Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky panske orient

Nalezeno:    567 produktů

Orient SEL03001B

* Pouzdro: ocel * Ciferník: analogový * Řemínek: ocel * Typ strojku: automat - natahování pohybem * Vodotěsnost: 200M * Sklo: minerální * Luminiscence: ručičky a indexy * Osazení: není * Tvar pouzdra: kulatý * Styl: sportovní * Funkce: Datumovka, Indikátor natažení

Více informací
od 11 300 Kč
Koupit nejlevněji

Pánské hodinky Orient SEL03001B M-Force Automatic

Stylové potápky, sportovní mechanické hodinky ORIENT v pouzdře a na tahu z nerez oceli s automatickým a ručním nátahem, nárazuvzdorné, s funkci "Power reserve", šroubovací korunkou a safírovým sklíčkem.

Pánské hodinky Orient SEL03001D M-Force Automatic

Stylové potápky, sportovní mechanické hodinky ORIENT v pouzdře a na tahu z nerez oceli s automatickým a ručním nátahem, nárazuvzdorné, s funkci "Power reserve", šroubovací korunkou a safírovým sklíčkem.

Orient CUNA7001B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUNA7001B Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUNBT001B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CGW01003W Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUNBT001K Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUNBT001K Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUNBT001W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUNBT001W Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUN81002W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUN81002W Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUN81001W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUN81001W Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUNA7006W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUNA7006W Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUNB7002D Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUNB7002D Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CUNA7003D Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CUNA7003D Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient FUNB7001B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNB7001B Bateriové pánské celosvětově známé japonské společnosti Orient. Dárek k hodinkám zdarma!

Orient CQBDZ003W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient CQBDZ003W Bateriové pánské + Dárek a doprava ZDARMA. Pouzdro a řemínek je z oceli. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum a den v týdnu.

Orient FUG0Q00AB Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUG0Q00AB Bateriové pánské + Dárek a doprava ZDARMA. Pouzdro a řemínek je oceli. Cifeník chrání safírové sklíčko. Ukazují čas, datum.

Orient FUG1X003W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUG1X003W Bateriové pánské + Dárek a doprava ZDARMA. Pouzdro je z oveli a řemínek zkůže. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum a den v týdnu.

Orient FUNE1006W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNE1006W Bateriové pánské + Doprava a Dárek ZDARMA. Pouzdro a řemínek je z oceli. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum.

Orient FUG1H004W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUG0Q00AS Bateriové pánské + Dárek a doprava ZDARMA. Pouzdro a řemínek je oceli. Cifeník chrání safírové sklíčko. Ukazují čas, datum a den v týdnu.

Orient FUNC7003W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNC7003W Bateriové pánské + Doprava a dárek Zdarma. Pouzdro je z pozlacené oceli a řemínek z kůže. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum.

Orient FUNC7007W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNC7007W Bateriové pánské + Doprava a dárek Zdarma. Pouzdro je z pozlacené oceli a řemínek z kůže. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum.

Orient FUNF2003W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF2003W Bateriové pánské + Doprava a dárek ZDARMA.Pouzdro je z pozlacené oceli a řemínek z kůže. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum.

Orient FUNF2007W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF2007W Bateriové pánské + Doprava a dárek ZDARMA. Pouzdro a řemínke je z oceli. Cifeník chrání minerální sklíčko. Ukazují čas, datum.

Orient FUNG3001T Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNG3001T - Bateriové pánské + 365 na výměnu hodinek + 3 letá záruka + doprava ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Hodinky mají ocelové pouzdro i pásek. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50m (5ATM) vodotěsnost - jsou vhodné například ke sprchování. Průměr pouzdra: 44 mm. Funkce: ukazují čas a datum,luminescence ručiček, šroubovací zadní víčko.

Orient FUG1H001W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUG1H001W - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek je z ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas, datum a den v týdnu.

Orient FUG1X002B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUG1X002B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum. Mají luminiscenční ručičky a indexy

Orient FUG1X008B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUG1X008B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek z kaučuku. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum. Mají luminiscenční ručičky a indexy.

Orient FUNDJ001B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNDJ001B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro je z pozlacené ušlechtilé oceli s PVD povrchem a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo Hodinky Orient mají 30M vodotěsnost - jsou vhodné k umývání rukou. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum..

Orient FUNE6001D Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNE6001D - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek je z titanu. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum. Mají luminiscenční ručičky a indexy.

Orient FUNE8003W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNE8003W - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek je z ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum. Mají luminiscenční ručičky a indexy.

Orient FUNF1009T Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNEL001T - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FUNF4006W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF4006W - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek z je ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FUNF5006W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF5006W - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek z je ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FUNF6001B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF6001B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek z je ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FUNF6002B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF6002B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek z je ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FUNF6003W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF6003W - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro i pásek z je ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum. Mají luminiscenční ručičky a částečně indexy.

Orient FUNF6005T Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNF6005T - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové pánské Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 100M vodotěsnost - jsou vhodné k plavání. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum. Mají luminiscenční ručičky a částečně indexy.

Orient FGW00001W Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FGW00001W - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové Pouzdro i pásek je z pozlacené ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 30M vodotěsnost - jsou vhodné k umývání rukou. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FQC0U006B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FQC0U006B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové Pouzdro je z ušlechtilé oceli s PVD povrchem a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek.

Orient FQC0U007B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FQC0U007B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové Pouzdro je z ušlechtilé oceli s PVD povrchem a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Mají luminiscenční ručičky a indexy.

Orient FUNG2003B Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNG2003B - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.

Orient FUNG2004F Bateriové pánské

Pánské hodinky Orient FUNG2004F - Bateriové + Doprava a dárek ZDARMA Pánské hodinky Orient - Bateriové Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky Orient mají 50M vodotěsnost - jsou vhodné ke sprchování. Vnitřek hodinek tvoří quartzový strojek. Ukazují čas a datum.