Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gelova tuzka

Nalezeno:    106 produktů

Gelová tužka Mimoň

materiál: plast tloušťka psaní: 0,5 mm smazatelná tuha: ne Varianta je odesílána náhodně dle aktuálního stavu skladu.

Gelová tužka Mimoň

materiál: plast tloušťka psaní: 0,5 mm smazatelná tuha: ne Varianta je odesílána náhodně dle aktuálního stavu skladu.

Gelová tužka Mimoň / AS6-00012

materiál: plast tloušťka psaní: 0,5 mm smazatelná tuha: ne Varianta je odesílána náhodně dle aktuálního stavu skladu.

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g 002 Cooper Bling

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g 002 Cooper Bling, Intenzivně zářivé barvy v jediné tužce s gelovou texturou. Popis Vlastnosti: snadno se aplikuje, s vysokým leskem, dlouhotrvající složení. Jak používat Jemnými tahy naneste na oči.

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g 003 Purple Craze

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g 003 Purple Craze, Intenzivně zářivé barvy v jediné tužce s gelovou texturou. Popis Vlastnosti: snadno se aplikuje, s vysokým leskem, dlouhotrvající složení. Jak používat Jemnými tahy naneste na oči.

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g 004 Blue Steel

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g 004 Blue Steel, Intenzivně zářivé barvy v jediné tužce s gelovou texturou. Popis Vlastnosti: snadno se aplikuje, s vysokým leskem, dlouhotrvající složení. Jak používat Jemnými tahy naneste na oči.

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Cinnamon

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Cinnamon, Zvýraznění rtů, které vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: 100% přírodní, z čistých minerálních pigmentů, obsahují jojobový olej, výtažek ze světlice barvířské a vitamín E, gelová textura, voděodolná, ve čtyřech odstínech. Jak používat Aplikujte na linii rtů, následně aplikujte rtěnku nebo le

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Natural

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Natural, Zvýraznění rtů, které vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: 100% přírodní, z čistých minerálních pigmentů, obsahují jojobový olej, výtažek ze světlice barvířské a vitamín E, gelová textura, voděodolná, ve čtyřech odstínech. Jak používat Aplikujte na linii rtů, následně aplikujte rtěnku nebo le

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Nude

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Nude, Zvýraznění rtů, které vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: 100% přírodní, z čistých minerálních pigmentů, obsahují jojobový olej, výtažek ze světlice barvířské a vitamín E, gelová textura, voděodolná, ve čtyřech odstínech. Jak používat Aplikujte na linii rtů, následně aplikujte rtěnku nebo le

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Truly Red

bellápierre Voděodolná gelová konturovací tužka na rty (Waterproof Gel Lip Liner) 1,8 g Truly Red, Zvýraznění rtů, které vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: 100% přírodní, z čistých minerálních pigmentů, obsahují jojobový olej, výtažek ze světlice barvířské a vitamín E, gelová textura, voděodolná, ve čtyřech odstínech. Jak používat Aplikujte na linii rtů, následně aplikujte rtěnku nebo le

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Charcoal

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Charcoal, Tužka na oči s obsahem minerálů, která vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: s obsahem čistých minerálů, přírodních vosků a antioxidantů, vydrží po celý den, při aplikaci hladce kloužou, vhodné pro všechny typy pleti. Hypoalergenní. Jak používat Aplikujte jemným tahem na oční linku.

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Chocolate

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Chocolate, Tužka na oči s obsahem minerálů, která vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: s obsahem čistých minerálů, přírodních vosků a antioxidantů, vydrží po celý den, při aplikaci hladce kloužou, vhodné pro všechny typy pleti. Hypoalergenní. Jak používat Aplikujte jemným tahem na oční linku.

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Metallic Green

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Metallic Green, Tužka na oči s obsahem minerálů, která vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: s obsahem čistých minerálů, přírodních vosků a antioxidantů, vydrží po celý den, při aplikaci hladce kloužou, vhodné pro všechny typy pleti. Hypoalergenní. Jak používat Aplikujte jemným tahem na oční linku.

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Midnight Blue

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Midnight Blue, Tužka na oči s obsahem minerálů, která vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: s obsahem čistých minerálů, přírodních vosků a antioxidantů, vydrží po celý den, při aplikaci hladce kloužou, vhodné pro všechny typy pleti. Hypoalergenní. Jak používat Aplikujte jemným tahem na oční linku.

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Snow White

bellápierre Gelová voděodolná tužka na oči (Waterproof Gel Eye Liner Pencil) 1,8 g Snow White, Tužka na oči s obsahem minerálů, která vydrží po celý den! Popis Vlastnosti: s obsahem čistých minerálů, přírodních vosků a antioxidantů, vydrží po celý den, při aplikaci hladce kloužou, vhodné pro všechny typy pleti. Hypoalergenní. Jak používat Aplikujte jemným tahem na oční linku.

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g, 003 Purple Craze

Intenzivně zářivé barvy v jediné tužce s gelovou texturou.; Typ pleti: pleť normálníTyp produktu: tužky na

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g, 004 Blue Steel

Intenzivně zářivé barvy v jediné tužce s gelovou texturou.; Typ pleti: pleť normálníTyp produktu: tužky na

Rimmel Automatická gelová tužka na oči Smoke´n Shine 0,28 g, 002 Cooper Bling

Intenzivně zářivé barvy v jediné tužce s gelovou texturou.; Typ pleti: pleť normálníTyp produktu: tužky naPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: