Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gliss kur ultimate repair

Nalezeno:    39 produktů

GLISS KUR šampon Ultimate Repair 250ml

regenerace bez kompromisu GLISS KUR Ultimate Repair pro větší odolnost a lesk, vyplňuje dokonale poškození vlasu, a tím vlas regeneruje. S 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu. Regeneruje dokonce i extrémní poškození vlasů - uvnitř a na povrchu. Až o 95% menší lámavost vlasů, větší oddolnost a lesk.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

HENKEL Gliss Kur Total Repair 250ml

Nejintenzivnější péče pro suché a poškozené vlasy Redukuje lámavost vlasů až o 90 % Gliss Kur Total Repair 19 Šampon pro hloubkovou regeneraci 250 ml. Pro poddajné, zdravě se lesknoucí vlasy. Gliss Kur Total Repair 19 nabízí kombinaci 19 účinných složek, proteinů a vitaminů, které spolu vytvářejí mimořiádně účinnou pečující recepturu pro kompletní regeneraci vlasů. Hloubková regenerace, poddajnost a lesk.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

HENKEL Gliss Kur Ultimate Volume 250ml

REGENERAČNÍ ŠAMPON ULTIMATE VOLUME. Regenerace a objem bez zatížení Nová regenerační receptura s tekutým mořským kolagenem dodá vlasům objem a regeneruje je bez zatížení. Pro jemné, zplihlé a poškozené vlasy.

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

HENKEL Gliss Kur Ultimate Oil Elixir 250ml

Intenzivní regenerace a menší lámavost vlasů. ŠAMPON ULTIMATE OIL ELIXIR s recepturou s pečujícím olejovým elixírem a zlatavými částečkami intenzivně regeneruje poškozené vlasy, posiluje vlasovou strukturu a snižuje lámavost vlasů.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

Gliss Kur balzám Ultimate Repair 200ml ´

Gliss Kur balzám Ultimate Repair Vyšší odolnost poškozených a suchých vlasů: REGENERAČNÍ BALZÁM ULTIMATE REPAIR regeneruje i extrémní poškození vlasů a usnadňuje rozčesávání. Speciální receptura s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu cíleně vyplňuje poškození vlasu jak uvnitř tak na jeho povrchu, regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů až o 95 %.

Gliss Kur šampon Ultimate Repair 250ml ´

Gliss Kur šampon Ultimate Repair Regenerace i extrémně poškozených vlasů, odolné vlasy a více lesku. ULTIMATE REPAIR využívá působení 3násobné koncentrace Komplexu tekutého keratinu k péči o velmi poškozené vlasy a jejich ochraně. Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů. Vlasům poskytne odolnost a více lesku. Nová regenerační receptura s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu cíleně vyplňuje poškození vlasu jak uvnitř, tak na jeho povrchu....

Gliss kur balzám 200ml Ultimate Repair

REGENERAČNÍ BALZÁM ULTIMATE REPAIR Snadné rozčesávání, regenerace i extrémního poškození vlasů

Gliss Kur regenerační maska Ultimate Repair

Vlasová péče s trojnásobnou koncentrací komplexu tekutého keratinu

GLISS KUR okamžitá maska Ultimate Repair 200 ml

Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů. Intenzivní péče a větší odolnost vlasů.

Gliss kur regenerační šampon 400ml Ultimate Repair

ŠAMPON ULTIMATE REPAIR regeneruje i extrémně poškozené vlasy a poskytuje jim odolnost a více lesku.

Gliss kur express balsam 200ml Ultimate repair

Regenerační Expres balzám ULTIMATE REPAIR poskytuje okamžitě snadné rozčesávání vlasů bez oplachování!

Gliss kur regenerační šampon 250ml Ultimate Repair

ŠAMPON ULTIMATE REPAIR regeneruje i extrémně poškozené vlasy a poskytuje jim odolnost a více lesku

Gliss Kur kúra pro regeneraci a lesk Ultimate repair

Gliss Kur kúra pro regeneraci a lesk Ultimate repair Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.

Gliss kur elixír s oleji Ultimate Repair 75ml

GLISS KUR Hair Repair denní elixír s oleji pro poškozené a suché vlasy 75 ml Denní elixír s pečujícími oleji poskytuje vlasům poddajnost a lesk.

Gliss Kur šampon Total Repair 250ml

Gliss Kur šampon Total Repair Šampon Total Repair 19 dodává suchým a poškozeným vlasům poddajnost a lesk. Pro každodenní použití. Regenerační receptura s 19 aktivními ingrediencemi redukuje lámavost vlasů až o 90 %. Výsledkem jsou poddajné, zdravě se lesknoucí vlasy. Nová regenerační receptura s Komplexem tekutého keratinu cíleně vyplňuje poškození vlasu jak uvnitř tak na jeho povrchu. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

GLISS KUR balzám total repair 19,200mlo009

REGENERAČNÍ BALZÁM TOTAL REPAIR 19 usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů a vlasy jsou po použití poddajné.

Gliss Kur šampon Ultimate Volume 250ml

Gliss Kur šampon Ultimate Volume Regenerace a objem bez zatížení Nová regenerační receptura s tekutým mořským kolagenem dodá vlasům objem a regeneruje je bez zatížení. Pro jemné, zplihlé a poškozené vlasy. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Gliss Kur šampon Ultimate Color 250ml

Gliss Kur šampon Ultimate Color 250ml. Vyvynuto pro dlouhotrvající krásu barvy barvených vlasů. Ultimate Color šampon zajišťuje ochranu barvy až na 10 týdnů a nádhernou záři. Účinná receptura s UV-filtrem regeneruje vlasy a současně chrání barvu před vymýváním a vyblednutím. Pro optimální ochranu barvy barvených vlasů až na 10 týdnů.

