Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky casio lwq 300d

Nalezeno:    14 produktů

Pánské hodinky CASIO ETD 300D-1A (4549526123689)

Pánské hodinky Pánské hodinky Casio ETD 300D-1A vynikají moderním designem, stejně jako dalšími vlastnostmi. Pouzdro a řemínek byly např. vyrobeny ze špičkové nerezové oceli a ciferník kryje pevné minerální sklo.Pánské hodinky Casio ETD 300D-1A vynikají moderním designem, stejně jako dalšími vlastnostmi. Pouzdro a řemínek byly vyrobeny ze špičkové nerezové oceli a ciferník s mapou světa kryje pevné minerální sklo. Jsou tedy velice odolné proti poškození. Kva...

Casio Edifice ETD 300D-2A

Módní pánské hodinky Casio Edifice s velice pěkným a propracovaným ciferníkem v syté modré barvě. Na něm se nachází mapa světa, která vytváří velmi zajímavý efekt. Celoocelové provedení a čisté linie dělají z hodinek velmi zajímavý doplněk. Hodinky s vodotěsností 100 m, vhodné na běžné denní nošení, ale i do společnosti.

Casio Edifice ETD 300D-5A

Módní pánské hodinky Casio Edifice s velice pěkným a propracovaným ciferníkem v hnědé barvě. Na něm se nachází mapa světa, která vytváří velmi zajímavý efekt. Celoocelové provedení a čisté linie dělají z hodinek velmi zajímavý doplněk. Hodinky s vodotěsností 100 m, vhodné na běžné denní nošení, ale i do společnosti.

Casio Edifice ETD 300D-1A

Módní pánské hodinky Casio Edifice s velice pěkným a propracovaným ciferníkem. Na něm se nachází mapa světa, která vytváří velmi zajímavý efekt. Celoocelové provedení a čisté linie dělají z hodinek velmi zajímavý doplněk. Hodinky s vodotěsností 100 m, vhodné na běžné denní nošení, ale i do společnosti.

Casio Edifice ESK-300D-1AVUEF

Pánské hodinky Casio Edifice ESK-300D-1AVUEF spadají do kategorie sportovních hodinek, jsou velmi elegantní model vhodný také k běžnému nošení. Pouzdro i tah jsou z ušlechtilé nerezové oceli, která je kombinována v lesklé a matné úpravě povrchu. Ciferník je v černém provedení a kromě ručiček k zobrazení času jsou v něm vsazeny také tři malé ciferníky pro zobrazení dalších funkcí jako datum, den v týdnu a 24 hodinový režim času. 

Casio Edifice ESK-300D-7AVUEF

Sportovní pánské hodinky Casio Edifice ESK-300D-7AVUEF jsou velice elegantní model. Tělo i náramek jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli v kombinaci s lesklou a matnou povrchovou úpravou. Ciferník je bílý a jsou v něm také tři malé ciferníky zobrazující funkční ukazatele data, dne v týdnu a také 24 hodinový režim času.

Casio Edifice ESK 300D-1A

Hodinky Casio z kolekce Edifice si oblíbily miliony gentlemanů po celém světě pro jejich kvalitu, precizní zpracování a nadčasový vzhled. Propadněte jim i vy a připněte si na zápěstí tento slušivý doplněk. Černý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a indexy, díky kterým je čas vždy dokonale čitelný. Zaujmou i tři chronografy, které vám nejen poslouží jako datumovka, ukazatel dne v týdnu a 24 hodinový ciferník, navíc vás díky originálním průzorům nechávají nahlédnout do útrob quar...

Casio Edifice ESK 300D-7A

Hodinky Casio z kolekce Edifice si oblíbily miliony gentlemanů po celém světě pro jejich kvalitu, precizní zpracování a nadčasový vzhled. Propadněte jim i vy a připněte si na zápěstí tento slušivý doplněk. Světlý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a indexy, díky kterým je čas vždy dokonale čitelný. Zaujmou i tři chronografy, které vám nejen poslouží jako datumovka, ukazatel dne v týdnu a 24 hodinový ciferník, navíc vás díky originálním průzorům nechávají nahlédnout do útrob qua...

Casio Edifice ESK 300D-1A II. jakost

Hodinky jsou ve slevě z důvodu mikrooděrků na tahu, viz. doplňující fotografie. Hodinky Casio z kolekce Edifice si oblíbily miliony gentlemanů po celém světě pro jejich kvalitu, precizní zpracování a nadčasový vzhled. Propadněte jim i vy a připněte si na zápěstí tento slušivý doplněk. Černý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a indexy, díky kterým je čas vždy dokonale čitelný. Zaujmou i tři chronografy, které vám nejen poslouží jako datumovka, ukazatel dne v týdnu a 24 hodinový ...

Casio ESK 300D-7A + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Casio Edifice ESK 300D-7A jsou pánské sportovní hodinky, jenž disponují analogovým ciferníkem a celou řadou užitečných funkcí. Casio Ediface ESK 300D-7A disponují ukazazelem data, dne v týdnu, 24 hodinovým ciferníkem. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli a bílý ciferník chrání minerální sklíčko. Díky rozměrům 45 mm se řadí mezi středně velké hodinky.

Casio ETD 300D-1A + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Casio Edifice ETD 300D-1A jsou pánské sportovní hodinky, které ovšem díky svému vzhledu jsou využitelné i na běžné denní nošení. Casio Edifice ETD 300D-1A disponují ukazatelem data, ukazatelem druhého světového času - GMT a budíkem. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník hodinek chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat.

Casio ETD 300D-2A + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Casio Edifice ETD 300D-2A jsou pánské sportovní hodinky, které ovšem díky svému vzhledu jsou využitelné i na běžné denní nošení. Casio Edifice ETD 300D-2A disponují ukazatelem data, ukazatelem druhého světového času - GMT a budíkem. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník hodinek chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat.

Casio ETD 300D-5A + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Casio Edifice ETD 300D-5A jsou pánské sportovní hodinky, které ovšem díky svému vzhledu jsou využitelné i na běžné denní nošení. Casio Edifice ETD 300D-5A disponují ukazatelem data, ukazatelem druhého světového času - GMT a budíkem. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník hodinek chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat.

Casio ESK 300SG-1A + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Casio Edifice ESK 300SG-1A jsou pánské sportovní hodinky, jenž disponují analogovým ciferníkem a celou řadou užitečných funkcí. Casio Ediface ESK 300D-1A disponují ukazazelem data, dne v týdnu, 24 hodinovým ciferníkem. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli a černý ciferník chrání minerální sklíčko. Díky rozměrům 45 mm se řadí mezi středně velké hodinky.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: