Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess penezenka dena slim

Nalezeno:    60 produktů

Guess Elegantní peněženka Womens Scandal Slim Clutch

Guess Elegantní peněženka Womens Scandal Slim Clutch.Materiál: PVC. Stylová dámská peněženka od značky Guess, v kombinaci béžové a bílé barvy, vpředu ozdobný monogram značky Guess, celoplošný potisk loga výrobce, zapínání pomocí patentu, zadní zipová kapsa, ukrývá 12 slotů na platební karty, 3 přihrádky na bankovky, nechybí ani průhled...

Guess Elegantní peněženka Abree Slim Wallet Black

Guess Elegantní peněženka Abree Slim Wallet Black. Luxusní peněženka od známé značky Guess, provedena v elegantní černé barvě, vyrobena z velmi kvalitní eko kůže, na první dojem upoutá výrazným logem trojúhelníkového tvaru, součástí 1 vnější praktická zipová kapsa na mince, 12 přihádek na kreditní a jiné karty + 1 ID okno, 2 přihrádky n...

Guess Elegantní peněženka Huntley Slim Clutch Wallet Brown/black

Guess Elegantní peněženka Huntley Slim Clutch Wallet Brown/black. Stylová dámská peněženka od značky Guess, elegantní tvar, v zajímavém hnědočerném provedení, vpředu ozdobné logo Guess, zapínání pomocí patentu, peněženka, která skvěle doplní Váš outfit.

Guess Elegantní peněženka Kingsley Slim Clutch Wallet brown

Guess Elegantní peněženka Kingsley Slim Clutch Wallet brown. Stylová dámská peněženka od značky Guess, v zajímavém hnědém provedení, vpředu ozdobná klopa Guess, zapínání pomocí patentu, 12 přihrádek na platební karty, 3 přihrádky na bankovky, okénko pro fotografii či jiný doklad, zadní zipová kapsa.

Guess Elegantní peněženka Womens Kingsley SLG Slim Clutch

Guess Elegantní peněženka Womens Kingsley SLG Slim Clutch.Materiál: umělá kůže. Stylová dámská peněženka od značky Guess, v modré barvě, vpředu ozdobný monogram značky Guess, zapínání pomocí patentu, zadní zipová kapsa, ukrývá 12 slotů na platební karty, 3 přihrádky na bankovky, nechybí ani průhledné okénko. ...

Guess Elegantní peněženka Womens Amber SLG Slim Clutch

Guess Elegantní peněženka Womens Amber SLG Slim Clutch.Materiál: umělá kůže. Stylová dámská peněženka od značky Guess, v kombinaci světle modré a bílé barvy, s celoplošným proužkovaným vzorem, vpředu kovové logo značky Guess, zapínání pomocí patentu, zadní zipová kapsa, ukrývá 12 slotů na platební karty, 3 přihrádky na bankovky, nechy...

Guess Elegantní peněženka Marisole Boxed Slim Clutch Red

Guess Elegantní peněženka Marisole Boxed Slim Clutch Red. Elegantní dámská peněženka od Guess, v červeném provedení, na přední straně nápis výrobce ve zlatém tónu, se zapínáním na patentku, na zadní straně všita kapsa na zip, uvnitř tři přihrádky, dvanáct přihrádek na kreditní karty a jedna přihrádka na karty s průhledovým okénkem.

Guess Elegantní peněženka Huntley Slim Clutch Wallet Black

Guess Elegantní peněženka Huntley Slim Clutch Wallet Black. Elegantní dámská peněženka od Guess, v černém provedení, na přední straně nápis výrobce ve zlatém tónu, se zapínáním na patentku, na zadní straně všita kapsa na zip, uvnitř tři víceúčelové přihrádky, dvanáct přihrádek na kreditní karty, jedna přihrádka na ID karty s průhledovým okénkem. ...

Guess Elegantní peněženka Marisole Boxed Slim Clutch Black

Guess Elegantní peněženka Marisole Boxed Slim Clutch Black. Elegantní dámská peněženka od Guess, v černém provedení, na přední straně nápis výrobce v kovovém tónu, se zapínáním na patentku, na zadní straně všita kapsa na zip, uvnitř tři přihrádky, dvanáct přihrádek na kreditní karty a jedna přihrádka na karty s průhledovým okénkem.

Guess Elegantní peněženka Abree Slim Wallet Pink-Gold

Guess Elegantní peněženka Abree Slim Wallet Pink-Gold. Originální luxusní peněženka od známé značky Guess, provedena v elegantní růžovo-zlaté barvě, vyrobena z velmi kvalitní eko kůže, na první dojem upoutá výrazným logem trojúhelníkového tvaru, součástí 1 vnější praktická zipová kapsa na mince, 12 přihádek na kreditní a jiné karty + 1 ID okno,

Guess Elegantní peněženka Glazed Ware Patent Logo Slim Wallet Capuccino

Guess Elegantní peněženka Glazed Ware Patent Logo Slim Wallet Capuccino. Originální luxusní peněženka od známé značky Guess, provedena v elegantní capuccino barvě, vyrobena z velmi kvalitní lakované eko kůže, na první dojem upoutá výrazným prošíváním, zajímavým detailem je ozdobný potisk G po celé peněžence, součástí 1 vnější praktická zipová ka...

GUESS peněženka Guess G Cube Quilted Slim Clutch bíla vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Zakupte GUESS peněženka Guess G Cube Quilted Slim Clutch bíla z kategorie PENĚŽENKY | VÝPRODEJ za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Proposal Slim černá + možnost výměny zboží do 30 dnů

Dámska peněženka GUESS Proposal Zakupte GUESS peněženka Proposal Slim černá z kategorie PENĚŽENKY | VÝPRODEJ za cenu 1217 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Abree Slim Wallet Coral vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Zakupte GUESS peněženka Abree Slim Wallet Coral z kategorie PENĚŽENKY | NOVINKY za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Lenora Color-Blocked Slim Wallet vínová + možnost výměny zboží do 30 dnů

Zakupte GUESS peněženka Lenora Color-Blocked Slim Wallet vínová z kategorie PENĚŽENKY | NOVINKY za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Mila Quilted Slim Wallet bílá + možnost výměny zboží do 30 dnů

Zakupte GUESS peněženka Mila Quilted Slim Wallet bílá z kategorie NOVINKY | PENĚŽENKY za cenu 1274 Kč! Luxusní značka .

Guess peněženka Delaney Logo Slim bílá + možnost výměny zboží do 30 dnů

Zakupte Guess peněženka Delaney Logo Slim bílá z kategorie NOVINKY | PENĚŽENKY za cenu 1699 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Peak Slim Wallet červená vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Luxusní peněženka Guess Peak Slim z NOVÉ KOLEKCE 2016. Tato peněženka je vybavena 3 kapsy na papírové peníze, 12 sloty na kreditní karty a na zadní straně kapsička na zip! Na přední straně logo Guess. Rozměry: šířka 19 cm, výška 10 cm, hloubka 3 cm Zakupte GUESS peněženka Peak Slim Wallet červená z kategorie PENĚŽENKY | VÝPRODEJ za cenu 1274 Kč! Luxusní značka .

Guess peněženka ňaženka Peak Slim Wallet černá vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Luxusní peněženka Guess Peak Slim z kolekce 2016. Tato peněženka je vybavena 3 kapsy na papírové peníze, 12 sloty na kreditní karty a na zadní straně kapsička na zip! Na přední straně logo Guess. Rozměry: šířka 19 cm, výška 10 cm, hloubka 3 cm Zakupte Guess peněženka ňaženka Peak Slim Wallet černá z kategorie PENĚŽENKY | VÝPRODEJ za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Peak Slim Wallet hnědá vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Luxusní peněženka Guess Peak Slim z kolekce 2016. Tato peněženka je vybavena 3 kapsy na papírové peníze, 12 sloty na kreditní karty a na zadní straně kapsička na zip! Na přední straně logo Guess. Rozměry: šířka 19 cm, výška 10 cm, hloubka 3 cm Zakupte GUESS peněženka Peak Slim Wallet hnědá z kategorie PENĚŽENKY | VÝPRODEJ za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Abree Slim tan vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Dámská peněženka značky GUESS. moderní peněženka GUESS menší styl peněženky logo GUESS vpředu mista na papírové 12 míst na kreditní karty 2 místa pro papírové Zakupte GUESS peněženka Abree Slim tan z kategorie PENĚŽENKY | NOVINKY za cenu 1047 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Abree Slim wallet žlutá vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Dámská peněženka značky GUESS. moderní peněženka GUESS menší styl peněženky logo GUESS vpředu mista na papírové 12 míst na kreditní karty 2 místa pro papírové Zakupte GUESS peněženka Abree Slim wallet žlutá z kategorie PENĚŽENKY | NOVINKY za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Proposal Slim bíla vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Exkluzivní dámská peněženka Guess - Proposal Slim Cluch13 kapes na kreditní karty, 3 kapsy na papírové peníze či osobní písemnosti, 1 kapsa na zip na mince na zadní straně. Zapínání na patent. Na přední straně ozdobné logo Guess stříbrné barvy. Zakupte GUESS peněženka Proposal Slim bíla z kategorie PENĚŽENKY | VÝPRODEJ za cenu 1047 Kč! Luxusní značka .

Guess peněženka Proposal Slim midnight blue vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Dámská peněženka značky GUESS. stříbrý tón loga GUESS menší styl peněženky mista na papírové 12 míst na kreditní karty 3 místa pro papírové vnější kapsa na zip Rozměry: 17 x 2,5 x 10 cm Materiál: imitace kůže Zakupte Guess peněženka Proposal Slim midnight blue z kategorie PENĚŽENKY | NOVINKY za cenu 1132 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Bobbi Slim Wallet oranžová + možnost výměny zboží do 30 dnů

Stylová peněženka Guess Bobbi Na předním díle kapsa s kovovým logem Guess. Interiér vybaven středovou kapsou na zip, dvěma přihrádkami na bankovky a osmi sloty pro karty. Hlavní zapínání na zip. Rozměry: šířka: 19 cm, výška: 10 cm, hloubka: 2,5 cm. Zakupte GUESS peněženka Bobbi Slim Wallet oranžová z kategorie NOVINKY | PENĚŽENKY za cenu 1699 Kč! Luxusní značka .

GUESS peněženka Glazed Ware Patent Logo Slim Wallet růžová vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Exkluzivní dámská peněženka Guess - Glazed Patent Logo Slim WalletMateriál: Lakovaná eko kůže.Rozměry: 18 x 10 cmPopis: 13 kapes na kreditní karty, 3 kapsy na papírové peníze či osobní písemnosti, 1 kapsa na zip na mince na zadní straně. Zapínání na patent. Na přední straně originální logo Guess stříbrné barvy. Po celé peněžence vyražené logo G. Zakupte GUESS peněženka Glazed Ware Patent Logo Slim Wallet růžová z kategorie PENĚŽENKY | NOVINKY za cenu 1132 Kč! Luxusní značka ....

Guess peněženka Cate Quattro G Slim Clutch hnědá vel. + možnost výměny zboží do 30 dnů

Ležérní peněženka Guess Cate Quattro G Slim Clutch. Exteriér z umělé kůže s oblázkovou texturou. Na předním díle logo Guess. Zadní díl s kapsou na zip. Interiér vybaven osmi sloty pro karty, dvěma sloty na bankovky, dvěma průhlednými okénky a kapsou uzavíratelnou zipem. Zaklápěcí zavírání se zapínáním na patentku. Doplňte svou kabelku stylovou peněženkou. Rozměry: šířka: 19 cm, výška: 10 cm, hloubka: 3 cm. Zakupte Guess peněženka Cate Quattro G Slim Clutch hnědá z kategorie PENĚŽENKY | NOVINK...

Podobné fráze:

guess penezenka na zip nejlevnejsi    •  guess penezenka camylle denim zip around    •  guess penezenka camylle zip around    •  guess elegantni penezenka lexa wallet blue    •  damska penezenka swep6421660 guess seda    •  damska penezenka swvg663066 guess cerna    •  damska penezenka swvg6421660 guess hneda    •  damska penezenka swariap7159 guess seda    •  damska penezenka swisafp7199 guess bila    •  damska penezenka swariap7159 guess modra    •  damska penezenka swariap7146 guess modra    •  damska penezenka swisafp7199 guess cerna    •  damska penezenka swisafp7146 guess cerna    •  damska penezenka swariap7146 guess cervena    •  damska penezenka swtulip7246 guess cerna    •  damska penezenka guess swsg6491630 hneda    •  damska penezenka swtulip7246 guess cervena    •  damska penezenka guess swvg5067450 cerna    •  damska penezenka guess swvg5069450 hneda    •  damska penezenka swsg6537450 guess hneda    •  damska penezenka swsg6536460 guess fialova    •  damska penezenka guess swsg6535630 modra    •  damska penezenka guess swso6337460 cerna    •  damska penezenka guess swvy4535600 cerna    •  damska penezenka swsg6537550 guess seda    •  damska penezenka swsg6536550 guess cerna    •  damska penezenka swsg6537450 guess seda    •  damska penezenka swso633746 guess hneda    •  damska penezenka swsg6537550 guess hneda