Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hagen exoterra boxwood bush

Nalezeno:    7 produktů

Hagen Exo Terra Boxwood Bush

Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají přirozeně (i na dotek), jejich základna je z cementu pro větší stabilitu a jsou použitelném v místech, kde živé rostliny nemohou přežít. Velikost: 27 cm

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Hagen rostlina ExoTerra Boxwood Bush

Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.

ExoTerra Boxwood Bush

Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.

Rostlina EXO TERRA Boxwood Bush

Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají přirozeně (i na dotek), jejich základna je z cementu pro větší stabilitu a jsou použitelném v místech, kde živé rostliny nemohou přežít. Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin. Velikost: 27 cm.

ExoTerra Anthurium Bush

Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.

HAGEN Rostlina EXO TERRA Boxwood bush

Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají přirozeně (i na dotek), jejich základna je z cementu pro větší stabilitu a jsou použitelném v místech, kde živé rostliny nemohou přežít.

Rostlina EXO TERRA Boxwood Bush 1ks

Rostlina EXO TERRA Boxwood Bush 1ks Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin. Velikost: 27 cm. Podrobný popis: Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají přirozeně (i na dotek), jejich základna je z cementu pro větší stabilitu a jsou použitelném v místech, kde živé rostliny nemohou přežít.

Rostlina EXO TERRA Boxwood Bush

Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin. Velikost: 27 cm. Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají přirozeně (i na dotek), jejich základna je z cementu pro větší stabilitu a jsou použitelném v místech, kde živé rostliny nemohou přežít.