Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hirudoid gel forte

Nalezeno:    7 produktů

Hirudoid Forte gel 1x40g

Kvalitní Hirudoid Forte gel 1x40g za 129 Kč.

Hirudoid Forte gel 1x40g

Hirudoid forte gel je přípravek, který potlačuje otok a zánět.

Hirudoid Forte gel 1x40g

Hirudoid Forte gel poskytuje lokální léčbu zranění tupým předmětem s hematomem (podlitinou) nebo bez hematomu a povrchových flebitid, pokud není možná kompresní léčba.

Stada Pharma CZ, s.r.o. Hirudoid Forte gel 40g

HIRUDOID FORTE GEL Protizánětlivý gel vhodný při léčbě žilní nedostatečnosti. Vhodný pro léčbu po zranění tupým předmětem s či bez hematomu a při povrchových zánětech žil, u kterých není možná kompresní léčba. Gel potlačuje otok a zánět. Používání: aplikujte na postižené místo 2-3krát denně. Gel jemně rozetřete. Nepoužívejte pod obvaz. Vhodný též pro fonoforézu a iontoforézu, kdy se aplikuje pod katodu. Účinná látka: glycosaminoglycani polysulfas 445 mg ve 100 g gelu. ...

Hirudoid Forte drm. gel 1x40g

Hirudoid forte gel je přípravek, který potlačuje otok a zánět. Přípravek je určen na onemocnění povrchových žil, krevní výrony, pohmožděniny a otoky. K zevnímu použití na kůži. Čtěte pozorně příbalový leták.

Hirudoid Forte drm. gel 1x40g

Léčivý přípravek Hirudoid Forte obsahuje léčivou látku glykosaminoglykan, která patří do skupiny tzv. venofarmak (léčiva na žilní obtíže) a heparinů a heparinoidů pro místní použití (látky snižující srážlivost krve). Hirudoid se používá při onemocněních povrchových žil, na krevní výrony, pohmožděniny a otoky.