Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky lorus

Nalezeno:    45 produktů

Lorus Dámské kovové hodinky Lorus

Moderní dámské kovové hodinky. Kombinace stříbrného a žlutého kovu. Vyrobené z nerezové chirurgické oceli + minerální sklo. Hodinky mají kvalitní strojek Quartz. Pásek lze zkrátit. Baleno v dárkovém semišovém pytlíčku

Lorus RRS85VX9

Dámské hodinky Lorus RRS85VX9 ve stříbrném provedení jsou vyrobené z oceli. Kulatý světlý číselník zdobí pod minerálním sklíčkem 12 skleněných kamínků, které jsou zasazeny na místech klasických indexů. Hodinky odolají vodě během ranní sprchy i večernímu plavání.

Lorus RRS84VX9

Dámské hodinky Lorus RRS84VX9 v barvě růžového zlata jsou vyrobené z oceli. Kulatý světlý číselník zdobí pod minerálním sklíčkem 12 skleněných kamínků, které jsou zasazeny na místech klasických indexů. Hodinky odolají vodě během ranní sprchy i večernímu plavání.

Lorus RRS86VX9

Dámské hodinky Lorus RRS86VX9 ve zlatém provedení jsou vyrobené z nerezové oceli. Kulatý světlý číselník zdobí pod minerálním sklíčkem 12 skleněných kamínků, které jsou zasazeny na místech klasických indexů. Hodinky odolají vodě během ranní sprchy i večernímu plavání.

Lorus RH883BX9

Klasické pánské hodinky Lorus osloví svým jednoduchým a čistým provedením a přehledným ciferníkem. Díky Koženému řemínku se velmi pohodlně nosí. Jsou vhodné na běžné denní nošení, ale i do společnosti.

Lorus RH882BX9

Pánské elegantní hodinky Lorus RH882BX9 skvěle doplní nejen váš oblek. Černý kožený řemínek je připevněn k ocelovému pouzdro zlaté barvy. Do něj je zasazen jednoduchý bílý číselník se štíhlými ručičkami, které zobrazují přesný čas a nikdy vás nenechají přijít pozdě.

Lorus RY401AX9

Pánské hodinky Lorus RY401AX9 ve sportovně laděném stylu jsou vyrobeny z oceli. Stříbrný pásek doplňuje vícebarevný číselník, který kromě aktuálního času zobrazuje i datum a den v týdnu.Vše je chráněno odolným minerálním sklíčkem.

Lorus RT353EX9

Sportovně elegantní hodinky Lorus RT353EX9 určené pro pánská zápěstí jsou vyrobeny z oceli. Stříbrný pásek doplňuje černý kulatý ciferník, na němž kontrastují bílé indexy a tyrkysové detaily. Mezi funkce hodinek patří stopky, tachymetr a ukazatel data.

Lorus RRS85VX9 - II. jakost

Dámské hodinky Lorus RRS85VX9 ve stříbrném provedení jsou vyrobené z oceli. Kulatý světlý číselník zdobí pod minerálním sklíčkem 12 skleněných kamínků, které jsou zasazeny na místech klasických indexů. Hodinky odolají vodě během ranní sprchy i večernímu plavání.

Lorus RS933CX9

RS933CX9 jsou pánské hodinky značky Lorus. Jejich tělo i pásek jsou vyrobeny z titanu. Přehledný světlý číselník chrání odolné minerální sklíčko a je vybavený praktickou datumovkou.

Lorus RH933EX9

Pánské hodinky Lorus RH933EX9 ve sportovně-elegantním stylu zaujmou svým výrazným modrým číselníkem. Ten je osázený bílými indexy s luminiscencí, doplněný o praktickou datumovku a chrání jej odolné minerální sklíčko. Hodinky jsou vyrobeny z oceli a mohou se pochlubit slušnou vodotěsností, a to 10 ATM.

Lorus Elegantní dámské bicolor hodinky RJ451BX9

; řemínek: mosaztvar pouzdra: hranatébarva řemínku/tahu: bicolorstyl: módnítyp: analogovépouzdro: mosazvodotěsnost: 30 m - déšťbarva ciferníku: bílásklo: minerálnítyp

Lorus RG210LX9

RG210LX9 jsou dámské módní hodinky z dílny značky Lorus. Hodinky připevníte k zápěstí pomocí ocelového řemínku zlaté barvy a přesný čas vám ukáží zlaté ručičky kroužící po bílém číselníku. Ten chrání odolné minerální sklíčko. Hodinky jsou vhodné pro plavání (5ATM).

