Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky daniel klein

Nalezeno:    237 produktů

Daniel Klein Exclusive DK11434-1

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladí.

Daniel Klein Exclusive DK11434-2

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladí.

Daniel Klein Exclusive DK11434-4

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein dodají vašemu outfitu nepřehlédnutelný vzhled.

Daniel Klein DK10691-4

Módní dámské hodinky Daniel Klein u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému elegantnímu designu vhodné téměř ke každému outfitu.

Daniel Klein DK10707-1

Módní dámské hodinky Daniel Klein u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému elegantnímu designu vhodné téměř ke každému outfitu.

Daniel Klein DK10733-1

Módní dámské hodinky Daniel Klein u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému elegantnímu designu vhodné téměř ke každému outfitu.

Daniel Klein DK10760-1

Módní dámské hodinky Daniel Klein splní požadavky na krásný design a přitom dostupnou cenu. Hodinky se hodí jak ke každodennímu nošení, tak i do společnosti.

Daniel Klein DK10491-6

Módní pánské hodinky Daniel Klein splní požadavky na hezký design a přitom dostupnou cenu. Hodinky se hodí jak ke každodennímu nošení, tak i do společnosti.

Daniel Klein DK10857-5

Designové hodinky Daniel Klein si oblíbí každý moderní muž. Zajímavě řešený ciferník s duálním časem a červeným detaily na čeném pozadí si zamilujete na první pohled.

Daniel Klein DK10857-8

Moderní pánské hodinky Daniel Klein sázejí na ojedinělý design a neobvyklou barevnou kombinaci. Pořiďte si ojedinělý doplněk, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

Daniel Klein DK10859-1

Dámské hodinky Daniel Klein ocení každá žena, která touží po oslnivém doplňku za příznivou cenu. Zlatá barva hodinek ve spojení se stříbrným ciferníkem se nikdy neomrzí.

Daniel Klein DK10914-4

Stříbrné hodinky Daniel Klein dokážou zaujmout na první pohled. Velké římské číslice v horní i dolní části ciferníku společně s několika kamínky vytvářejí celek, který jednoduše funguje.

Daniel Klein DK10243-9

Módní pánské hodinky Daniel Klein s šedým řemínkem a velkým ciferníkem u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému sportovně elegantnímu designu vhodné pro každou příležitost. Hodinky mají datumovku, ostatní ciferníčky jsou pouze designové.

Daniel Klein DK10849-6

Módní pánské hodinky Daniel Klein skvěle doladí a oživý váš outfit. Hodinky kromě zobrazení času disponují také datumovkou. Hodinky mají pod minerálním sklíčkem černý ciferník a na ruce drží díky hnědému koženému řemínku.

Daniel Klein DK10830-5

Módní pánské hodinky Daniel Klein s hnědým řemínkem a velkým ciferníkem u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému sportovně elegantnímu designu vhodné pro každou příležitost. Hodinky mají datumovku, ostatní ciferníčky jsou pouze designové.

Daniel Klein DK10814-1

Módní pánské hodinky Daniel Klein s černým řemínkem a velkým ciferníkem u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému sportovně elegantnímu designu vhodné pro každou příležitost. Hodinky zobrazují 3 časy a disponují datumovkou.

Daniel Klein DK10536-3

Módní pánské hodinky Daniel Klein s kovovým stříbným řemínkem a velkým ciferníkem u nás koupíte za skvělou cenu. Hodinky jsou díky svému sportovně elegantnímu designu vhodné pro každou příležitost.

Daniel Klein DK10894-1

Moderní hodinky Daniel Klein se vám jen tak neokoukají. Neobvyklý futuristický design zaujme na první pohled ciferníkem skládajícím se ze tří částí. Hodinky sází na černou barvu s modrými detaily.

Daniel Klein DK10894-5

Moderní hodinky Daniel Klein se vám jen tak neokoukají. Neobvyklý futuristický design zaujme na první pohled ciferníkem skládajícím se ze tří částí. Hodinky sází na černou barvu s výraznými červenými detaily.

Daniel Klein DK10221-8

Módní pánské hodinky Daniel Klein stříbrné barvy mají dobře čitelný ciferník s římskými číslicemi. Hodí se ke každému outfitu. Jejich příznivá cena v kombinaci s moderním designem vás jistě zaujme. Hodinky disponují datumovkou, ostatní ciferníčky jsou pouze designové.

Daniel Klein DK10947-3

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celostříbrné provedení dodá každému outfitu na eleganci, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí.

Daniel Klein DK10862-2

Moderní pánské hodinky Daniel Klein ocení každý muž milující styl. Černý ciferník s 3D vzorem a datumovkou zobrazující den v měsíci společně se stříbrnou barvou dělají z těchto hodinek opravdu designový kousek.

Daniel Klein DK10892-6

Masívní hodinky Daniel Klein si oblíbí každý muž z velkým "M". Černý ciferník s bronzovými detaily ve futuristickém designu společně s moderním hnědým děrovaným řemínkem se stanou neodmyslitelnou součástí vašeho každodenního života.

Daniel Klein DK11187-1

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein váš styl vždy dokonale oživí. Elegantní pozlacený model dámských hodinek Daniel Klein si na zápěstí připnete pomocí jemného milánského tahu. Zlacené provedení je nadčasové a třpytivé kamínky na ciferníku dodávají punc luxusu. Módní kousek za příznivou cenu, to jsou hodinky DK11187-1, které zkrátka musíte mít.

Daniel Klein DK11187-1

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein váš styl vždy dokonale oživí. Elegantní pozlacený model dámských hodinek Daniel Klein si na zápěstí připnete pomocí jemného milánského tahu. Zlacené provedení je nadčasové a třpytivé kamínky na ciferníku dodávají punc luxusu. Módní kousek za příznivou cenu, to jsou hodinky DK11187-1, které zkrátka musíte mít.

Daniel Klein DK10853-1

Dámské hodinky Daniel Klein dokážou během minutky rozzářit zápěstí každé moderní ženy. Pozlacené pouzdro a tah dodávají tomuto kousku luxusní nádech, k tomu přispívá i stříbrný ciferník osazený čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Zapomeňte na nevýrazné a nudné doplňky a objevte kvalitní hodinky, které potěší vaše oko i peněženku.

Daniel Klein DK10919-1

Stylové hodinky Daniel Klein si můžete klidně vzít místo luxusního náramku. Zářivé kamínky kolem celého pouzdra společně s jednoduchým designem ciferníku a elegantní zlatou barvou vytvářejí z tohoto kousku opravdový klenot. Jakmile si hodinky připnete, dostane váš styl zcela jiný rozměr.

Daniel Klein DK11070-4

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celostříbrné provedení dokáže stylově doplnit téměř každý outfit, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení ciferníku čirými krystaly. Díky menšímu pouzdru si můžete vzít hodinky na zápěstí místo luxusního náramku. Jakmile si na zápěstí připnete tah ve stříbrné barvě, získá váš outfit okamžitě nový rozměr.

Daniel Klein DK11103-1

Hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro každou dámu, která chce podtrhnout své přirozené půvaby. Pouzdro i tah sázejí na luxusní žluté pozlacení, stejnou barvou se pyšní i špičaté ručičky. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete čiré krystaly, které se na vás blyští nejen z pouzdra, ale i z indexů na stříbrném ciferníku. Hýčkejte se doplňkem, který vás nikdy neomrzí.

Daniel Klein DK10775-1

Spojení stříbrné a zlaté barvy je nestárnoucí kombinací, která vypadá jednoduše luxusně. Jakmile se podíváte na hodinky Daniel Klein, dáte nám určitě za pravdu. Stříbrný ciferník lemují zářivé kamínky umístěné na místě indexů, další kamínky najdete na spojení pouzdra se zlatým tahem. Pořiďte si stylový kousek, do kterého se zamilujete na první připnutí.

Daniel Klein DK11069-2

Dámské hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro moderní sebevědomou ženu. Na zápěstí se připínají pozlaceným tahem, který vám nahradí luxusní náramek. Nejvíc si ale rozhodně zamilujete vzorovaný zlatý ciferník lemovaný čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu krásně zatřpytí. Doplňte svůj outfit ve velkém stylu a buďte za všech okolností in.

Daniel Klein DK11033-1

Dámské hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro moderní sebevědomou ženu. Na zápěstí se připínají pozlaceným tahem, který vám nahradí luxusní náramek. Stříbrný ciferník lemují zlaté indexy s římskými člíslicemi. Nejvíc si ale rozhodně zamilujete pouzdro, které je v horní a dolní části osazené čirými krystaly. Doplňte svůj outfit ve velkém stylu a buďte za všech okolností in.

