Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky miss sixty pyramida

Nalezeno:    17 produktů

Hodinky Miss Sixty R0753108502

Dámské hodinky Miss Sixty jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s keramikou. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným ocelovým řemínkem stříbrné barvy s prvky keramiky. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Rozměr ciferníku je 24 x 37 mm.

Hodinky Miss Sixty Air R0751116504

Dámské elegantní hodinky Miss Sixty z kolekce Air jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným koženým řemínkem fialové barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Glenda R0751103503

Dámské elegantní hodinky Miss Sixty z kolekce Glenda jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným koženým řemínkem červené barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Vintage R0751110505

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Vintage jsou vsazeny do plastového pouzdra. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem vínové barvy. Pevná uzavíratelná plastová spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 37 mm.

Hodinky Miss Sixty Vintage R0751110504

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Vintage jsou vsazeny do plastového pouzdra. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem žluté barvy. Pevná uzavíratelná plastová spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 37 mm.

Hodinky Miss Sixty Jungle RA008

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Jungle jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s plastem. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem oranžové barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Jungle RA003

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Jungle jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s plastem. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem fialové barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Jungle RA006

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Jungle jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s plastem. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem modré barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Camdem Z8004

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Vintage jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným koženým řemínkem černé barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 35 x 35 mm.

Hodinky Miss Sixty Sixstar CJ005

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Sixstar jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným koženým řemínkem bílé barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Korunka je ozdobena krystalem bílé barvy. Rozměr ciferníku je 22 x 50 mm.

Hodinky Miss Sixty Square J9001

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Square jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli ve stříbrném provedení. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným koženým řemínkem bílé barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen krystaly. Rozměr ciferníku je 35 x 21 mm.

Hodinky Miss Sixty Brodway R0753109503

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Brodway jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli ve stříbrném provedení. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným ocelovým řemínkem stříbrné barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen krystaly. Průměr ciferníku je 25 mm.

Hodinky Miss Sixty Square J9002

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Square jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli ve stříbrném provedení. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným koženým řemínkem červené barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen krystaly. Rozměr ciferníku je 35 x 21 mm.

Hodinky Miss Sixty Brodway R0753109502

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Brodway jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli ve stříbrném provedení. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným ocelovým řemínkem stříbrné barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen krystaly. Průměr ciferníku je 25 mm.

Miss Sixty R0753104503 Hypnotic

Dámské náramkové hodinky z kolekce Hypnotic. Hodinky podtrhují ženskost v pravém slova smyslu. K těmto hodinkám dostanete dárek a poštovné zdarma.

Miss Sixty Kaleido R0753137502 II. jakost

Hodinky jsou ve slevě z důvodu poškození ochranné papírové krabičky, viz. doplňkové fotografie. Hodinky jsou naprosto v pořádku.

Náramek MISS SIXTY Belle MXC06 (Dárek -USB Flash disk 8 GB Zdarma)

Ocelový náramek ozdobený bílými korálky a čirými krystaly. Záruka: 24 měsíců Miss Sixty je dámská módní značka světového významu - po úspěšných kolekcích oděvů, bot a doplňků přicházejí výrazné, svěží a mladistvé kolekce šperků této italské značky. Můžeme vřele doporučit - skvělý dárek - dodáváme v originálních krabičkách. Nabízíme vám nejenom luxusní šperky této designové značky, ale i oblíbené hodinky Miss Sixty. Určen pro: ženy | barva: ocelová,čirá | typ: s kamínkem | délka: 20 cm ...