Lorus RH939GX9

Pánské hodinky RH939GX9 značky Lorus s originálně řešeným číselníkem jsou vyrobené ze stříbrné oceli. Do kulatého pouzdra je zasazený černý ciferník s datumovkou a luminiscenčními ručičkami ve tvaru šipek. Hodinky jsou vybaveny vodotěsností 10 ATM.

Lorus RH951GX9

Pánské hodinky RH951GX9 značky Lorus s černým číselníkem jsou vyrobené ze stříbrné oceli. Do kulatého pouzdra je zasazený jemně proužkovaný ciferník s datumovkou a luminiscenčními ručičkami. Hodinky jsou vybaveny vodotěsností 5 ATM.

Lorus RM202AX9

Dámské hodinky RJ282AX9 značky Lorus v elegantním stylu připevníte k zápěstí pomocí hnědého koženého řemínku. Bílý minimalistický číselník je zasazený do ocelového pouzdra a zdobí jej skleněné kamínky. Hodinky odolají vlhkosti nebo dešti.

Lorus R2353JX9

Pánské sportovní hodinky R2353JX9 značky Lorus mají černý polyuretanový pásek a plastové pouzdro. Na černém číselníku kontrastují bílé ručičky s luminiscencí, které zobrazují analogový čas. Hodinky mají vodotěsnost 10 ATM.

Lorus RM375CX9

Pánské hodinky RM375CX9 značky Lorus ve sportovním stylu jsou vyrobeny z oceli a jsou vybaveny stopkami, tachymetrem, datumovkou a ručičkami s luminiscencí. Praktický a funkční doplněk pro každého muže.

Lorus RS957CX9

Pánské hodinky RS957CX9 značky Lorus klasického vzhledu mají stříbrný ocelový pásek doplněný o tmavě modrý číselník. Pod minerálním sklíčkem krouží analogové ručičky ukazující přesný čas a ukazatel informující o aktuálním datu.

Lorus RS961CX9

Elegantní pánské hodinky RS961CX9 značky Lorus kombinují černý kožený řemínek a stříbrné ocelové pouzdro.. Do něj je vsazený kulatý černý číselník s indexy a praktickou datumovkou. Přesný čas zobrazují kroužící analogové ručičky, které vás nikdy nenechají přijít pozdě.

Lorus RS946CX9

Elegantní pánské hodinky RS946CX9 značky Lorus kombinují tmavě hnědý kožený řemínek a ocelové pouzdro v barvě růžového zlata. Do něj je vsazený kulatý číselník s indexy a praktickou datumovkou. Přesný čas zobrazují kroužící analogové ručičky, které vás nikdy nenechají přijít pozdě.

LORUS R2391EX9

LORUS R2391EX9. z kategorie Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Hodinky za skvělé ceny na Hodinkar.cz!

LORUS R2301FX9

LORUS R2301FX9. z kategorie Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Hodinky za skvělé ceny na Hodinkar.cz!

Lorus RW619AX9

Pánské sportovní hodinky s kombinovaným ciferníkem RW619AX9 značky Lorus mají ocelové pouzdro a silikonový řemínek v černé barvě. Hodinky zastoupí funkci stopek, budíku, zobrazují datum a den v týdnu a jejich číselník se dá podsvítit.

Lorus RRX45EX9

Dětské hodinky RRX45EX9 z dílny značky Lorus mají modrý silikonový řemínek a plastové pouzdro, do něhož je zasazený přehledný číselník s barevnými arabskými číslicemi. Po těch neúnavně krouží ručičky s luminiscencí. Hodinky jsou vhodné pro plavání.

Lorus RH768AX9

Klasické dámské hodinky v celoocelovém provedení se zlatou povrchovou úpravou mají menší ciferník a dokonale tak padnou ženám s drobnějším zápěstím. Hodinky můžete kombinovat např. se zlatými šperky. Praktický doplněk, se kterým budete sama sebou.

