Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hagen kompresor elite 799

Nalezeno:    15 produktů

Kompresor ELITE 799

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 30 l / h.Pro akváriu do velikosti 45 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Vzduchovací motorek musí být umístěn vně akvária, aby nedošlo k jeho poškození, nebo k výpadku elektrického proudu.

Náhradní membrána Elite 799

Náhradní membrána ke kompresoru Elite 799.

Náhradní membrána ELITE 799 1ks

Náhradní membrána ke kompresoru Elite 799.

Náhradní membrána ELITE 799

Náhradní membrána ke kompresoru Elite 799.

Náhradní souprava ELITE 799

Sada náhradních dílů ke kompresoru Elite 799.

Kompresor ELITE 800

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 48 l / h.Pro akváriu do velikosti 50 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Vzduchovací motorek musí být umístěn vně akvária, aby nedošlo k jeho poškození, nebo k výpadku elektrického proudu.

Kompresor ELITE 801

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 60 l / h.Pro akváriu do velikosti 60 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Vzduchovací motorek musí být umístěn vně akvária, aby nedošlo k jeho poškození, nebo k výpadku elektrického proudu.

Kompresor Elite 802

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 2 x 60 l / h.Pro akváriu do velikosti 100 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Vzduchovací motorek musí být umístěn vně akvária, aby nedošlo k jeho poškození, nebo k výpadku elektrického proudu.

Kompresor ELITE 803

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 144 l / h.Pro akváriu do velikosti 100 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Vzduchovací motorek musí být umístěn vně akvária, aby nedošlo k jeho poškození, nebo k výpadku elektrického proudu.

Kompresor ELITE Maxima

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 2 x 120 l / h.Pro akváriu do velikosti 150 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Motorek využívá kontrolku vzduchového výstupu a při jejím správném používání dosáhne delší životnosti a sníží se škodlivost protitlaků.

Kompresor ELITE Optima - DOPRAVA ZDARMA

Vzduchovací motorek k vytvoření jemných vzduchových bublin. Výkon: 30 - 228 l / h.Pro akváriu do velikosti 150 l. Lze k němu připojit vzduchovací kameny a různé dekorace. Vzduchovací motorek musí být umístěn vně akvária, aby nedošlo k jeho poškození, nebo k výpadku elektrického proudu.

Kompresor do akvária

Náhradní membrána ke kompresoru Elite 799.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: