Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky boccia titanium

Nalezeno:    687 produktů

Boccia Titanium Style 3192-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3192-01 jsou módním doplňkem, který bude slušet každé ženě. Mají hranaté titanové pouzdro, ve kterém je umístěn bílý ciferník s černými sudými číslicemi, indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek.

Boccia Titanium Dress 3174-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3174-01 jsou zajímavé hlavně díky velice tenkému pouzdru. To je vyrobeno z titanu a uvnitř se nachází perleťově bílý ciferník se stříbrnými indexy. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek.

Boccia Titanium Superslim 3100-04

Dámské hodinky Boccia Titanium Superslim 3100-04 působí na zápěstí velmi decentně, díky svému drobnému provedení. V titanovém pouzdře se nachází bílý ciferník se stříbrnými indexy. Na pouzdro navazuje stříbrný náramek.

Boccia Titanium 3767-01

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3767-01 jsou sportovní hodinky, které poslouží každému muži. V titanovém pouzdře je černý ciferník, který má kromě ukazatelů času i  stopky, tachymetr a na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže kontakt s vodou jim nevadí.

Boccia Titanium 3767-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3767-02 jsou sportovní hodinky, které poslouží každému muži. V titanovém pouzdře je černý ciferník, který má kromě ukazatelů času i  stopky, tachymetr a na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže kontakt s vodou jim nevadí.

Boccia Titanium 3773-03

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3773-03 jsou sportovní hodinky, které poslouží každému muži. V titanovém pouzdře je černý ciferník, který má kromě ukazatelů času i  stopky, tachymetr a na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Na pouzdro navazuje černý titanový náramek. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže kontakt s vodou jim nevadí.

Boccia Titanium Trend 3165-18

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-18 jsou elegantní hodinky, jejichž pouzdro je z titanu a náramek z kůže. Oválné pouzdro v barvě růžového zlata s PVD úpravou ukrývá růžový ciferník s bílým okrajem, na němž jsou růžové číslice. Hodinky drží na ruce díky hnědému koženému náramku. Hodinky jsou tak lehoučké, že je na ruce ani nepocítíte.

Boccia Titanium Trend 3165-20

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-20 jsou elegantní hodinky, jejichž pouzdro je z titanu a náramek z kůže. Oválné pouzdro v barvě růžového zlata s PVD úpravou ukrývá hnědý ciferník, na němž jsou růžové číslice a ručičky. Hodinky drží na ruce díky hnědému koženému náramku. Hodinky jsou tak lehoučké, že je na ruce ani nepocítíte.

Boccia Titanium 3594-01

Pánské hodinky Boccia Titanium 3594-01 jsou sportovní, ale přesto elegantní. Mají titanové pouzdro, ve kterém je černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami s luminiscencí. Na pozici třetí hodiny je datumovka. Náramek je v černo-šedé barvě. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže si je nemusíte sundávat ani když jdete plavat. 

Boccia Titanium 3576-01

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3576-01 jsou v celo-titanovém provedení. V kulatém pouzdře se nachází černý ciferník, na kterém září stříbrné indexy a ručičky. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Celý ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. 

Boccia Titanium 3576-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3576-02 jsou v celo-titanovém provedení. V kulatém pouzdře se nachází bílý ciferník, na kterém září černé číslice a ručičky. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Celý ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. 

Boccia Titanium 3549-03

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3549-03 mají černé titanové pouzdro, ve kterém se nachází černý ciferník s bílými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěna datumovka a na lunetě je tachymetr. Drží na ruce díky černému titanovému náramku. Jsou vodotěsné do 10 ATM.

Boccia Titanium 3549-01

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3549-01 mají černé titanové pouzdro, ve kterém se nachází černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěna datumovka a na lunetě je tachymetr. Drží na ruce díky stříbrnému titanovému náramku. Jsou vodotěsné do 10 ATM.

Boccia Titanium Ceramic 3226-09

Dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3226-09 jsou elegantní hodinky s keramickým pouzdrem a řemínkem z kůže v bílé barvě. Bílý je i ciferník, který je doplněn o stříbrné indexy a ručičky. Na pozici 3 se nachází datumovka. Hodinky působí velice jemně a určitě si je oblíbí každá žena.

Boccia Titanium Trend 3165-13

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-13 jsou elegantní hodinky vhodné do společnosti i na běžné nošení. Jejich elipsovitý tvar pouzdra dodává na výjimečnosti těchto hodinek. Titanové pouzdro ukrývá bílý ciferník se stříbrnými číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek. Díky použití titanu a kůže jsou hodinky nesmírně lehké.

Boccia Titanium Trend 3165-14

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-14 jsou elegantní hodinky vhodné do společnosti i na běžné nošení. Jejich elipsovitý tvar pouzdra dodává na výjimečnosti těchto hodinek. Titanové pouzdro ukrývá bílý ciferník se zlatými číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek. Díky použití titanu a kůže jsou hodinky nesmírně lehké.

Boccia Titanium Trend 3165-17

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-17 jsou elegantní hodinky vhodné do společnosti i na běžné nošení. Jejich elipsovitý tvar pouzdra dodává na výjimečnosti těchto hodinek. Titanové pouzdro ukrývá bílý ciferník se zlatými číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje šedý kožený náramek. Díky použití titanu a kůže jsou hodinky nesmírně lehké.

Boccia Titanium Sport 3567-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3567-02 jsou vzhledově výrazné hodinky hlavně díky červenému ciferníku, který je umístěn v titanovém kulatém pouzdře s černou lunetou. Ta má na sobě sekundové indexy. Na ciferníku dominují indexy a ručičky v bílé barvě s luminiscencí. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Hodinky jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Trend 3240-04

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3240-04 jsou luxusní hodinky v celotitanovém provedení. Kulaté pouzdro ukrývá černý ciferník s bílým okrajem. Celé to doplňují stříbrné číslice a ručičky. Na pouzdro navazuje titanový náramek. Díky zvolenému materiálu jsou hodinky vhodné i pro ženy citlivé na nikl. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3240-06

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3240-06 jsou luxusní hodinky v celotitanovém provedení. Kulaté pouzdro ukrývá růžový ciferník s bílým okrajem. Celé to doplňují číslice a ručičky v barvě růžového zlata. Na pouzdro navazuje titanový náramek. Díky zvolenému materiálu jsou hodinky vhodné i pro ženy citlivé na nikl. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Dress 3123-10

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3123-10 jsou elegantní hodinky, které si svou lehkostí oblíbí každá žena. V titanovém pouzdře se nachází černý ciferník s bílým okrajem. V něm jsou umístěny stříbrné indexy a ručičky. Na pozici šesté hodiny je datumovka. Hodinky na ruce drží díky černému koženému náramku. 

Boccia Titanium Dress 3123-11

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3123-11 jsou elegantní hodinky, které si svou lehkostí oblíbí každá žena. V  pozlaceném titanovém pouzdře se nachází stříbrný ciferník s bílým okrajem. V něm jsou umístěny zlaté indexy a ručičky. Na pozici šesté hodiny je datumovka. Hodinky na ruce drží díky béžovému koženému náramku. 

Boccia Titanium Style 3237-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3237-01 jsou velice módní hodinky. Mají titanové pouzdro, ve kterém je umístěn perleťový ciferník s bílým okrajem. Místa číslic jsou osázena kamínky. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky drží na ruce díky černému koženému náramku.

Boccia Titanium Dress 3227-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3227-01 jsou elegantní hodinky, kterým dodává na luxusu zdobení kamínky. V titanovém pouzdře je bílý ciferník se stříbrnými číslicemi 12 a 6 a ručičkami, místo ostatních čísel jsou umístěny kamínky. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky na ruce drží díky černému koženému náramku.

Boccia Titanium Dress 3227-06

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3227-06 jsou elegantní hodinky, kterým dodává na luxusu zdobení kamínky a pozlacené pouzdro. V titanovém pouzdře je bílý ciferník se zlatými číslicemi 12 a 6 a ručičkami, místo ostatních čísel jsou umístěny kamínky. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky na ruce drží díky bílému koženému náramku.

Boccia Titanium Dress 3140-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3140-01 jsou krásné společenské hodinky, které budou zářit na každém ženském zápěstí. V titanovém pouzdře se nachází bílý ciferník, na kterém dominují černé číslice a ručičky a na šesté hodině se nachází datumovka. Na ruce drží díky stříbrnému náramku z titanu. Díky použití těchto materiálů, jsou hodinky zcela antialergenní.

