Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky boccia 3161 02

Nalezeno:    172 produktů

Dámské hodinky 3248-02

Typ Dámské Ciferník ? Ručičkový Pouzdro Titanové s PVD Vodotěsnost 50 m Pásek Titanový s PVD

Boccia Titanium Trend 3161-15

Boccia Titanium Trend 3161-15.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Trend 3161-13

Boccia Titanium Trend 3161-13.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Trend 3161-14

Boccia Titanium Trend 3161-14.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Trend 3161-13

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3161-13 jsou elegantním šperkem, který bude zdobit každou ženu. Kulaté titanové pouzdro v sobě nosí bílý ciferník s perleťově bílým středem. Dozdoben je stříbrnými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek s klasickým zapínáním. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3161-14

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3161-14 jsou elegantním šperkem, který bude zdobit každou ženu. Kulaté titanové pouzdro, které je ve zlaté barvě, v sobě nosí bílý ciferník s perleťově bílým středem. Dozdoben je zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek s klasickým zapínáním. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3161-15

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3161-15 jsou elegantním šperkem, který bude zdobit každou ženu. Kulaté titanové pouzdro, které je v růžovo-zlaté barvě, v sobě nosí bílý ciferník s perleťově bílým středem. Dozdoben je růžovo-zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek s klasickým zapínáním. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium 3767-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3767-02 jsou sportovní hodinky, které poslouží každému muži. V titanovém pouzdře je černý ciferník, který má kromě ukazatelů času i  stopky, tachymetr a na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže kontakt s vodou jim nevadí.

Boccia Titanium 3576-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3576-02 jsou v celo-titanovém provedení. V kulatém pouzdře se nachází bílý ciferník, na kterém září černé číslice a ručičky. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Celý ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. 

Boccia Titanium 3245-02

Dámské hodinky Boccia Titanium 3245-02 jsou ideálním módním doplňkem pro každou ženu, která se chce ve společnosti cítit elegantně. Jejich přednost je v jejich provedení. Jsou vyrobeny z  keramiky a titanu, což zaručuje lehkost hodinek. Díky materiálům jsou vhodné i pro alergiky. Ciferník je černé barvy, na které září stříbrné indexy bez číslic a stříbrné ručičky. Náramek je v provedení černo/stříbrné barvy. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM.  ...

Boccia Titanium 3594-02

Pánské hodinky Boccia Titanium 3594-02 jsou sportovní,ale přesto elegantní. Mají titanové pouzdro, ve kterém je černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami s luminiscencí. Na pozici třetí hodiny je datumovka. Na lunetě jsou zobrazeny vteřinové číslice a indexy. Texilní náramek je v černo-zelené barvě. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže si je nemusíte sundávat ani když jdete plavat. 

Boccia Titanium Style 3212-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3212-02 jsou velmi elegantním kouskem s hranatým titanovým pouzdrem a náramkem v kombinaci titanu a černé keramiky. Tyto nádherné hodinky budou krásným módním doplňkem každé elegantní dámy.  

Boccia Titanium Sport 3567-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3567-02 jsou vzhledově výrazné hodinky hlavně díky červenému ciferníku, který je umístěn v titanovém kulatém pouzdře s černou lunetou. Ta má na sobě sekundové indexy. Na ciferníku dominují indexy a ručičky v bílé barvě s luminiscencí. Na pozici třetí hodiny se nachází datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Hodinky jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Dress 3170-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3170-02 jsou velmi krásné a decentní hodinky, které budou slušet každé ženě. Kulaté titanové pouzdro má uvnitř bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Hodinky jsou velmi lehké a voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Royce 3590-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Royce 3590-02 jsou elegantní hodinky, které se budou díky své lehkosti velmi dobře nosit. V titanovém kulatém pouzdře se nachází černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky drží na ruce díky černému koženému náramku. Jsou voděodolné do 3 ATM.

Boccia Titanium Ceramic 3218-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3218-02 jsou elegantní hodinky, které padnou každé ženě. Titanové pouzdro oválného tvaru v sobě ukrývá černý ciferník, ve kterém jsou umístěny sudé číslice ve stříbrné barvě a je chráněn safírovým sklíčkem, které je odolné proti poškrábání. Řemínek je kombinací titanu s keramickými dílky v bílé barvě. Díky zvolení těchto materiálů jsou hodinky vhodné pro alergiky a ženy s citlivou pokožkou. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM....

Boccia Titanium Trend 3255-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3255-02 jsou velice elegantní. Díky titanovému pouzdru a náramku, jsou hodinky neuvěřitelně lehké. Jejich dominantou je oválný ciferník v barvě bílé perleti se zlatými číslicemi a ručičkami, který chrání minerální sklíčko. Náramek je v barvě zlata. Pouzdro i hodinky jsou upraveny v PVD technologii. Jsou odolné proti vlhkosti a vodě do 5 ATM.

Boccia Titanium Style 3237-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3237-02 jsou velice módní hodinky. Mají pozlacené titanové pouzdro, ve kterém je umístěn perleťový ciferník se zlatými ručičkami a bílým okrajem, na kterém jsou místa číslic osázena kamínky. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky drží na ruce díky černému koženému náramku.

