Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gm collection privesek briolette pink

Nalezeno:    6 produktů

Přívěsek na klíče GM Collection Swarovski Net Pink 785906

Přívěsek na klíče GM Collection Swarovski Net Pink 785906. Luxusní klíčenka pro ženy a dívky od značky GM Collection, zdobena kameny Swarovski v růžové barvě, zaujme hranatým tvarem prostředního kamene, součástí klasický kroužek na klíče, balena v krabičce.

GM Collection Swarovski klíčenka Corals Pink 785202

Luxusní klíčenka Corals značky GM Collection,elegantní tvar,provedení v ocelové barvě,zdobena růžovými, šedými a čirými kameny Swarovski,klasický kroužek na klíče s plochým tvarem,přívěšek dodáván v krabičce.; určeno

GM Collection Swarovski klíčenka Corals Pink 785202

GM Collection Swarovski klíčenka Corals Pink 785202. Luxusní klíčenka Corals značky GM Collection, elegantní tvar, provedení v ocelové barvě, zdobena růžovými, šedými a čirými kameny Swarovski, klasický kroužek na klíče s plochým tvarem, přívěšek dodáván v krabičce.

GM Collection Swarovski klíčenka Stars Pink 785502

GM Collection Swarovski klíčenka Stars Pink 785502. Jedinečná dámská klíčenka značky GM Collection, rozzářena kameny Swarovski v růžové barvě, ocelová barva a originální design, klasický kroužek na klíče, přívěšek je dodáván v krabičce.

GM Collection Swarovski klíčenka Stars Pink 785502

Jedinečná dámská klíčenka značky GM Collection,rozzářena kameny Swarovski v růžové barvě,ocelová barva a originální design,klasický kroužek na klíče,přívěšek je dodáván v krabičce.; určeno pro: ženymateriál: krystal Swarovski, obecný