Boccia Titanium Sport 3756-01

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3756-01 mají v titanovém pouzdře umístěn bílý ciferník, na kterém jsou stříbrné indexy a ručičky. Hodinky mají stopky a ukazatel data, který je umístěn na pozici třetí hodiny. Na ruce drží pomocí černého koženého náramku. Celkově hodinky působí  na ruce elegantním dojmem a jsou velmi lehké. 

Boccia Titanium Superslim 3588-01

Pánské hodinky Boccia Titanium Superslim 3588-01 jsou krásné elegantní hodinky, které padnou na každou mužskou ruku. Titanové pouzdro má v sobě bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami s luminiscencí. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Hodinky drží na ruce díky černému koženému náramku. 

Boccia Titanium Superslim 3588-03

Pánské hodinky Boccia Titanium Superslim 3588-03 jsou krásné elegantní hodinky, které padnou na každou mužskou ruku. Titanové pouzdro má v sobě černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami s luminiscencí. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Hodinky drží na ruce díky stříbrnému titanovému náramku. 

Boccia Titanium Dress 3170-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3170-01 jsou velmi krásné a decentní hodinky, které budou slušet každé ženě. Kulaté titanové pouzdro má uvnitř bílý ciferník s černými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Hodinky jsou velmi lehké a voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Dress 3170-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3170-02 jsou velmi krásné a decentní hodinky, které budou slušet každé ženě. Kulaté titanové pouzdro má uvnitř bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Hodinky jsou velmi lehké a voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Dress 3170-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3170-03 jsou velmi krásné a decentní hodinky, které budou slušet každé ženě. Kulaté titanové pouzdro má uvnitř bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Hodinky jsou velmi lehké a voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Royce 3590-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Royce 3590-01 jsou elegantní hodinky, které se budou díky své lehkosti velmi dobře nosit. V titanovém kulatém pouzdře se nachází bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky drží na ruce díky hnědému koženému náramku. Jsou voděodolné do 3 ATM.

Boccia Titanium Royce 3590-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Royce 3590-02 jsou elegantní hodinky, které se budou díky své lehkosti velmi dobře nosit. V titanovém kulatém pouzdře se nachází černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky drží na ruce díky černému koženému náramku. Jsou voděodolné do 3 ATM.

Boccia Titanium Royce 3590-04

Dámské hodinky Boccia Titanium Royce 3590-04 jsou elegantní hodinky, které se budou díky své lehkosti velmi dobře nosit. V titanovém kulatém pouzdře se nachází bílý ciferník s černými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky drží na ruce díky hnědému koženému náramku. Jsou voděodolné do 3 ATM.

Boccia Titanium Ceramic 3572-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3572-02 jsou celé provedené v černé barvě, jak náramek, pouzdro, tak ciferník. Na černém podkladu vystupují stříbrné číslice a indexy. Na pozici 3 je datumovka. Celé to je schováno pod safírovým sklíčkem, které je odolnější proti poškrábání. Díky zvolení kvalitních materiálů jsou hodinky vhodné i pro alergiky.  

Boccia Titanium Dress 3213-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3213-01 jsou moderním doplňkem pro každou ženu. Mají netradičním způsobem veden náramek, který drží titanové pouzdro s bílým ciferníkem. Na něm jsou umístěny stříbrné indexy a ručičky. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Díky použití titanu a safírového sklíčka jsou hodinky velmi odolné proti poničení.

Boccia Titanium Dress 3213-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3213-02 jsou moderním doplňkem pro každou ženu. Mají netradičním způsobem veden náramek ve stříbrné a zlaté barvě, který drží titanové pouzdro s bílým ciferníkem. Na něm jsou umístěny zlaté indexy a ručičky. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Díky použití titanu a safírového sklíčka jsou hodinky velmi odolné proti poničení a jsou neuvěřitelně lehké.

Boccia Titanium Trend 3148-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3148-01 jsou moderním doplňkem určeným pro každou ženu. Hranaté pouzdro má v sobě bílý ciferník s černými indexy a ručičkami. Elegantně na něj navazuje černý kožený náramek. Díky použití titanu u pouzdra jsou hodinky velmi lehké. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3148-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3148-03 jsou moderním doplňkem určeným pro každou ženu. Hranaté pouzdro má po okraji bílou lunetu a uvnitř  bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Decentně na něj navazuje bílý kožený náramek. Díky použití titanu u pouzdra jsou hodinky velmi lehké. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).