Boccia Titanium Dress 3140-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3140-02 jsou krásné společenské hodinky, které budou zářit na každém ženském zápěstí. V titanovém pouzdře se nachází bílý ciferník, na kterém dominují černé číslice a ručičky a na šesté hodině se nachází datumovka. Na ruce drží díky stříbrnému náramku z titanu. Vnější okraj ciferníku i náramku je pozlacen. Díky použití těchto materiálů, jsou hodinky zcela antialergenní.

Boccia Titanium Sport 3756-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3756-02 mají v titanovém pouzdře umístěn černý ciferník, na kterém září indexy a ručičky v barvě růžového zlata. Hodinky mají  stopky a ukazatel data, který je umístěn na pozici třetí hodiny. Na ruce drží pomocí černého koženého náramku. Celkově hodinky působí na ruce elegantním dojmem a jsou velmi lehké. 

Boccia Titanium Ceramic 3572-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3572-02 jsou celé provedené v černé barvě, jak náramek, pouzdro, tak ciferník. Na černém podkladu vystupují stříbrné číslice a indexy. Na pozici 3 je datumovka. Celé to je schováno pod safírovým sklíčkem, které je odolnější proti poškrábání. Díky zvolení kvalitních materiálů jsou hodinky vhodné i pro alergiky.  

Boccia Titanium Dress 3213-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3213-02 jsou moderním doplňkem pro každou ženu. Mají netradičním způsobem veden náramek ve stříbrné a zlaté barvě, který drží titanové pouzdro s bílým ciferníkem. Na něm jsou umístěny zlaté indexy a ručičky. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Díky použití titanu a safírového sklíčka jsou hodinky velmi odolné proti poničení a jsou neuvěřitelně lehké.

Boccia Titanium Sport 3755-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3755-02 mají v titanovém pouzdře černý ciferník, který zdobí bílé indexy a ručičky. Mezi čtvrtou a pátou hodinou je umístěná datumovka. Hodinky mají také stopky. Ciferník chrání minerální sklíčko. Na ruce drží díky stříbrnému titanovému náramku. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Trend 3244-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3244-02 jsou elegantní hodinky, které budou ozdobou každé ženy. V titanovém pouzdru je umístěn perleťově černý ciferník se stříbrným okrajem a  stříbrnými indexy a ručičkami. Ciferník chrání safírové sklíčko, odolné proti poškrábání. Na pouzdro navazuje červený kožený náramek.

Boccia Titanium Style 3228-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3228-02 jsou módní hodinky, které jsou vyrobeny z titanu. V titanovém pozlaceném pouzdře se nachází perleťově bílý ciferník se zlatými číslicemi a ručičkami. Ciferník je chráněn safírový sklíčkem. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje náramek ve stříbrné barvě s pozlacenými okraji.

Boccia Titanium Dress 3229-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3229-02 jsou celotitanové hodinky, jejichž vnější část je pozlacena úpravou v PVD. V kulatém pouzdře je bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami a chrání ho safírové sklíčko. Na pouzdro plynule navazuje stříbrný náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3180-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3180-02 jsou elegantní hodinky, které jsou neuvěřitelně lehké, že je ani neucítíte na ruce. Mají titanové pouzdro s černým ciferníkem a stříbrnými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Dress 3174-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3174-02 jsou elegantní šperk. Pouzdro je vyrobeno z titanu a uvnitř se nachází perleťově bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Hodinky jsou po okraji zdobeny zlatem.

Boccia Titanium Dress 3583-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Dress 3583-02 jsou velmi příjemným doplňkem na mužské ruce. Díky zvoleným materiálům jsou také velmi lehké. V titanovém pouzdře se nachází hnědý ciferník s výraznými indexy a ručičkami, který chrání minerální sklíčko. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek. Hodinky jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Sport 3508-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3508-02 jsou krásné jednoduché sportovní hodinky, které jsou vhodné na jakoukoliv příležitost. V kulatém titanovém pouzdře se nachází modrý ciferník s bílými indexy a stříbrnými ručičkami a na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na ruce drží díky stříbrnému titanovému náramku. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Sport 3545-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3545-02 mají v titanovém pouzdře umístěn šedý ciferník s černými indexy a stříbrnými ručičkami. Díky použití luminiscence jsou ukazatele na ciferníku čitelné i ve tmě. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Díky použitým materiálům jsou hodinky antialergické.

Boccia Titanium Royce 3592-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Royce 3592-02 mají v titanovém pozlaceném pouzdře umístěn bílý ciferník s černými indexy a ručičkami, kdy nad pozici šesté hodiny je vložen malý samostatný ciferník pro vteřinovou ručičku. Hodinky jsou chráněny safírovým sklíčkem a jsou voděodolné do 5 ATM. Na ruce drží díky hnědému koženému náramku.

Boccia Titanium Sport 3548-02

Boccia Titanium Sport 3548-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Ceramic 3245-02

Boccia Titanium Ceramic 3245-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Sport 3550-02

Boccia Titanium Sport 3550-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Superslim 3540-02

Boccia Titanium Superslim 3540-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Trend 3180-02

Boccia Titanium Trend 3180-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Superslim 3544-02

Boccia Titanium Superslim 3544-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Trend 3184-02

Boccia Titanium Trend 3184-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.

Boccia Titanium Dress 3164-02

Boccia Titanium Dress 3164-02.Titanové hodinky Boccia Titanium, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vhodné i pro alergiky.