Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess nahrdelnik guess damsky srdce

Nalezeno:    131 produktů

Náhrdelník Guess UBN11446

Dámský moderní náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, v barvě růžového zlata. Srdce z nápisem Guess, zapínání na průvlek.

Náhrdelník Guess UBN71543

Dámský náhrdelník Guess, vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova, přívěsek - srdce - vyplněn rakouskými křišťály.

Náhrdelník Guess UBN11444

Dámský náhrdelník Guess vyroben z kovu bez obsahu niklu a olova, ve stříbrné barvě. Délka je 42 cm, přívěšek srdce 2,2 x 2,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN11425

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu postříbřený. Délka je 40 + 5 cm. Přívěsek je ve tvaru srdce které je osázeno křišťálem

Náhrdelník Guess UBN83108

Dámský náhrdelník Guess Vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova Ozdoben křišťály Swarovski Zapínání na karabinku Dvě srdce každé o průměru cca 2x2 cm, délka řetízku je 40 5 cm Jedno srdce v barvě růžového zlata

Náhrdelník Guess UBN84040

Dámský náhrdelník Guess Vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova Přívěsek ve tvaru srdce o průměru 15 mm osázen křišťály Swarovski, z druhé strany hladký s nápisem Guess Délka řetízku 40 + 5 cm, nápis Guess

Náhrdelník Guess UBN83106

Dámský náhrdelník Guess Vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova Ozdoben křišťály Swarovski Zapínání na karabinku Dvě srdce každé o průměru cca 2x2 cm, délka řetízku je 40 5 cm

Náhrdelník Guess UBN11424

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka je 40 + 5 cm. Přívěsek je ve tvaru srdce které je osázeno křišťálem. Srdce je rozměru 2 x 1,7 cm. Na konci řetízku je logo Guess v typickém červeném trojúhelníku.

Náhrdelník Guess UBN21613

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěšek je ve tvaru srdce, které je osázené rakouským křišťálem. Střed srdce nezdobí pouze křišťálky, ale také miniaturní nápis Guess . Rozměry srdíčka: 2 x 2 cm Délka řetízku je 44 cm Zapínání je na karabinu a lze prodloužit ještě o dalších 5 cm. Lze kombinovat také s náušnicemi a náramkem.

Náhrdelník Guess UBN71218

Sleva 700 Kč - poslední možnost nákupu! Dámský náhrdelník značky GUESS. Černá proplétaná saténová šňůrka je ukončena řetízkem a karabinkou pro možnost úpravy délky. Kovové části jsou postříbřeny, srdce s nápisem Guess je osázeno rakouským křišťálem. Srdce je rozměru cca 3 cm.

Náhrdelník Guess UBN71540

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN71539

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice na závěs i na puzetu.

Náhrdelník Guess UBN11422

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu postříbřený. Délka je 38 + 5 cm. Přívěsek je ve tvaru srdce které je osázeno křišťálem. Rozměr přívěšku je 2 x 1,7 cm. Na konci řetízku je logo Guess v typickém červeném trojúhelníku.

Náhrdelník Guess UBN11451

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova v barvě žlutého zlata. Délka 40cm. Součástí je přívěšek ve tvaru srdce s rakouským křišťálem o velikosti 2,3 x 2,5 cm. Z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Lze kombinovat s náramkem a prstenem téže řady.

Náhrdelník Guess UBN21533

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Součástí je přívěšek ve tvaru kolečka s rakouským křišťálem (srdce), z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Rozměry přívěšku: 1,5 x 1,5 cm Délka řetízku: 44 cm, délka jde prodloužit o 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN21564

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Přívěšek na náhrdelníku je ve tvaru srdíčka, zdoben rakouským růžovým křišťálem. Rozměr srdce: 1 x 1 cm Rozměr řetízku: 44 cm, délku lze regulovat. Krásnou novinku můžete kombinovat s krásnými náušnicemi.

Náhrdelník Guess UBN61089

Dámský náhrdelník Guess ve stříbrné barvě je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Řetízek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle modré barvy. Délka řetízku je 40 cm + 5 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náhrdelníku lze pořídit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN61090

Dámský náhrdelník Guess v barvě žlutého zlata je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Řetízek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle zelné barvy. Délka řetízku je 40 cm + 5 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náhrdelníku lze pořídit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN11450

Dámský náramek Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40cm. Součástí je přívěšek ve tvaru srdce s rakouským křišťálem o velikosti 2,3 x 2,5 cm. Z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Lze kombinovat s náramkem a prstenem téže řady.

Náhrdelník Guess UBN71541

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice na závěs i na puzetu.

Náramek Guess UBN71544

Dámský náhrdelník Guess, novinka podzim 2015. Náhrdelník má větší očka - cca 4 mm, zapínání vepředu - na provlečení. Přívěsek - srdce vyplněn rakouskými křišťály, z druhé strany hladký s nápisem, vel. cca 2 x 2 cm. Délka řetízku 40 cm. Náhrdelník je v barvě růžového zlata.

Náramek Guess UBB71531

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka náramku 18 + 2 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náramku lze dokoupit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB61043

Dámský náramek Guess ve stříbrné barvě. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61045

Dámský náramek Guess v barvě žlutého zlata. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61047

Dámský náramek Guess v barvě růžového zlata. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61095

Dámský náramek Guess ve stříbrné barvě je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Náramek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle modré barvy. Délka náramku je 14 cm + 4 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náramku lze pořídit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB61096

Dámský náramek Guess v barvě žlutého zlata je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Náramek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle zelné barvy. Délka náramku je 14 cm + 4 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náramku lze pořídit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB71530

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka náramku 18 + 2 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náramku lze dokoupit i náhrdelník a náušnice na závěs i na puzetu.

Řetízek Guess UBN21586

Krásný řetízek s přívěškem Guess UBN21586 Dámský náhrdelník GUESS UBN21586 ve stíbrné barvě s přívěskem ve tvaru srdce a mašličky. Přívěsek je ozdoben bílými kamínky a malým nápisem značky loga Guess. Náhrdelník má nastavitelné zapínání, které je ukončeno logem značky GUESS. Pokud chcete být trendy, nemůžete ignorovat Guess šperky. Tato p...

Řetízek Guess UBN51449

Krásný řetízek s přívěškem Guess UBN51449 Dámský náhrdelník GUESS UBN51449 ve stíbrné barvě s přívěskem ve tvaru srdce. Přívěsek je na zámek a má na sobě logo GUESS. Náhradelník má nastavitelné zapínání, které je ukončeno logem značky GUESS. Pokud chcete být trendy, nemůžete ignorovat Guess šperky. Tato poutavá

Řetízek Guess UBN51407

Krásný řetízek s přívěškem Guess UBN51407 Dámský náhrdelník GUESS UBN51451 ve stříbrné barvě s přívěskem ve tvaru srdce. Přívěsek je na srdíčko posázené drobnými kamínky. Náhradelník má nastavitelné zapínání, které je ukončeno logem značky GUESS. Pokud chcete být trendy, nemůžete ignorovat Guess šperky. Tato poutavá

Řetízek Guess UBN21620

Krásný řetízek s přívěškem Guess UBN21620 Dámský náhrdelník GUESS UBN21620 v bronzové barvě s přívěskem ve tvaru srdce. Přívěsek je ozdoben bílými kamínky. Pokud chcete být trendy, nemůžete ignorovat Guess šperky. Tato poutavá bižuterie je vyráběna v různých barvách, jako je

Náhrdelník Guess UBN71542

Dámský náhrdelník Guess, vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova.

Náhrdelník Guess UBN83113

Náhrdelník Guess stříbrné barvy z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Stříbrné srdce je osázeno křišťály Swarovski a dovnitř je vsazeno logo Guess. Délka 40+5 cm Velikost srdce 2,2 cm

Náhrdelník Guess UBN82073

Dámský náhrdelník Guess Vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova Přívěsek ve tvaru trojúhelníku osázen křišťály Swarovski, nápis Guess Zapínání karabinka délka 40 cm + 6 cm

Náhrdelník Guess UB306100

Náhrdelník Guess, vyroben z kovu bez obsahu niklu a železa. Délka 40 cm, velikost přívěsku - srdce 2,2 x 2,8 cm. Zapínání vepředu u přívěsku.

Náhrdelník Guess UBN61050

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Délka náhrdelníku je 50 + 6 cm. Rozměry srdce 2,3 x 2,1 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN11423

Dámský náhrdelník značky GUESS z obecného kovu bez obsahu niklu. Náhrdelník je postříbřen pevnou povrchovou úpravou, která je antialergická. Délka 40 + 5 cm

Náhrdelník Guess UBN11445

Dámský náhrdelník GUESS z obecného kovu bez niklu v barvě žlutého zlata. Délka 45 cm. Náhrdelník se zapíná provléknutím u srdíčka.

Náhrdelník Guess UBN21506

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40 nebo 45 cm (lze regulovat). Součástí je kolečko zdobené rakouským křišťálem z nápisem Guess uprostřed. Náhrdelník je v barvě růžového zlata. Zapínání: Karabina.

Náhrdelník Guess UBN61065

Dámský náhrdelník Guess v barvě stříbrné. Náhrdelník zdobí přívěšek ve tvaru kolečka. Černá úprava v kombinaci křišťálků swarovski a nápisu Guess působí velmi moderně. Délka náhrdelníku je 44 cm, lze prodloužit o 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN21504

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40 nebo 45 cm (lze regulovat). Součástí je kolečko zdobené rakouským křišťálem z nápisem Guess uprostřed. Zapínání: Karabina.

Náhrdelník Guess UBN21552

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40 nebo 45 cm (lze regulovat). Součástí je přívěšek z nápisem Guess uprostřed. Zapínání: Karabina, lze kombinovat s krásným náramkem.

Náhrdelník Guess UBN82074

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka řetízku je 40 + 6 cm, velikost přívěsku je cca 1,5 x 1,5 cm. Přívěsek zdobí křišťály Swarovski a nápis Guess.

Náhrdelník Guess UBN51485

Náhrdelník Guess UBN51485 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Řetízek je dlouhý 40 + 5 cm, přívěšek ve tvaru srdce je zboben rakouským křišťálem, je velký 1,4 x 1,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN61052

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, v barvě žlutého zlata. Délka náhrdelníku je 50 + 6 cm. Rozměry srdce 2,3 x 2,1 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN61054

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, v barvě růžového zlata. Délka náhrdelníku je 50 + 6 cm. Rozměry srdce 2,3 x 2,1 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN91401

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka je 40cm. Přívěsek je ve tvaru kolečka, je osázen modrozeleným křišťálem. Kolečko je rozměru 2 x 2 cm. Na konci řetízku je logo Guess v typickém červeném trojúhelníku. Dámský z obecného kovu v barvě růžového zlata (bez obsahu niklu). Délka 40cm. Přívěsek ve tvaru kolečka osázen modrozeleným křišťálem. Kolečko rozměru 2 x 2 cm. Na konci řetízku logo Guess v červeném trojúhelníku....

Náhrdelník Guess UBN51465

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, barvy stříbrné, je rhodiován. Přívěsek s křišťály je rozměru 1,3 x 0,5 cm. Délka řetízku je 40 + 5 cm

Náhrdelník Guess UBN71537

Dámský náhrdelník Guess v barvě žlutého zlata. Uprostřed řetízku je přichycené srdíčko, které má uprostřed "vykrojené" písmenko G, prostor srdíčka je vyplněn rakouským křišťálem. Délka řetízku: 40 cm, lze prodloužit o 5 cm, na délku 45 cm.

Náhrdelník Guess UBN82033

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěsek je součástí řetízku, pevná část o délce 4 cm. Délka řetízku je pak 35 + 6 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN82030

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku je 41 cm, lze prodloužit o dalších 5 cm. Vyrábí se také v barvě žlutého zlata a můžete dokoupit i náramky ve stejném provedení.

Náhrdelník Guess UBN82034

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Přívěsek je součástí řetízku, pevná část o délce 4 cm. Délka řetízku je pak 35 + 6 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN91401

Originální dámský řetízek Guess UBN91401 Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka je 40cm. Přívěsek je ve tvaru kolečka, je osázen modrozeleným křišťálem. Kolečko je rozměru 2 x 2 cm. Na konci řetízku je logo Guess v typickém červeném trojúhelníku. Dámský z obecného kovu v barvě růžového zlata (bez obsahu niklu). Délka 40cm. Přívěsek ve tvaru kolečka osázen modrozeleným křišťálem. Kolečko rozměru 2 x 2 cm. Na konci řetízku logo Guess v čer...

Náhrdelník Guess UBN71521

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku 80 cm, u zapínání je trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce o rozměrech cca 3 x 3,5 cm je vyplněn písmeny G a rakouskými křišťály. Přívěsek ve tvaru malého srdíčka má rozměry cca 1 x 1 cm.

Náhrdelník Guess UBN21602

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěšek je ve tvaru kolečka, které má uprostřed hvězdu a jeho součástí je nápis Guess. Rozměry přívěšku: 1,7 x 1,7 cm. Délka řetízku je 45 cm, lze navolit délku. Zapínání je na karabinu. Krásná novinka, kterou lze kombinovat také s náušnicemi.

Náhrdelník Guess UBN51426

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, je postříbřen. Je výrazný, řetízek má očka cca 0,5 cm široká, je dlouhý 42,5 cm a přívěšek je široký 2,7 cm, je celý osázený křišťálem, uvnitř je vyřezané G, zapíná se provléknutím. U provlékacího ouška je trojúhelníkové logo Guess v bílém smaltu.

Náhrdelník Guess UBN51471

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Novinka podzim/zima 2014. Řetízek je délky 40 + 5 cm. Srdíčko je velké 1,5 cm. Z vrchní strany je poseto křišťálky a vygravírovaným písmenem G. Z druhé strany je lesklé hladké se šikmým nápisem Guess.

Náhrdelník Guess UBN51473

Dámský krásný náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Novinka podzim/zima 2014. Řetízek je délky 40 + 5 cm. Srdíčko je velké 1,5 cm. Z vrchní strany je poseto křišťálky a vygravírovaným písmenem G. Z druhé strany je lesklé hladké se šikmým nápisem Guess.

Náhrdelník Guess UBN51478

Dámský náhrdelník Guess UBN51478 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Délka řetízku je 40 + 5 cm, přívěšek je ve tvaru medailónu s výřezem ve tvaru G, zdoben křišťálem, z opačné strany je hladký s nápisem Guess. Průměr přívěšku je 1,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN51479

Dámský náhrdelník Guess UBN51479 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka řetízku je 40 + 5 cm, přívěšek je ve tvaru medailónu s výřezem ve tvaru G, zdoben křišťálem, z opačné strany je hladký s nápisem Guess. Průměr přívěšku je 1,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN51480

-30% Sleva Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka je 40 + 5 cm. Přívěsek je kulatý s průřezem písmena G uprostřed a je osázen rakouským křišťálem. Přívěsek má průměr 1,3 cm. Na konci řetízku je logo Guess v trojúhelníku mléčné barvy. Zapínání řetízku je na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN81318

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Součástí je přívěšek ve tvaru kolečka s rakouským křišťálem, "boky" přívěšku zdobí nápisy Guess. Rozměry přívěšku: 1,3 x 1,3 cm Délka řetízku: 44 cm, délka jde prodloužit o 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN82070

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Svým tvarem připomíná šipku, která je ozdobena křišťály a nápisem Guess. Vyrábí se i ve zkrácené délce, viz níže podobné produkty. Koupit si můžete také náušnice ve stejném designu. Délka náhrdelníku je 82 cm.

Náhrdelník Guess UBN82094

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěsek o rozměru cca 1,7 x 2,2 cm je ozdoben nápisem Guess EST. 1981 a křišťálky Swarovski. Řetízek je silnější, pevnější, zapínání na karabinu, délka: 40 + 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN82045

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, barva žlutého zlata. Délka náhrdelníku 39 cm + 5,5 cm. Rozměry srdce 2,3 x 2,1 cm. Zapínání na karabinku. Vyrábí se i v barvě růžového zlata a barvě stříbrné. Dokoupit lze také náramky ve stejném designu. Viz podobné produkty.

Náhrdelník Guess UBN82044

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, stříbrný. Délka náhrdelníku 39 cm + 5,5 cm. Rozměry srdce 2,3 x 2,1 cm. Zapínání na karabinku. Vyrábí se i v barvě růžového a žlutého zlata. Dokoupit lze také náramky ve stejném designu. Viz podobné produkty.

Náhrdelník Guess UBN82046

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, barva růžového zlata. Délka náhrdelníku 39 cm + 5,5 cm. Rozměry srdce 2,3 x 2,1 cm. Zapínání na karabinku. Vyrábí se i v barvě stříbrné a žlutého zlata. Dokoupit lze také náramky ve stejném designu. Viz podobné produkty.

Náhrdelník Guess UBN84012

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka mohutnějšího řetízku je 30 cm + 10 cm. Dva přívěsky ve tvaru srdce - menší plné s křišťálky Swarovski má rozměr cca 1,5 cm x 1,5 cm, větší má rozměr cca 2 x 2 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN71538

Dámský náhrdelník Guess v barvě růžového zlata. Uprostřed řetízku je přichycené srdíčko, které má uprostřed "vykrojené" písmenko G, prostor srdíčka je vyplněn rakouským křišťálem. Můžete dokoupit náramek, který je ve stejném designu. Délka řetízku: 40 cm, lze prodloužit o 5 cm, na délku 45 cm.

Náhrdelník Guess UBN71545

-30% Sleva Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Uprostřed řetízku, je přichycena ozdoba ve tvaru hada, která je osázena křišťálky Swarowksi. Délka řetízku je 40 cm lze prodloužit o dalších 5 cm. Zapínání - Karabina