Daniel Klein DK11070-1

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celozlaté provedení dodá každému outfitu na výjimečnosti, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Jakmile si připnete na zápěstí tenký pozlacený tah, získá váš vzhled okamžitě nový rozměr. Vsaďte na doplněk, se kterým za všech okolností zazáříte.

Daniel Klein DK10864-1

Dámské hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro moderní ženu. Na zápěstí se připínají pozlaceným tahem, který vám nahradí luxusní náramek. Na stříbrném ciferníku se nacházejí indexy v podobě skleněných kamínků. Ty najdete i na pouzdru hodinek. Doplňte svůj outfit ve velkém stylu a buďte za všech okolností in.

Daniel Klein DK10765-1

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky Daniel Klein, můžete si být jistá, že váš nový doplněk nikdo nepřehlédne. Jemné kulaté pouzdro se pyšní žlutým pozlacením, stejně jako špičaté ručičky, indexy a okraje tahu. Středem tahu vedou plastové články, které hodinkám dodávají moderní šmrnc. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak krystaly, které na vás září ze stříbrného ciferníku. Ozdobte se doplňkem, který vás nikdy nezklame.

Daniel Klein DK10955-7

Dámské hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro moderní sebevědomou ženu. Na zápěstí se připínají pozlaceným tahem, který vám nahradí luxusní náramek. Nejvíc si ale rozhodně zamilujete vzorovaný střbrný ciferník lemovaný čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu krásně zatřpytí. Doplňte svůj outfit ve velkém stylu a buďte za všech okolností in.

Daniel Klein DK010118-8

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky Daniel Klein, můžete si být jistá, že váš nový doplněk nikdo nepřehlédne. Na první pohled zaujme růžově pozlacené pouzdo s výraznou lunetou, stejným odstínem se pyšní také luminiscenční ručičky, číslice a chronografy. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně bílý plastový řemínek, který skvěle vynikne nejen na opálené kůži. Oživte svůj outfit ve velkém stylu!

Daniel Klein DK11369-6

Hodinky Daniel Klein si zamilovaly miliony žen po celém světě pro jejich nadčasový fashion design. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí tento překrásný model. Čokoládově hnědý ciferník s jemným vzorem zdobí bronzové ručičky a indexy. Pouzdro a tah jsou pozlacené tolik oblíbeným růžovým zlatem, které dodá každému outfitu něžný a romantický vzhled. Dopřejte si doplněk, který podtrhne vaše přirozené půvaby.

Daniel Klein DK11369-3

Hodinky Daniel Klein si zamilovaly miliony žen po celém světě pro jejich nadčasový fashion design. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí tento překrásný model. Stříbrný ciferník s jemným vzorem zdobí bronzové ručičky a indexy. Pouzdro a tah jsou pozlacené tolik oblíbeným růžovým zlatem, které dodá každému outfitu něžný a romantický vzhled. Dopřejte si doplněk, který podtrhne vaše přirozené půvaby.

Daniel Klein DK11219-3

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným paprskovitým vzorem, a především čirými krystaly na místě indexů, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí.

Daniel Klein DK11190-7

Ať už se rozhodnete pro formální outfit nebo něco pohodlnějšího, hodinky z dílny Daniel Klein dodají vašemu vzhledu vždy ten správný šmrnc.

Daniel Klein DK10672-5

Stříbrná je od pradávna barvou elegantních doplňků, které příjemně dokreslí každý outfit. Jakmile se podíváte na dámské hodinky Daniel Klein, dáte nám jistě za pravdu. Kovový tah v lesklé úpravě sedne na vaše zápěstí jako ulitý, nejvíce si ale rozhodně zamilujete něžný stříbrný ciferník osazený na místě čtyř hlavních indexů čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu krásně zatřpytí. Jakmile si hodinky připnete, získá váš outfit okamžitě zcela nový rozměr....

Daniel Klein DK11072-2

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celostříbrné provedení dokáže stylově doplnit téměř každý outfit, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky menšímu pouzdru si můžete vzít hodinky na zápěstí místo luxusního náramku. Jakmile si na zápěstí připnete tah ve stříbrné barvě, získá váš outfit okamžitě nový rozměr....

Daniel Klein DK11072-3

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celozlaté provedení dodá každému outfitu na výjimečnosti, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky menšímu pouzdru si můžete vzít hodinky na zápěstí místo luxusního náramku. Jakmile si na zápěstí připnete tah ve stříbrné barvě, získá váš outfit okamžitě nový rozměr....

Daniel Klein DK11369-4

Hodinky Daniel Klein si zamilovaly miliony žen po celém světě pro jejich nadčasový fashion design. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí tento překrásný model. Stříbrný ciferník s jemným vzorem sází na klasický vzhled - zdobí ho pouze jemní indexy a špičaté ručičky. Stříbrnou barvou se pyšní také pouzdro a tah, hodinky se tak hodí téměř ke všemu. Dopřejte si doplněk, který podtrhne vaše přirozené půvaby.

Daniel Klein DK11055-2

Dámské hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro moderní sebevědomou ženu. Na zápěstí se připínají pozlaceným tahem, který vám nahradí luxusní náramek. Nejvíc si ale rozhodně zamilujete zlatý ciferník se vzorem připomínajícím sluneční paprsky s drobnými indexy. Celek dokonale doplňuje pouzdro osazené čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu krásně zatřpytí. Doplňte svůj outfit ve velkém stylu a buďte za všech okolností in.

Daniel Klein DK11055-3

Dámské hodinky Daniel Klein jsou tím pravým doplňkem pro moderní sebevědomou ženu. Na zápěstí se připínají tahem ve stříbrné barvě, který vám nahradí elegantní náramek. Nejvíc si ale rozhodně zamilujete stříbrný ciferník se vzorem připomínajícím sluneční paprsky s drobnými indexy. Celek dokonale doplňuje pouzdro osazené čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu krásně zatřpytí. Doplňte svůj outfit ve velkém stylu a buďte za všech okolností in....

Daniel Klein DK11063-2

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celozlaté provedení dodá každému outfitu na výjimečnosti, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Najdete je nejen po obvodu pouzdra, ale i na indexech. Praktické dámy rozhodně ocení tři multifunkční ciferníčky, které vás neustále informují o aktuálním datu, dni v týdnu a 24 hodinovém času. Hýčkejte se doplňkem...

Daniel Klein DK10947-3

Elegance, nadčasovost a dokonalé zvýraznění ženskost své nositelky. To vše představují dámské hodinky Daniel Klein. Celostříbrné provedení dodá každému outfitu na eleganci, nejvíce si ale rozhodně zamilujete osazení čirými krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Praktické dámy rozhodně ocení tři multifunkční ciferníčky, které vás neustále informují o aktuálním datu, dni v týdnu a 24 hodinovém času. Hýčkejte se doplňkem, který vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí....

Daniel Klein DK10861-7

Jakmile chce žena podtrhnout svoji výjimečnost a přirozenou krásu, většinou sáhne po zlatých doplňcích. Propadněte jejich luxusní záři i vy a připněte si na zápěstí dámské hodinky Daniel Klein. Zlatou barvou se pyšní ciferník, pouzdro s vlnitou lunetou i tah v kombinaci lesklé a matné povrchové úpravy. Celek dokonale doplňují čiré krystaly na místě indexů, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí. Dejte svému outfitu novou jiskru!

Daniel Klein DK10980-6

Každý moderní muž ví, že jeho outfit nikdy nemůže být kompletní, dokud ho nedoplní stylovými hodinkami. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky Daniel Klein. Jejich černý ciferník s designovými chronografy zdobí rafinované detaily v červené a tyrkysové barvě, rozhodně zaujmou i výrazné indexy a luminiscenční ručičky. Kožený řemínek v příjemné světle hnědé barvě váž vzhled příjemně rozzáří. Proměňte se v mžiku v opravdového gentlemana....

Daniel Klein Exclusive DK11306-4

Hodinky značky Daniel Klein si získaly miliony fanynek po celém světě díky svému nadčasovému designu, který dodává každému outfitu výjimečný vzhled. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Exclusive.

Daniel Klein Exclusive DK11434-1

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj pozlaceného pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Jakmile si na zápěstí připnete černý kožený řemínek, dostane váš vzhled zcela nový roz...

Daniel Klein Exclusive DK11434-2

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj pozlaceného pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Jakmile si na zápěstí připnete pastelově béžový kožený řemínek, dostane váš vzhled zce...

Daniel Klein Exclusive DK11434-5

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein dodají vašemu outfitu elegantní vzhled. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně hnědý kožený řemínek. Jakmile si ho připnete na zápěs...

Daniel Klein Exclusive DK11435-1

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein dodají vašemu outfitu luxusní vzhled. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Pouzdro a tah jsou pozlacené žlutým zlatem. Dopřejte si svoji dávku elegance a buďte vždy sam...

Daniel Klein Exclusive DK11435-2

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein dodají vašemu outfitu luxusní vzhled. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně tah v moderním provedení bicolor. Dopřejte si svoji dáv...

Daniel Klein Exclusive DK11435-4

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein dodají vašemu outfitu elegantní vzhled. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Ozdobte se doplňkem, který vás nikdy nezklame.

Daniel Klein DK010139-5

Hodinky značky Daniel Klein si zamilují všichni pánové se zálibou v nadčasových doplňcích. Masívní kovové pouzdro i tah na vašem zápěstí dokonale vyniknou. Rozhodně vás zaujmou i modře lemované designové chronografy, které dokonale ladí s tachymetrem lemujícím světlý ciferník. Vsaďte na doplněk, který perfektně doplní váš volnočasový i formální outfit.

Daniel Klein DK11219-4

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk. Jejich jemný stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným paprskovitým vzorem, a především čirými krystaly na místě indexů, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí. Stylové provedení bicolor dodá každému outfitu šmrnc a přitáhne k vašemu zápěstí žádoucí pozornost.

Daniel Klein DK11159-1

Hodinky značky Daniel Klein můžete s čistým svědomím nosit na zápěstí místo luxusního náramku. Spojení stříbrné a zlaté barvy do nadčasové bicolor kombinace se nikdy neomrzí a dodává každému outfitu ten správný šmrnc. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak čiré krystaly lemující pozlacené pouzdro, další najdete na místě indexů. Dopřejte si doplněk, který jen tak někdo nepřehlédne.

Daniel Klein DK11218-3

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk. Jejich jemný stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme špičatými zlatými ručičkami i uzoučkými indexy s římskými číslicemi. Stylové provedení bicolor dodá každému outfitu šmrnc a přitáhne k vašemu zápěstí žádoucí pozornost.

Daniel Klein DK11219-1

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným paprskovitým vzorem, a především čirými krystaly na místě indexů, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí. Pozlacené pouzdro a tah navíc dodávají hodinkám luxusní vzhled. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

Daniel Klein DK11219-3

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným paprskovitým vzorem, a především čirými krystaly na místě indexů, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí. Stříbrnou barvou se pyšní také kovové pouzdro a tah, které hodinkám dodávají elegantní vzhled. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

Daniel Klein DK11193-1

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme čirými krystaly na místě indexů, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí. Další najdete na dolním a horním připojení pozlaceného pouzdra k tahu. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

Daniel Klein DK11218-7

Jakmile si připnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už muset řešit žádný další šperk. Jejich jemný modrý ciferník vás na první pohled zaujme stříbrnými ručičkami i uzoučkými indexy s římskými číslicemi. Stylové provedení dodá každému outfitu šmrnc a přitáhne k vašemu zápěstí žádoucí pozornost.

Daniel Klein Exclusive DK11434-4

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Daniel Klein dodají vašemu outfitu nepřehlédnutelný vzhled. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času a také luminiscenčními ručičkami, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Okraj růžově pozlaceného pouzdra zdobí čiré krystaly, které dodávají tomuto doplňku tu správnou jiskru. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně červený kožený řemínek, kte...

Daniel Klein Dámské hodinky 010914A_3496

Dámské hodinky z nerezové oceli zlaté barvy, lunetou zdobenou čirými krystaly, ciferníkem stříbrné barvy s ozdobnými detaily a zapínáním na přezku. Strojek: japonský Miyota. Vodotěsnost: 3 ATM. Průměr pouzdra: 35 mm. Sklíčko: minerální.

Daniel Klein DK11366-8

Potřebujete dodat svému outfitu tu správnou jiskru? Pak si na zápěstí připněte pánské hodinky značky Daniel Klein. Jejich světlý ciferník zaujme na první pohled plastickým vzorem i luminiscenčními ručičkami a indexy, díky kterým je čas vždy perfektně čitelný. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně pozlacený milánský tah, který se přizpůsobí každému zápěstí bez nutnosti odborného zkracování. Ať už hodinkami doplníte oblek nebo volnočasové tričko, budete vždy pravým gentlemanem....

Daniel Klein DK11272-3

Ať už se rozhodnete pro formální outfit nebo něco pohodlnějšího, hodinky z dílny Daniel Klein dodají vašemu vzhledu vždy ten správný šmrnc. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme paprskovitým vzorem i čirými krystaly na místě indexů, které doprovodí každý váš pohyb oslnivým třpytem. Jakmile si na zápěstí připnete proplétaný kovový tah, nebudete už chtít nic jiného.

Daniel Klein DK11272-2

Ať už se rozhodnete pro formální outfit nebo něco pohodlnějšího, hodinky z dílny Daniel Klein dodají vašemu vzhledu vždy ten správný šmrnc. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme paprskovitým vzorem i čirými krystaly na místě indexů, které doprovodí každý váš pohyb oslnivým třpytem. Kovové pouzdro a tah sázejí na luxusní žluté pozlacení. Ozdobte své zápěstí doplňkem, který vás nikdy neomrzí.

Daniel Klein DK11244-6

Ať už se rozhodnete pro formální outfit nebo něco pohodlnějšího, hodinky z dílny Daniel Klein dodají vašemu vzhledu vždy ten správný šmrnc. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným vlnkovitým vzorem i římskými číslicemi. Zamilujete si i čiré krystaly lemující lunetu s vlnitým okrajem, které doprovodí každý váš pohyb oslnivým třpytem. Ozdobte své zápěstí doplňkem, který vás nikdy neomrzí.

Daniel Klein DK11190-7

Ať už se rozhodnete pro formální outfit nebo něco pohodlnějšího, hodinky z dílny Daniel Klein dodají vašemu vzhledu vždy ten správný šmrnc. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme čirými krystaly na místě indexů, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí, zaujmou i špičaté luminiscenční ručičky. Ozdobte své zápěstí doplňkem, který vás nikdy neomrzí.

Daniel Klein DK11244-1

Ať už se rozhodnete pro formální outfit nebo něco pohodlnějšího, hodinky z dílny Daniel Klein dodají vašemu vzhledu vždy ten správný šmrnc. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným vlnkovitým vzorem i zlatými římskými číslicemi. Zamilujete si i čiré krystaly lemující lunetu s vlnitým okrajem, které doprovodí každý váš pohyb oslnivým třpytem. Kovové pouzdro a tah sázejí na luxusní žluté pozlacení. Ozdobte své zápěstí doplňkem, který vás nikdy neomrzí....

Daniel Klein Exclusive DK11306-2

Hodinky značky Daniel Klein si získaly miliony fanynek po celém světě díky svému nadčasovému designu, který dodává každému outfitu výjimečný vzhled. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Exclusive. Stříbrný ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Indexy sázejí na uzoučké provedení, stejně, jako ručičky. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete stále oblíbenější milánský tah, který se přizpůsobí obv...

Daniel Klein Exclusive DK11306-4

Hodinky značky Daniel Klein si získaly miliony fanynek po celém světě díky svému nadčasovému designu, který dodává každému outfitu výjimečný vzhled. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Exclusive. Zlatavý ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Indexy sázejí na uzoučké provedení, stejně, jako ručičky. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete pozlacené pouzdro, a především stále oblíbenější milánsk...

Daniel Klein Exclusive DK11306-7

Hodinky značky Daniel Klein si získaly miliony fanynek po celém světě díky svému nadčasovému designu, který dodává každému outfitu výjimečný vzhled. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Exclusive. Čokoládově hnědý ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Indexy sázejí na uzoučké provedení, stejně, jako ručičky. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete růžově pozlacené pouzdro, a především stále obl...

Daniel Klein Exclusive BOX DK11306-4

Hodinky značky Daniel Klein si získaly miliony fanynek po celém světě díky svému nadčasovému designu, který dodává každému outfitu výjimečný vzhled. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Exclusive. Zlatavý ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Indexy sázejí na uzoučké provedení, stejně, jako ručičky. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete pozlacené pouzdro, a především stále oblíbenější milánsk...

Daniel Klein Exclusive BOX DK11306-7

Hodinky značky Daniel Klein si získaly miliony fanynek po celém světě díky svému nadčasovému designu, který dodává každému outfitu výjimečný vzhled. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Exclusive. Čokoládově hnědý ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Indexy sázejí na uzoučké provedení, stejně, jako ručičky. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete růžově pozlacené pouzdro, a především stále obl...

Daniel Klein DK10372-1

Hodinky nemají multifunkci - ciferníčky jsou pouze designové.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: