Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hannah stan

Nalezeno:    19 produktů

HANNAH Sett 3 osoby červená

Velmi stabilní stan Hannah Sett z odolných materiálů pro náročné použití i do extrémních podmínek. Detaily: konstrukce ze 3 prutů/ 2 vchody/ 1 prostorná předsíň/větrací otvory chráněné proti zatékání.

HANNAH Sett 3 osoby zelená

Velmi stabilní stan Hannah Sett z odolných materiálů pro náročné použití i do extrémních podmínek. Detaily: konstrukce ze 3 prutů/ 2 vchody/ 1 prostorná předsíň/větrací otvory chráněné proti zatékání.

Hannah Rider

Ultralehký stan pro dvě osoby. Jedná se o VÝSTAVNÍ STAN!

HANNAH Fest

Turistický stan s velkým vnitřním prostorem.

HANNAH SPACE

Prostorný, dvouložnicový stan stan pro 4 až 6 osob, kteří mají rádi pobyty v kempech.

HANNAH Racoon

Prostorný samonosný stan s vnější konstrukcí, dvěma vchody a předsíní.

HANNAH Tribe

Prostorný rodinný stan s velkou předsíní , která má oddělitelnou podlážku.

HANNAH Resort

Velký rodinný stan s možností rozšíření vstupu zvednutím dveří. Stan má 3 vchody a prostornou ložnici s možností oddělení.

HANNAH Clan

Stan s vnější konstrukcí a s duralovými pruty. Dvouvchodová konstrukce s dvěma předsíňkami.

HANNAH Exped

Extrémně odolný stan do nejnáročnějších vysokohorských podmínek. Silikonizace, sněhové límce, 5 prutová duralová konstrukce, dva vchody zabraňující zatékání vody nebo zafoukání sněhu, 1 předsíň, 1 apsida.

HANNAH Serak 2

Lehký stabilní turistický stan s jedním vchodem, duralovými tyčemi a jednou apsidou.

HANNAH Spirit

Velký rodinný třísezónní stan pro dlouhodobé táboření. Kvalitní materiály, pevná konstrukce ze čtyř Durawrap tyčí, mimořádně prostorná obývací část, pohodlná tunelová ložnice, velký vchod se stříškou, účinné odvětrání. Materiál vnitřního stanu: breatheable 185T Polyester. Materiál vnějšího stanu: 185T Polyester, vodní sloupec 3000mm. Materiál podlážky: Polyethylene. Nosná konstrukce: Durawrap poles, prům. 11 mm. Minimální váha stanu: 10100g.

Hannah Space

Pohodlný komfortní rodinný stan pro třísezónní použití. Kvalitní materiály, pevná konstrukce ze šesti Durawrap tyčí, křížení tyčí v pěti bodech, mimořádně prostorná obývací část, dvě oddělené ložnice, velký vchod se stříškou, účinné odvětrání. Materiál vnitřního stanu: breatheable 185T Polyester. Materiál vnějšího stanu: 185T Polyester, vodní sloupec 3000mm. Materiál podlážky: Polyethylene. Nosná konstrukce: Durawrap poles, prům. 11 mm. Minimální váha stanu: 11 450 g...

Hannah Troll Thyme 3 os.

Hannah Troll je lehký stan pro 3 osoby s prostornou apsidou, účinným odvětráním a velmi snadnou a rychlou stavbou a skládáním. Stan je vyroben z velmi kvalitních materiálů a díky pevné konstrukci ze sklolaminátových tyčí je velmi stabilní.

Hannah Troll s Thyme 2 os.

Hannah Troll s je lehký stan pro 2 osoby s prostornou apsidou, účinným odvětráním a velmi snadnou a rychlou stavbou a skládáním. Stan je vyroben z velmi kvalitních materiálů a díky pevné konstrukci z Durawrapových tyčí je velmi stabilní.

HANNAH Serak 3

Lehký stan pro 3 osoby k celoročnímu použití. Spolehlivé velmi odolné materiály, pevná konstrukce z duralových tyčí, tvar vchodu maximálně zamezuje možnosti zatékání vody při jeho otevření, zvětšená apsida, rychlá a snadná stavba i skládání, účinné odvětrání. Materiál vnitřního stanu: 185T RS Polyester breatheable. Materiál vnějšího stanu: 185T RS Polyester 4000mm. Materiál podlážky: 185T Polyester PU 10 000mm. Minimální váha stanu: 3 150 g.

HANNAH Covert 2

Praktický stan pro 2 osoby s prostornými předsíňkami pro stanování i v náročnějších podmínkách. Spolehlivé velmi odolné materiály, pevná konstrukce ze tří duralových tyčí, prostorné symetrické předsíně, rychlá a snadná stavba i skládání, účinné odvětrání. Materiál vnitřního stanu: breatheable 185T RS Polyester. Materiál vnějšího stanu: 185T RS Polyester, vodní sloupec 4000mm. Materiál podlážky: 185T Polyester, vodní sloupec 10000mm. Nosná konstrukce: Durawrap, prům. 8,5 mm. Minimální váha stanu...

Hannah EXPED Mandarin red

předsíň/apsida počet 1/1 vnitřní stan 40D 230T Nylon R/S podlážka 70D 210T Nylon 10000mm hmotnost 5,3 ...