Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hama koralky midi

Nalezeno:    89 produktů

Hama Midi - korálky třpytivé 1000 ks

Krásně třpytivé zažehlovací korálky Hama midi. Hrou se zažehlovacími korálky Hama midi se děti zabaví a přitom se učí trpělivosti, poznávání jednotlivých barev, počítání.

Hama Midi - korálky pastelově modré 1000 ks

Pastelově modré zažehlovací korálky Hama midi. Tvořivá hra se zažehlovacími korálky je výborná pro rozvoj jemné motoriky, fantazie a trpělivosti.

Hama midi - korálky tmavě hnědé 1000 Ks

Tmavě hnědé zažehlovací korálky Hama midi. Tvořivá hra se zažehlovacími korálky je výborná pro rozvoj jemné motoriky, fantazie a trpělivosti.

Hama midi - korálky tmavě zelené - 1000 Ks

Tmavězelené zažehlovací korálky Hama midi. Tvořivá hra se zažehlovacími korálky je výborná pro rozvoj jemné motoriky, fantazie a trpělivosti.

Hama Midi - korálky transparentní 1000 ks

Transparentní zažehlovací korálky Hama midi. Děti se zabaví hrou se zažehlovacími korálky Hama midii a přitom se učí trpělivosti, poznávání jednotlivých barev, počítání.

Hama Midi - korálky mix 1000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky Hama midi v sáčku. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky pastelově červené 1000 ks

Pastelově červené zažehlovací korálky Hama midi v sáčku. Korálky se skládají na podložku, hotový obrázek se zažehlí přes pečící papír, nechá vychladnout a sejme se z podložky.

Hama Midi - korálky azurově modré 1000 ks

Azurově modré zažehlovací korálky Hama midi. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky mix 1000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky Hama midi v sáčku. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky čiré 1000 Ks

Čiré zažehlovací korálky Hama midi. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky mix 1000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky Hama midi. Výborná pomůcka na procvičování motoriky a soustředění a také na rozvoj fantazie a kreativity. Doporučené pro děti od 5 let.

Hama Midi - korálky stříbrné 1000 ks

Stříbrné zažehlovací korálky Hama midi. Výborná pomůcka na procvičování motoriky a soustředění a také na rozvoj fantazie a kreativity. Doporučené pro děti od 5 let.

Hama Midi - korálky duhové mix 1000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky Hama midi tentokrát v duhovém provedení. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky duhové mix 1000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky Hama midi tentokrát v duhovém provedení. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky duhové mix 1000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky Hama midi tentokrát v duhovém provedení. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky modré 1000 ks

Sada tmavě modrých zažehlovacích korálků Hama midi. Korálky vyskládejte na podložku s hroty podle obrázku nebo podle své fantazie, zažehlete opatrně přes pečící papír, nechte vychladnout a hotový výrobek sejměte z podložky.

Hama Midi - korálky v sáčku 6000 ks

Sada pastelových zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, ten se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se teplem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky v sáčku 6000 ks

Velké balení různobarevných zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, který se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se teplem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky neónové zelené 1000 ks

Sada zelených zažehlovacích korálků Hama midi. Hra s korálky je zábavná, rozvíjí jemnou motoriku, fantazii a trpělivost.<br><br>

Hama Midi - korálky černé 1000 ks

Sada černých zažehlovacích korálků Hama midi. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky mix 1000 ks

Sada různobarevných zažehlovacích korálků Hama midi. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky šedé 1000 ks

Sada šedých zažehlovacích korálků Hama midi. Hra s korálky je jednoduchá, přesto pro děti zábavná. Děti si hrají a přitom si procvičují jemnou motoriku a trpělivost.

Hama Midi - korálky modré svítící 1000 ks

Sada svítících modrých zažehlovacích korálků Hama midi. Výrobky z těchto korálků vám budou svítit ve tmě.

Hama Midi - korálky zelené svítící 1000 ks

Sada svítících zelených zažehlovacích korálků Hama midi. Hotový výrobek z těchto korálků ve tmě svítí.

Hama Midi - korálky světle modré 1000 ks

Sada modrých zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se tepolem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky světle zelené 1000 ks

Balení světle zelených zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se tepolem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky mix 1000 ks

Sada barevných zažehlovacích korálků Hama midi. Skvělá tvořivá hra s korálky děti zabaví a ještě budou nadšené z hotových výrobků, které lze využít jako drobné dárky pro kamarády nebo hezkoudekoraci do pokoje.

Hama Midi - korálky zelené 1000 ks

Sada zelených zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se tepolem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky starorůžové 1000 ks

Sada starorůžových zažehlovacích korálků Hama midi. Skvělá tvořivá hra s korálky děti zabaví a ještě budou nadšené z hotových výrobků, které lze využít jako drobné dárky pro kamarády nebo hezkou dekoraci do pokoje.

Hama Midi - korálky oranžové 1000 ks

Sada oranžových zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se teplem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky hnědé 1000 ks

Sada hnědých zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se tepolem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky fialové 1000 ks

Sada jednobarevných zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se tepolem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky vínové 1000 ks

Sada vínových zažehlovacích korálků Hama midi. Z korálků se na podložku vyskládá obrázek, buď podle předlohy, nobo podle vlastní fantazie, poté se přes pečící papír zažehlí žehličkou. Korálky se tepolem spojí a vznikne obrázek.

Hama Midi - korálky bronzové 1000 Ks

Sada bronzových zažehlovacích korálků Hama midi. Skvělá tvořivá hra s korálky děti zabaví a ještě budou nadšené z hotových výrobků, které lze využít jako drobné dárky pro kamarády nebo hezkou dekoraci do pokoje.

Hama Midi - korálky krémové 1000 ks

Krémové zažehlovací korálky velikosti midi. Hra s korálky je výborná jak pro děvčata, tak i pro kluky. Napomáhá rozvoji jemné motoriky a učí děti trpělivosti.

Hama Midi - korálky mix 1000 ks

Mix různobarevných zažehlovacích korálků velikosti midi. Hra s korálky je zábavná, učí děti trpělivosti a je výborná pro rozvoj jemné motoriky.

Hama Midi - korálky zlaté 1000 ks

Sada zlatých zažehlovacích korálků Hama midi. Na podložku si děti podle návodu nebo podle své fantazie vyskládají z korálků obrázek. Ten lze poté zažehlit a použít jako hezkou dekoraci nebo dárek pro kamarády.

Hama Midi - korálky pastelově růžové 1000 ks

Sada pastelově růžových zažehlovacích korálků Hama midi. Na podložku si děti podle návodu nebo podle své fantazie vyskládají z korálků obrázek. Ten lze poté zažehlit a použít jako hezkou dekoraci nebo dárek pro kamarády.

Hama Midi - korálky neonové červené 1000 Ks

Sada neonově červených korálků je vhodná pro tvůrčí zábavu.Hra s korálky u dětí rozvíjí motoriku a fantazii.

Hama Midi - korálky mix 10000 ks

Různobarevné zažehlovací korálky baví holky i kluky. Na podložku s malými hroty si vyskládáte obrázek, který pak zažehlíte přes pečící papír a po vychladnutí ho vyklopíte z podložky.