Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess nahrdelnik guess damsky srdce

Nalezeno:    125 produktů

Náhrdelník Guess UBN11446

Dámský moderní náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, v barvě růžového zlata. Srdce z nápisem Guess, zapínání na průvlek.

Náhrdelník Guess UBN71543

Dámský náhrdelník Guess, vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova, přívěsek - srdce - vyplněn rakouskými křišťály.

Náhrdelník Guess UBN11425

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu postříbřený. Délka je 40 + 5 cm. Přívěsek je ve tvaru srdce které je osázeno křišťálem

Náhrdelník Guess UBN11444

Dámský náhrdelník Guess vyroben z kovu bez obsahu niklu a olova, ve stříbrné barvě. Délka je 42 cm, přívěšek srdce 2,2 x 2,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN11424

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka je 40 + 5 cm. Přívěsek je ve tvaru srdce které je osázeno křišťálem. Srdce je rozměru 2 x 1,7 cm. Na konci řetízku je logo Guess v typickém červeném trojúhelníku.

Náhrdelník Guess UBN21613

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěšek je ve tvaru srdce, které je osázené rakouským křišťálem. Střed srdce nezdobí pouze křišťálky, ale také miniaturní nápis Guess . Rozměry srdíčka: 2 x 2 cm Délka řetízku je 44 cm Zapínání je na karabinu a lze prodloužit ještě o dalších 5 cm. Lze kombinovat také s náušnicemi a náramkem.

Náhrdelník Guess UBN71218

Sleva 700 Kč - poslední možnost nákupu! Dámský náhrdelník značky GUESS. Černá proplétaná saténová šňůrka je ukončena řetízkem a karabinkou pro možnost úpravy délky. Kovové části jsou postříbřeny, srdce s nápisem Guess je osázeno rakouským křišťálem. Srdce je rozměru cca 3 cm.

Náhrdelník Guess UBN71539

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice na závěs i na puzetu.

Náhrdelník Guess UBN71540

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN11451

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova v barvě žlutého zlata. Délka 40cm. Součástí je přívěšek ve tvaru srdce s rakouským křišťálem o velikosti 2,3 x 2,5 cm. Z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Lze kombinovat s náramkem a prstenem téže řady.

Náhrdelník Guess UBN11422

Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu postříbřený. Délka je 38 + 5 cm. Přívěsek je ve tvaru srdce které je osázeno křišťálem. Rozměr přívěšku je 2 x 1,7 cm. Na konci řetízku je logo Guess v typickém červeném trojúhelníku.

Náhrdelník Guess UBN21533

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Součástí je přívěšek ve tvaru kolečka s rakouským křišťálem (srdce), z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Rozměry přívěšku: 1,5 x 1,5 cm Délka řetízku: 44 cm, délka jde prodloužit o 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN21564

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Přívěšek na náhrdelníku je ve tvaru srdíčka, zdoben rakouským růžovým křišťálem. Rozměr srdce: 1 x 1 cm Rozměr řetízku: 44 cm, délku lze regulovat. Krásnou novinku můžete kombinovat s krásnými náušnicemi.

Náhrdelník Guess UBN61089

Dámský náhrdelník Guess ve stříbrné barvě je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Řetízek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle modré barvy. Délka řetízku je 40 cm + 5 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náhrdelníku lze pořídit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN61090

Dámský náhrdelník Guess v barvě žlutého zlata je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Řetízek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle zelné barvy. Délka řetízku je 40 cm + 5 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náhrdelníku lze pořídit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN11450

Dámský náramek Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40cm. Součástí je přívěšek ve tvaru srdce s rakouským křišťálem o velikosti 2,3 x 2,5 cm. Z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Lze kombinovat s náramkem a prstenem téže řady.

Náhrdelník Guess UBN71541

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice na závěs i na puzetu.

Náramek Guess UBN71544

Dámský náhrdelník Guess, novinka podzim 2015. Náhrdelník má větší očka - cca 4 mm, zapínání vepředu - na provlečení. Přívěsek - srdce vyplněn rakouskými křišťály, z druhé strany hladký s nápisem, vel. cca 2 x 2 cm. Délka řetízku 40 cm. Náhrdelník je v barvě růžového zlata.

Náramek Guess UBB71531

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka náramku 18 + 2 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náramku lze dokoupit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB61043

Dámský náramek Guess ve stříbrné barvě. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61047

Dámský náramek Guess v barvě růžového zlata. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61045

Dámský náramek Guess v barvě žlutého zlata. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61095

Dámský náramek Guess ve stříbrné barvě je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Náramek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle modré barvy. Délka náramku je 14 cm + 4 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náramku lze pořídit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB61096

Dámský náramek Guess v barvě žlutého zlata je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Náramek zdobí nápis, který je složen ze dvou písmen a přívěsku ve tvaru srdce. Přívěsek je osázen křišťály Swarovski světle zelné barvy. Délka náramku je 14 cm + 4 cm. Zapínání na karabinu. K tomuto náramku lze pořídit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB71530

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka náramku 18 + 2 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náramku lze dokoupit i náhrdelník a náušnice na závěs i na puzetu.

Řetízek Guess UBN21586

Krásný řetízek s přívěškem Guess UBN21586 Dámský náhrdelník GUESS UBN21586 ve stíbrné barvě s přívěskem ve tvaru srdce a mašličky. Přívěsek je ozdoben bílými kamínky a malým nápisem značky loga Guess. Náhrdelník má nastavitelné zapínání, které je ukončeno logem značky GUESS. Pokud chcete být trendy, nemůžete ignorovat Guess šperky. Tato p...

Řetízek Guess UBN21587

Krásný řetízek s přívěškem Guess UBN21587 Dámský náhrdelník GUESS UBN21587 ve zlaté barvě s přívěskem ve tvaru srdce a mašličky. Přívěsek je ozdoben bílými kamínky a malým nápisem značky loga Guess. Náhrdelník má nastavitelné zapínání, které je ukončeno logem značky GUESS. Pokud chcete být trendy, nemůžete ignorovat Guess šperky. Tato...