Gliss Kur balzám Ultimate Resist 200ml

Vlasy, kterým chybí proteiny jsou slabé, křehké a bez života. To, co tyto vlasy potřebují je cílení na vnitřní regeneraci a posílení díky infuzi tří proteinů. Nová řada od Gliss Kur Ultimate Resist je perfektním řešením pro slabé vlasy bez života. Šampon, kondicionér, expresní regenerační kondicionér a intenzivní posilující maska dodají vlasům více síly, odolnosti a luxusního objemu. Po použití budou vaše vlasy silnější a snadněji upravitelné. Navíc Ultimate Resist pomůže předcházet budoucímu m...

Gliss Kur šampon Ultimate Oil Elixir 250ml

Intenzivní regenerace a menší lámavost vlasů. ŠAMPON ULTIMATE OIL ELIXIR s recepturou s pečujícím olejovým elixírem a zlatavými částečkami intenzivně regeneruje poškozené vlasy, posiluje vlasovou strukturu a snižuje lámavost vlasů. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Gliss Kur sérum Ultimate Oil Elixir

Daily Oil Elixir Na velmi poškozené a suché vlasy Prokázaná účinnost

Gliss Kur regenerační maska Ultimate Oil Elixir

Regenerační receptura s Komplexem tekutého keratinu a pečujícím olejovým elixírem vlasy intenzivně regeneruje do hloubky a posiluje vlasovou strukturu.

GLISS KUR Okamžitá terapie 3x20ml

Gliss Kur obsahuje recepturu Scan Repair Komplex, působící na povrchu, ale i hluboko uvnitř vlasu. Regeneruje oslabená místa a obnovuje vlasovou strukturu.

GLISS KUR regenerační šampon 400ml Total repair 19

ŠAMPON TOTAL REPAIR 19 dodává suchým a poškozeným vlasům poddajnost a lesk. Pro každodenní použití.

GLISS KUR regenerační šampon 250 ml Ultimate Volume

REGENERAČNÍ ŠAMPON ULTIMATE VOLUME Regenerace a objem bez zatížení

GLISS KUR regenerační šampon 400 ml Ultimate Volume

REGENERAČNÍ ŠAMPON ULTIMATE VOLUME Regenerace a objem bez zatížení

Gliss kur Expres balzám Ultimate Oil Elixir 200 ml

Regenerační řada s pečujícím olejovým elixírem pro velmi poškozené a lámavé vlasy

Gliss kur balzám Ultimate Oil Elix 200 ml

Regenerační řada s pečujícím olejovým elixírem pro velmi poškozené a lámavé vlasy

GLISS KUR okamžitá maska Ultimate Color 200 ml

Regenerační maska pro zářivou barvu vlasů. Intenzivní péče a dlouhotrvající ochrana barvy.

GLISS Kur olej esence 75 ml Miracles

Gliss Kur Hair Repair 6 Miracles olejová esence pro všechny typy vlasů. Kombinace pečujících olejů poskytuje vlasům 6 benefitů.

Gliss Kur šampon Oil Nutritive 250ml

Gliss Kur šampon Oil Nutritive 250ml Regenerační šampon proti třepení konečků s arganovým olejem a bambuckým máslem. SCAN REPAIR komplex důkladně regeneruje a obnovuje poškozenou strukturu vlasů bez zatížení. Distributor: NOVAKS international, s. r. o.

Gliss Kur šampon Million Gloss regenerační 250ml

Gliss Kur šampon Million Gloss regenerační 250ml. Gliss Kur Hair Repair Million Gloss šampon na vlasy. Šampon Million Gloss s koncentrovaným elixírem pro lesk a komplexem tekutého keratinu poskytuje vlasům dlouhotrvající lesk se zářivým odlesky. Distributor: NOVAKS international, s. r. o.

Gliss Kur šampon Liquid Silk 250ml

Gliss Kur Liquid Silk Gloss regenerační šampon na vlasy 250 ml. Šampon pro lámavé vlasy a vlasy bez lesku - navrací Vašim vlasům vše, co v průběhu dne ztrácí. Cílená péče díky receptuře Scan-Repair-Komplex. S tekutými výtažky z hedvábí pro větší pružnost a lesk. Distributor: NOVAK´S international, s. r. o.

GLISS KUR Express repair balzám na vlasy Total Repair 19 200ml

Gliss Kur obsahuje recepturu Scan Repair Komplex, působící na povrchu, ale i hluboko uvnitř vlasu. Regeneruje oslabená místa a obnovuje strukturu vlasu.

Gliss Kur balzám Total Rep. 200ml suché vlasy ´

Obsahuje 19 aktivních ingrediencí a Cell Repair Systém. Chrání vlasy před lámáním, usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům pružnost. Inovace: Cell Repair Systém s proteinem identickým pro vlasy důkladně regeneruje hluboko uvnitř vlasové buňky.

GLISS KUR Express repair balzám na vlasy Colour Protect 200 ml

Gliss Kur obsahuje recepturu Scan Repair Komplex, která působí na povrchu, ale i hluboko uvnitř vlasu. Vlas si zachovává sílu a intenzivní barvu.