Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky invicta pro diver in0479

Nalezeno:    66 produktů

Invicta Pro Diver GRAND DIVER 19799

Pánské automatické hodinky Invicta Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento model ukazuje klasický čas a datum, hodinky jsou 300 m vodotěsné a mají šroubovací korunku. Na pravé straně pouzdra je výrazný nápis GRAND DIVER, na levé straně je nápis INVICTA, Dýnko hodinek je průhledné.

Pánské hodinky Invicta Pro Diver 17397

Velmi odolné sportovní hodinky značky INVICTA Pro Diver z masivní kartáčované a leštěné nerezové oceli a safirovaným sklíčkem pro sportovní aktivity a outdoor.

Invicta Pro Diver 22323

Hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobneny z ušlechtilé oceli v černé barvě. Hodinky jsou ozvláštněny červenou barvou která zdobí lunetu a tlačítka chronografu.

Pánské hodinky Invicta Pro Diver Automatic 8926

Velmi populární, kultovní pánské hodinky značky INVICTA inspirované designem Rolex Submariner osazené automatickým strojkem Seiko.

Invicta Pro Diver 22672

Když se řekne potápěčské hodinky, představíte si nejspíš model, který byste si rozhodně nevzala na jinou příležitost. Jakmile ale uvidíte hodinky Invicta z kolekce Pro Diver, zjistíte, že i potápěčské hodinky mohou být slušivou záležitostí.

Invicta Pro Diver 22760

Extravagantní hodinky z řady Pro Diver vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou stříbrné s černou lunetou. Číselník je černý s bílými prvky.

Invicta Pro Diver 15082

Pánské hodinky Invicta, quartzový strojek, průměr pouzdra 49 mm. Modrý číselník.

Invicta Pro Diver 17083

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 48 mm, hodinky ukazují čas, datum, mají chronograf a jsou 200 m vodotěsné.

Invicta Pro Diver 23633

Pánské automatické hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 48 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum a jsou 200 m vodotěsné.

Invicta Pro Diver 17083

Kdo říká, že luxusní hodinky a vysoká vodotěsnost se vylučují? Hodinky z dílny značky Invicta jsou důkazem, že tato kombinace může skvěle fungovat.

Invicta Pro Diver 114943

Módní hodinky Invicta z kolekce Pro Diver. Funkce: Ukazují klasický čas, datum a 24 hodinový čas. Luneta má barvu růžovo-fialovou, stejně tak jako zasazené zirkony v číselníku. Hodinky působí velmi extravagantně.

Invicta Pro Diver 0077

Hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Řemínek je v matné stříbrné barvě kombinovaný žlutým zlacením. Funkce: Klasický čas, datum, stopky.

Invicta Pro Diver 0069

Pánské hodinky Invicta, z řady Pro Diver, quartzový strojek se švýcarskými kompomenty. Černý číselník, Tritnite luminiscenční ručky, datum pod zvětšovacím sklíčkem. Sklíčko Flame fusion, 200 m vodotěsnost.

Invicta Pro Diver 20176

Pánské automatické hodinky Invicta Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento model ukazuje klasický čas a datum, hodinky jsou 300 m vodotěsné a mají šroubovací korunku. Jednosměrně otočná luneta má po stranách maskáčový vzor, na pravé straně pouzdra je výrazný nápis GRAND DIVER, na levé straně je nápis INVICTA, dále jsou na pouzdře znaky kolekce Pro Diver.

Invicta Pro Diver 0074

Pánské hodinky Invicta 0074 z kolekce Pro Diver jsou velké 48 mm - výrazné hodinky. Design tohoto modelu je zpracován do barvy žlutého zlata s černými prvky - číselník a luneta. Číselník je velmi dobře čitelný, hodinky zobrazují klasický čas, datum s lupou a stopky. Ručičky a indexy jsou zvýrazněny luminiscenční vrstvou.

Invicta Pro Diver 0072

Pánské hodinky Invicta 0072 z kolekce Pro Diver jsou velké 48 mm - výrazné hodinky. Design tohoto modelu je zpracován do barvy žlutého zlata s černými prvky - číselník a luneta. Číselník je velmi dobře čitelný, hodinky zobrazují klasický čas, datum s lupou a stopky. Ručičky a indexy jsou zvýrazněny luminiscenční vrstvou.

Invicta Pro Diver 6981

Pánské hodinky Invicta 6981 z kolekce Pro Diver jsou velké 48 mm - výrazné hodinky. Design tohoto modelu je zpracován do barvy žlutého zlata s černými prvky - číselník a luneta a řemínek. Číselník je velmi dobře čitelný, hodinky zobrazují klasický čas, datum a stopky. Ručičky a indexy jsou zvýrazněny luminiscenční vrstvou.

Invicta Pro Diver 22798

Pánské hodinky Invicta, pohon na baterii, ušlechtilá ocel, barva zlatá, průměr pouzdra 50 mm. Řemínek silikon v modré barvě.

Invicta Pro Diver 90075

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 48,8 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum a jsou 100 m vodotěsné.

Invicta Pro Diver 19803

Pánské automatické hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 47 mm, jednosměrně otočná luneta. Hodinky ukazují čas a datum. Tah je pozlacený, zapínání - bezpečnostní překlapávací spona.

Invicta Pro Diver 0076

Pánský model hodinek Invicta má robustní konstrukci a ciferník je černomodrý. Hodinky Invicta jsou zárukou originality a kvality. Svým provedením a neotřelým designem zaujmou na první pohled.

Invicta Pro Diver 14684

Pánské automatické hodinky z kolekce Pro Diver. V této sportovní kolekci jde převážně o speciální hodinky pro vodní radovánky s dostatečnou čitelností. Vyráběná je na ocelovém řemínku, příležitostně na polyuretanovém; oba tahy jsou vhodném do vody. Hodinky jsou etravagantní a velmi oblíbené. Jako zajímavost mají průhled na automatický strojek.

Invicta 80036 Pro diver

Pánské extravagantní hodinky Invicta 80036 Pro diver maji quartzový strojek ze švýcarských komponentů, chronograf,minerální sklo se safírovým povrchem velmi odolnou proti oděru. Disponují také uminiscenčními ručičkami a indexy i zvětšovacím sklem u datumového okna. Hodinky mají potápěčskou sponu s pojistkou, voděodolnost je 200 metrů.

Invicta Pro Diver 14674

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s 18ti karátovým růžovým zlacením, řemínek z pryže. Velikost pouzdra je 52 mm, hodinky ukazují klasický čas, datum, den v týdnu, jsou 200 m vodotěsné a mají šroubovací korunku. Luneta je jednosměrně otočná.

Invicta Pro Diver 15428

Hodinky Invicta 15428 z kolekce Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s černošedou lesklou povrchovou úpravou. Krásnou kombinací je modrý řemínek ze silikonu s tvarovaným povrchem a modrý číselník, který je stejně tvarovaný. Hodinky ukazují klasický čas 24-hodinový čas a mají chronograf - stopky.

Invicta Pro Diver 13707

Pánské automatické hodinky Invicta z kolekce Pro Diver. Bílý číselník s vteřinovkou. Z číselníku i ze spodní strany pouzdra je průhled na automatikcý strojek. Ručičky i indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Pro větší vodotěsnost je korunka šroubovací.

Invicta Pro Diver 14723

Máte rádi potápění? Jste v hlubinách moře nebo našich českých jezer a nádrží jako doma? Pak jsou pro vás hodinky Invicta Pro Diver jako stvořené. Díky voděodolnosti až do 20 atmosfér si je nemusíte sundávat ani během svých vodních radovánek.

Invicta Pro Diver 22796

Extravagantní hodinky z řady Pro Diver vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pouzdro hodinek je stříbrné, číselník je modrý s bílo-červenými prvky.

Invicta Pro Diver 6991

Hodinky Invicta z řady Pro Diver. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli v barvě žlutého zlata. Číselník je v černé barvě stejně jako silikonový řemínek který je doplněn prvky v barvě žlutého zlata. Funkce: čas, datum, GMT

Invicta 15342 pro diver

Pánské módní extravagantní hodinky Invicta 15342 Pro diver mají quartzový strojek, pevnou lunetu se zajímavým modrým povrchem a žlutým zlacením. Obsahují datumovku, ukazatele dnů v týdnu, indikaci dna a pevnou potápěčskou sponu s pojistkou. Voděodolnost je 300 metrů.

Invicta Pro Diver 0073

Extravagantní hodinky Invicta z řady Pro Diver. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barvě žlutého zlata. Číselník má barvu modrou, indexy a ručky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Funkce: Klasický čas, datumovka a chronograf

Invicta Pro Diver 10372

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento modle ukazuje klasický čas, datum, den v týdnu, má samostatnou vteřinovou ručku, chronograf a je 200 m vodotěsný. Luneta je jednosměrně otočná, zapínání - bezpečnostní překlapávací spona.

Invicta Pro Diver 13711

Pánské automatické hodinky Invicta z kolekce Pro Diver. Modrý číselník s vteřinovkou. Z číselníku i ze spodní strany pouzdra je průhled na automatikcý strojek. Ručičky i indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Korunka je šroubovací.

Invicta Pro Diver 15077

Pánské hodinky Invicta z kolekce Pro Diver, jsou velmi sportovní, přehledné s módním designem. Krásně vypadá kombinace šedého - antracitového číselníku a modrých lemů. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, korunka je šroubovací.

Invicta Pro Diver 16068

Hodinky Invicta z řady Pro Diver. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, stroj quartz - baterie, chronograf - stopky. Velikost pouzdra 48 mm, výška 12 mm, sklíčko - Flame fusion - antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru. Luminiscenční ručky a indexy.

Invicta Pro Diver 0075

Pánské hodinky Invicta 0075 Pro Diver jsou nepřehlédnutelný kousek ve velmi působivé zlato-zelené kombinaci, která bude imponovat každému muži s vytříbeným vkusem. Hodinky jsou vyrobeny z oceli a zlaceny 18kt žluým zlatem. Pouzdro hodinek je opatřeno zelenou lunetou s arabskými číslicemi zlaté barvy. Ciferník hodinek je zelený a vynikají na něm zlaté riučičky a indexy, je opatřen třemi subciferníky, které zobrazují 60 sec., 30 min. a 1/10 sec. Hodinky jsou vhodné na běžné denní nošení i do spol...

Invicta Pro Diver 17566

Pánské extravagantní hodinky z řady Pro Diver. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, pouzdro je v barvě žlutého zlata, včetně číselníku, který je dozdoben barevnými prvky. Pásek černý, silikonový, spona a dva ozdobné články v něm jsou také v barvě barvě žlutého zlata.

Invicta Pro Diver 22812

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v modrém odstínu a šířce 26 mm. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22432

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v modrém odstínu a šířce 26 mm, který je opatřený ocelovými články v černé barvě. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22809

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v černé barvě a o šířce 26 mm. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.