Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Helvetia pharma

Nalezeno:    7 produktů

Helvetia Pharma NefroVaxin HP (30 tobolek)

NefroVaxin HP je přípravek vhodný při obtížích spojených s výskytem urologických zánětů bakteriálního původu. Příznivě ovlivňuje imunitu organismu. Vhodný pro ženy i muže s opakovanými záněty močových cest.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

HELVETIA PHARMA A.S., PRAHA NefroVaxin HP tob.30

HELVETIA PHARMA A.S., PRAHA NefroVaxin HP tob.30, Přípravek NefroVaxinHP obsahuje kombinaci bakteriálních lyzátů (částečky neživých mikroorganismů) z bakterií, které se nejčastěji podílejí na vzniku urologických infekcí. Doporučujeme NefroVaxinHP ženám i mužům.

HELVETIA PHARMA A.S., PRAHA | NefroVaxin HP tob.30

Přípravek NefroVaxin HP obsahuje kombinaci bakteriálních lyzátů (částečky neživých mikroorganismů) z bakterií, které se nejčastěji podílejí na vzniku urologických infekcí.

HELVETIA PHARMA A.S., PRAHA NefroVaxin HP tob.30

; NefroVaxin HP je doplněk stravy, který obsahuje unikátní kombinaci mikrobiálních lyzátů (neškodné částečky získáné neživých bakteriálních buněk) ze šesti mikroorganismů, které se nejčastěji podílejí na vzniku urologických infekcí. NefroVaxin je vyroben

Ginkgo maca bylinné tablety 100 tbl. á 600 mg

Ginkgo maca bylinné tablety 100 tbl. á 600 mg. Bylinné polykací tablety, chuť bylinná, vysoký obsah ginkgo biloby a macy peruánské

NEFROVAXIN HP 30 tobolek

NefroVaxin obsahuje kombinaci bakteriálních lyzátů, které jsou vyrobeny z nejčastějších původců zánětů močových cest.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: