.

Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00201

Klasické pánské společenské hodinky Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00202, strojek je mechanický s automatickým nátahem od japonské Miyoty. Ukazují čas, den v týdnu a datum. Hodinky mají větší průměr - 47 mm, výška pouzdra je 15 mm. Průměr pásku u pouzdra je 24 mm - pásek je z pravé kůže v černé barvě. Odolnost hodinek je 5 ATM.

Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00301

Nádherné společenské hodinky Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00301v krásném modro zlatém provedení. Automatický strojek, ukazatel data, dne v týdnu a měsíce. Povrchová úprava PVD - růžové zlato.     Pánské náramkové hodinky Ingersoll THE REGENT AUTOMATIC I00301 jsou v barvě kobaltové modři, což je oblíbená barva pro hodinky určené pro společenské příležitosti. Hodinové pouzdro z nerezové oceli je zlacené technologií PVD. Tento typ moderního způsobu povlakování vytváří vrstvu napaře...

Ingersoll THE REGENT QUARTZ CHRONOGRAPH I00101

Nádherné hodinky Ingersoll The Regent quartz chronograph v krásném hnědo-zlatém provedení. Quartz baterie, ukazatel data,. Pouzdro je z nerezové oceli s voděodolností až do 5 atmosfér. Zlatě zabarvené hodinové pouzdro včetně korunky vytváří elegantně působící estetický předěl mezi ciferníkem a koženým upínacím páskem.

Podobné fráze: