Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess hodinky model g75960l

Nalezeno:    11 produktů

Dámské hodinky s koženým páskem Daniel Wellington Lincoln

Daniel Wellington je starý pán z britských ostrovů, jehož vytříbený styl, životní příběh i krásné hodinky na starém pásku, natolik okouzlily designéra Filipa Tysadera, že již déle nepřemýšlel o svém dalším směřování. Založil značku hodinek Daniel Wellington, jejichž rafinovanost i dokonalý tvar zaujmou na míle daleko. Filip klade opravdu velký důraz na zpracování i použité materiály a vždy, když přemýšlí nad novým návrhem, nejprve si pokládá otázku, zda jsou to hodinky, které by si na sv...

Guess Ladies W0848L1 Sport Waverly

Guess Ladies W0848L1 SPORT WAVERLY jsou nádherné dámské hodinky s pouzdrem z vysoce kvalitního hodinářského kovu a ocelovým náramkem. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski. Tento model si zalíbí každá elegantní žena nejen při běžném nošení, ale také ve společnosti.

Guess Ladies W0579L7 Trend MAJESTIC

Hodinky Guess Ladies W0579L7 Trend MAJESTIC jsou navrženy v krásném provedení s pouzdrem z ušlechtilého hodinářského kovu a černým koženým páskem, který je na svrchní straně v lesklé úpravě. Pouzdro je po svém obvodu zdobeno třpytivými křišťály. Číselník je ve stříbrném provedení s líbivými ornamenty. Tento model je nádherným módním šperkem, který ozdobí zápěstí každé elegantní ženy.

Guess Ladies W0905L1 Trend Fleur

Guess Ladies W0905L1 TREND FLEUR jsou nádherné dámské hodinky vycházející v jarní kolekci pro rok 2017. Jsou velmi povedeným kouskem vycházejícím z dílny světových návrhářů. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a jsou doplněny bílým koženým řemínkem prošitým po podélné straně jemnou bílou nití. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski. Tento model si oblíbí každá mladá žena.

Guess Ladies W0957L1 Sport Sunny

Guess Ladies W0957L1 SPORT SUNNY jsou jedinečné dámské hodinky vycházející v kolekci pro jaro 2017. Jsou velmi povedeným kouskem vycházejícím z dílny světových návrhářů. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a jsou doplněny bílým koženým řemínkem podélně prošitým jemnou probarvenou nití. Na pohledové straně je pouzdro po obvodu osázeno třpytivými krystaly Swarovski, stejně jako indexy v číselníku. Tento model si oblíbí každá elegantní žena....

Guess Ladies W0931L1 Dress Whitney

Guess Ladies W0931L1 DRESS WHITNEY jsou nádherné dámské hodinky vycházející z dílny nejlepších návrhářů. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a jsou doplněny ocelovým náramkem. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski, číselník je ve světlém provedení s malým číselníkem znázorňujícím plynutí času po vteřinách, jehož povrch je vykreslen jemnými kamínky. Tento model si zalíbí každá elegantní žena nejen při běžném nošení, ale také ve sp...

Guess Ladies W0911L3 Trend G Twist

Guess Ladies W0911L3 TREND G TWIST jsou stylové dámské hodinky vycházející v jarní kolekci pro rok 2017. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a černým silikonovým řemínkem. Tento model je vhodný pro každou moderní ženu či dívku.

Guess Ladies W0911L2 Trend G Twist

Guess Ladies W0911L2 TREND G TWIST jsou stylové dámské hodinky vycházející v jarní kolekci pro rok 2017. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a růžovým silikonovým řemínkem. Tento model je vhodný pro každou moderní ženu či dívku.

Guess Ladies W0911L1 Trend G Twist

Guess Ladies W0911L3 TREND G TWIST jsou stylové dámské hodinky vycházející v jarní kolekci pro rok 2017. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a černým silikonovým řemínkem. Tento model je vhodný pro každou moderní ženu či dívku.

Guess Ladies W0931L3 Dress Whitney

Guess Ladies W0931L3 DRESS WHITNEY jsou nádherné dámské hodinky vyrobené z vysoce kvalitního kovu, a jsou doplněny ocelovým náramkem. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski. Číselník je ve světlém provedení, jeho vnější část je stříbrná a středová část je vykreslena perletí. Ve spodní části je pak vsazen malý číselník znázorňující časový posun po vteřinách. Jeho povrch je vyobrazen jemnými kamínky. Tento model si zal...