Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Grand marnier

Nalezeno:    14 produktů

Grand Marnier Rouge

PODROBNÝ POPIS K RUMU Originální likér poprvé vyrobený roku 1880. Má jasně topasovou barvu se zlatými a jantarovými záblesky. Vyznačuje se vůní pomerančových květů kombinovaných se stopou kandovaných bonbonů a karamel. Nezaměnitelná nahořklá chuť se stopou koňaku, pomerančové marmelády a lískových oříšků. Dlouhý, harmonický závěr.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Grand Marnier Raspberry Peach 0,7l

Grand Marnier Raspberry Peach je druhá limitovaná edice v The Grand Marnier Signature Collection Series.

Grand Marnier Triple Sec 0,7l

Grand Marnier Triple Sec byl poprvé vyroben 1827, jde o první originální tvorbu Grand Marnier a střádá jeho tradiční know - how. Jedinečný svěží likér s chutí pomerančů

Grand Marnier Cordon Rouge 40% 0,7l

Grand Marnier je výjimečný francouzský likér, který vzniká jedinečným spojením těch nejlepších koňaků a tropických pomerančů.

Grand Marnier Cordon Rouge 40% 1l

Grand Marnier je výjimečný francouzský likér, který vzniká jedinečným spojením těch nejlepších koňaků a tropických pomerančů.

Grand Marnier Cordon Jaune, 0,7l

Grand Marnier Cordon Jaune, který je založen na výluhu kůry hořkých haitských pomerančů v neutrálním alkoholu je označen žlutou stuhou. Cordon Jaune neboli Žlutá Stuha od Grand Marnier je poněkud slabší bratr Cordon Rouge. Je těžko k sehnání, prodává se pouze ve vybraných zemích a na některých letištích.

Grand Marnier Cherry 0,7l

Cherry Marnier je vyráběn pouze z Morello cherries z Turecka.Chuť je krásně vyvážená mezi jemností a ovocnou čerstvostí.

Grand Marnier Cordon Rouge, 0,7l

Grand Marnier Cordon Rouge je originální likér poprvé vyrobený roku 1880 Louis - Alexandrem Marnier-Lapostollem. Má jasně topazovou barvu se zlatými a jantarovými záblesky. Vyznačuje se vůní plnou pomerančových květů kombinovaných se stopou kandovaných bonbonů a toffee. Nezaměnitelná nahořklá chuť se stopou koňaku, pomerančové marmelády a lískových oříšků. Dlouhý, harmonický závěr.

Grand Marnier Cordon Rouge 0,05l

Slavný likér, který v roce 1880 vytvořil Louis-Alexandre Marnier Lapostolle z ušlechtilých koňaků, pomerančové esence a dalších tajných složek, které zrání v dubových sudech dodalo jemnost a zaoblenost. Hodnocení podle výrobce: Aroma: komplexní, pomerančové květy, kandovaná kůra a karamel. Chuť: trochu hořká, pomerančová, ke kter

Grand Marnier Cordon Rouge 0,7l

Slavný likér, který v roce 1880 vytvořil Louis-Alexandre Marnier Lapostolle z ušlechtilých koňaků, pomerančové esence a dalších tajných složek, které zrání v dubových sudech dodalo jemnost a zaoblenost. Hodnocení podle výrobce: Aroma: komplexní, pomerančové květy, kandovaná kůra a karamel. Chuť: trochu hořká, pomerančová

Grand Marnier Louis Alexandre 0,7l

Nová sušší verze Grand Marnieru.Vyrobená z jemného starého koňaku a esence z divokých hořkých pomerančů.

Grand Marnier Cordon Rouge 0,05l 40%

Chutná skvěle čistý, s ledem nebo v koktejlech. Své nezaměnitelné místo má i při vaření

GRAND MARNIER g. rouge 1l

Poněkud slabší bratr Cordon Rouge.

GRAND MARNIER TRIPLE SEC 1L

Jedinečný svěží likér s chutí pomerančů.

GRAND MARNIER CORDON ROUGE 0,7L

Jedinečný likér s chutí a vůní pomerančů, obsah alkoholu 40%.