Lorus RRS09WX9

Klasický model dámských hodinek značky Lorus, které zaujmou především ciferníkem v černé barvě. Nenápadné indexy a stříbrné ručky s logem značky dávají ciferníku šmrnc a hodinky se hodí téměř pro jakoukoli příležitost.

Lorus RS901DX9

Pánský model hodinek Lorus RS901DX9 v jednoduchém a přehledném provedení, který na zápěstí vypadá fantasticky. Minimalistický design dovoluje hodinky nosit téměř k jakémukoli oblečení a stejně tak pro libovolnou příležitost.

Lorus RS994CX9

Pánský model hodinek Lorus RS994CX9 v jednoduchém a přehledném provedení, se zlaceným pouzdrem i tahem, který na zápěstí vypadá fantasticky. Minimalistický design dovoluje hodinky nosit téměř k jakémukoli oblečení a stejně tak pro libovolnou příležitost.

Lorus RRS07WX9

Klasický model dámských hodinek značky Lorus, které zaujmou především perleťovým ciferníkem. Nenápadné indexy a stříbrné ručky s logem značky dávají ciferníku šmrnc a hodinky se hodí téměř pro jakoukoli příležitost.

Lorus RS997CX9

Pánský model hodinek Lorus RS997CX9 v jednoduchém a přehledném provedení s tmavě šedým ciferníkem, který na zápěstí vypadá fantasticky. Minimalistický design dovoluje hodinky nosit téměř k jakémukoli oblečení a stejně tak pro libovolnou příležitost.

Lorus RS999CX9

Pánský model hodinek Lorus RS999CX9 v jednoduchém a přehledném provedení s krásně modrým ciferníkem, který na zápěstí vypadá fantasticky. Minimalistický design dovoluje hodinky nosit téměř k jakémukoli oblečení a stejně tak pro libovolnou příležitost.

Lorus RH908GX9

Model hodinek RH908GX9 z dílny značky Lorus určený pro pánská zápěstí, který rozhodně zaujme. Kovově modrý lem kulatého pouzdra je doplněný o zlaté detaily a tmavě tyrkysový pásek vyrobený z kůže. Hodinky disponují vysokou vodotěsnosti 10 ATM.

Lorus RJ282AX9

RJ282AX9 je model dámských hodinek z dílny značky Lorus. Drobnější ocelové pouzdro ukrývá pod minerálním sklíčkem bílý číselník osázený třpytivými kamínky, které nahrazují klasické indexy. Hodinky jsou vybaveny datumovkou a vodotěsností 5 ATM.

Lorus RH979FX9

Lorus RH979FX9 jsou pánské hodinky, které k zápěstí připevníte pomocí řemínku, který je kombinací lesklé a matné oceli. Po světlém kulatém číselníku s přehledně uspořádanými indexy neúnavně krouží analogové ručičky, které ukazují přesný čas a nenechají vás nikdy přijít pozdě.

Lorus RJ279AX9

RJ279AX9 je model dámských hodinek z dílny značky Lorus. Drobnější ocelové pouzdro ukrývá pod minerálním sklíčkem bílý číselník osázený třpytivými kamínky, které nahrazují klasické indexy. Hodinky jsou vybaveny datumovkou a vodotěsností 5 ATM.

Lorus RH770AX9

Klasické dámské hodinky v celoocelovém provedení v částečně zlaceném bicolor provedení mají menší ciferník a dokonale tak padnou ženám s drobnějším zápěstím. Hodinky můžete kombinovat např. se zlatými šperky. Praktický doplněk, se kterým budete sama sebou a skvěle doladíte váš outfit.

Lorus RG283LX9

Objevte jejich kouzlo hodinke Lorus RG283LX9 a připněte si na zápěstí dámské stříbrné hodinky z dílny značky Lorus s perleťovým ciferníkem. Mosazné pouzdro a ocelový tah doplňují ručičky ve stříbrné barvě. Indexy, jsou osazené čirými krystaly. Ozdobte se doplňkem, který vás nikdy nezklame.

Lorus RG285LX9

Objevte jejich kouzlo hodinke Lorus RG285LX9 a připněte si na zápěstí dámské stříbrné hodinky z dílny značky Lorus s černým ciferníkem. Mosazné pouzdro a ocelový tah doplňují ručičky ve stříbrné barvě. Indexy, jsou osazené čirými krystaly. Ozdobte se doplňkem, který vás nikdy nezklame.