Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Garance nejnizsi ceny

Nalezeno:    163 produktů

Zlatý dámský prsten se zirkony IZ805

Nádherný dámský prsten z bílého zlata. Prsten zdobí polokoule tvořena proužky zlata, každý proužek je osazen pěti zirkony. Prsten je vhodný i na běžné nošení, ale zejména do společnosti. Šířka ozdoby prstenu je 12 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako vkusný dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý elegantní prsten Ines 3 CSRI925

Zlatý dámský prsten INES 3 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Vzor prstenu tvoří vlnovky, které jsou navzájem propleteny a poseté drobnými zirkonky. Rozměry při ozdobě jsou délka 17 mm, šířka 14 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý elegantní prsten Ines 3 white CSRI925A

Zlatý dámský prsten INES 3 je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata. Vzor prstenu tvoří vlnovky, které jsou propleteny. Vlnovky jsou posety drobnými zirkonky. Rozměry při ozdobě jsou délka 17 mm, šířka 14 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý prsten Ines 9 white CSRI748A

Elegantní dámský prsten se Swarovski zirkony Ines 9 je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Na proužku je kvalitně osazených dvacet zirkonů. Jemná souhra zlata a okouzlující krása zirkonů, vytvářejí dokonalý šperk. Šířka ozdoby prstenu je 8 mm. Velikost prstenu Ines 9 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Barbara 2 CSRI750

Nádherný dámský prsten Barbara 2 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata má moderní design, tři kubické zirkony osazené v rovině s přesnými vzdálenostmi v řadě do zlatých čtverečků, které jsou obklopeny dvaceti osmi zirkonky. Šířka ozdoby přes střed je 6 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od prodejce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Barbara 3 CSRI1001

Velmi pěkný dámský zásnubní prsten Barbara 3 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Přes střed jsou osazeny tři zirkony, kolem nich jsou pravidelné linie proužků ze zlata. Šířka při ozdobě je 6 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem. Garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory jedině u nás.

Zlatý zásnubní prsten Bicolor Tresses CSRI793

Krásný zásnubní prsten se zirkony Bicolor Tresses je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Prsten má tvar zapleteného copu dekorovaný dvaceti menšími zirkonky. Dominantou prstenu je čtyřnásobně kvalitně uchycen velký Swarovski krystal. Průměr kamene uprostřed je 5 mm a jeho výška je 6 mm. Velikost zásnubního prstenu Bicolor Tresses si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny

Zlatý zásnubní prsten Ines 7 CSRI724A

Ines 7 je perfektně propracovaný krásný a kvalitní dámský prsten vyrobený ze 14 karátového bílého zlata, ve kterém je v elegantním vzoru kvalitně a pevně osazených celkem až čtyřicet šest zirkonů. Šířka ozdoby je 8 mm a jeho velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Ines 7 CSRI724

Ines 7 je perfektně propracovaný krásný a kvalitní dámský prsten vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata, ve kterém je v elegantním vzoru kvalitně a pevně osazených celkem až čtyřicet šest zirkonů. Šířka ozdoby je 8 mm a jeho velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Jaen white CSRI908A

Velmi pěkný zásnubní prsten se zirkony Eye white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Samotné oko znázorňuje velký kvalitně osazen zirkon, který je na každé straně doplněn třemi menšími ozdobnými krystalky. Průměr největšího kamene ve středu je 4 mm. Velikost prstenu Eye white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo do výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Ramona 9 CSRI1279A

Romantický zásnubní prsten RAMONA 9 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. V prstenu je osazen zirkon, šířka prstenu je 6,5 mm. Průměr kamene ve středu prstenu je 3 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten se Swarovského křišťálem ISAREL 14 white CSRI802A

Zlatý zásnubní prsten ISAREL 14 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Střed prstenu zdobí velký Swarovského křišťál. Po bocích jsou prsteny přetočené do vlnovky a zdobené drobnými Swarovského křišťály. Průměr největšího kamene ve středu je 5mm a výška kamene je 6mm. Velikost si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Isar 5 CSRI729

Velmi pěkný zásnubní prsten Isar 5 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Prsten zdobí třináct zirkonů, vytvářejících pěkný květinový vzor. Cena kamenů v případě osazení diamantem je + 682 €. Šířka ozdoby prstenu je 7 mm a výška ozdoby 5 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zásnubní prsten Nice se Swarovski křišťálem CSRI597A

Krásný dámský zásnubní prsten Nice se Swarovski křišťálem je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Dominantou prstenu je krásně broušený, třpytivý kvalitně šestinásobně uchycený Swarovski křišťál. Průměr kamene ve středu prstenu je 8 mm a výška ozdoby je 7 mm. Velikost zásnubního prstenu Nice si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý přívěsek IZ277

Velmi pěkný a elegantní dámský přívěsek je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Přívěsek je zdoben barevnými kvalitně osazenými třpytivými zirkony. Délka je 68 mm, šířka je 15 mm, průměr očka přívěsku je 4 mm. Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu ... doporučujeme jako vhodný a elegantní dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Isar 29 white CSRI815A

Překrásný zásnubní prsten se Swarovski křišťálem Isar 29 je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata. Ve středu je kvalitně, čtyřnásobně uchycený Swarovski krystal, kolem kterého je po každé straně, osazeno osm menších zirkonů, které ho krásně doplňují. Výška a průměr kamene ve středu je 6 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Krásný zásnubní prsten Gracefull CSRI985A

Krásný zásnubní prsten Gracefull white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Prsten je dekorovaný celkem devíti zářivými zirkony, z nichž jeden ve středu je dominantou. Jemná souhra bílého zlata a okouzlující krásab zirkonu, vytvářejí dokonalý šperk. Průměr největšího kamene je 5 mm a šířka ozdoby je 6 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Dámské náušnice kvítek se Swarovski křišťály IZ1545

Krásné moderní dámské náušnice kvítek se Swarovski křišťály jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice jsou ve tvaru kvítku, který je celý kvalitně osazen zářivými. Swarovski křišťálky, které dodávají šperku na elegantnosti. Zapínání náušnic je klasické pro pohodlné a bezpečné nošení. Délka náušnic je 18 mm a šířka 16 mm. Doporučujeme jako dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato fa...

Krásný zásnubní prsten Isar 26 CSRI93A

Krásný zásnubní prsten se zirkony Isar 26 white je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Dominantou šperku je velký kvalitně osazen kubický zirkon, který je doplněn o šest menších zirkonů, které ho nádherně doplňují a jsou osazeny kolem něj. Šířka největšího kamene ve středu je 7 mm a jeho výška je 4 mm. Velikost prstenu se Isar 26 white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Krásný zásnubní prsten Pretty 3 CSRI2082A

K zásnubám velmi moderní prsten Pretty 3 white je vyroben z bílého 14 karátového zlata v kombinaci s paticí podmanivě zářících zirkonů. Nádherně propracovaný prsten na kterém skvěle vynikají diagonálně osazené zirkony. Prsten má dokonale vypracovaný design a je z naší nejnovější kolekce iZlato Pretty. Šířka elipsy prstenu je 10 mm a průměr zirkonů 1 mm. Velikost prstenu se zirkony Pretty 3 white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobc...

Náramek pro muže FLAT CURB IZ4464

Elegantní náramek pro muže Flat Curb nazýváni také jako Pancer je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava náramku je s vysokým leskem, kde zapínání je na karabinku pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka oček náramku je 7 mm, délku náramku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky tu nejdelší. Náramek pro muže je vhodným příležitostným dárkem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory....

Pánský řetízek na ruku Figaro s plotýnkami IZ3580

Zlatý pánský řetízek na ruku vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu Figaro s ploténkou. Povrchová úprava řetízky na ruku je s vysokým leskem a ploténky vzoru Figaro jsou dekorované jemným gravírováním. Šířka oček řetízky na ruku je 6 mm, délku řetízky na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato....

Pánský řetízek na ruku Figaro s plotýnkami IZ3589

Zlatý pánský řetízek na ruku vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu Figaro s ploténkou. Povrchová úprava řetízku na ruku je s vysokým leskem a ploténky vzoru Figaro jsou dekorované jemným gravírováním. Šířka oček řetízku na ruku je 3 mm, délku řetízku na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato....

Pánský řetízek na ruku Figaro ze žlutého zlata IZ3585

Zlatý pánský řetízek na ruku vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata v motivu Figaro. Povrchová úprava řetízku na ruku je s vysokým leskem. Šířka oček řetízku na ruku je 4 mm, délku řetízku na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato.

Zásnubní prsten BARBARA 2 white CSRI750A

Nádherný dámský prsten se zirkony BARBARA 2 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Tento prsten má moderní design, tři kubické zirkony jsou osazeny ve zlatých čtverečcích v řadě za sebou, které jsou obklopeny dalšími 28 zirkonky. Rozměry prstenu při ozdobě jsou délka 15 mm a šířka 6 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zásnubní prsten Isar white CSRI1072AB

Zlatý zásnubní prsten Isar je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Typ prstenu je obrúčkový ozdoben safírem ve tvaru obdélníku. Po obou stranách obruče jsou po dva bílé Swarovského krystalky. Rozměry uprostřed ozdoby jsou délka 12 mm, šířka 5 mm a výška 3 mm. Jemná souhra bílého zlata a okouzlující krása safíru vytvářejí dokonalý šperk. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zásnubní prsten ISAREL CSRI1072Z

Zlatý zásnubní prsten ISAREL je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Typ prstenu je obručový, ozdobený centrálním zirkonem ve tvaru obdélníku. Po obou stranách obruče jsou dva bílé zirkonky. Rozměry uprostřed ozdoby jsou: délka 12 mm, šířka 5 mm a výška 3 mm. Jemná souhra žlutého zlata a okouzlujícího lesku zirkonů vytvářejí dokonalý šperk. Velikost prstenu ISAREL si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny....

Zásnubní prsten Pretty 3 CSRI2082

K zásnubám se hodící velmi moderní prsten Pretty 3 je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata v kombinaci s paticí podmanivě zářících zirkonů. Nádherně propracovaný prsten na kterém skvěle vynikají diagonálně osazené zirkony. Prsten má dokonale vypracovaný design a je z naší nejnovější kolekce iZlato Pretty. Šířka ozdoby prstenu je 5 mm. Velikost zlatého zásnubního prstenu Pretty 3 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti i...

Zlatá kravatová spona v motivu eagle IZ672

Velmi moderní a exkluzivní celozlatá kravatová spona je vyrobena ze 14 karátového bílého zlata v motivu eagle. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Sponu zdobí ozdobné linie v motivu orla. Délka spony je 60 mm a její šířka je 7 mm. Očko na uchycení o knoflík je přichyceno ručně pilováným řetízkem z bílého zlata. Doporučujeme jako elegantní a nadčasový dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlaté dámské náušnice kvítek IZ1548

Elegantní náušnice kvítek se Swarovski křišťály jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata ve tvaru kvítku. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Přední strana kvítku je nádherně ozdobená bílými, růžovými a fialovými kvalitně osazenými Swarovski křišťály. Použité zapínání náušnic je klasické pro pohodlné a bezpečné nošení. Délka náušnice je 19 mm, šířka je 16 mm. Doporučujeme jako elegantní dárek k mnoha příležitostem. Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu... Jedině u nás 100% garance nej...

Zlaté náušnice k uchu s kamínky dvoubarevné IZKA286

Velmi elegantní dámské náušnice s kamínky jsou vyrobeny z dvoubarevného 14 karátového zlata. Náušnice mají propletený tvar se zaobleným profilem dekorovaný třemi ozdobnými zirkony s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 9 mm a jejich výška je 14 mm. Zlaté dámské náušnice s kamínky působí mladistvě elegantně, doporučujeme jako dárek. Jedině u nás 100% garance nejniž...

Zlaté náušnice pecky RINGS 2 IZ1965

Zlaté dámské náušnice RINGS 2 jsou vyrobeny ze 14 karátového kombinovaného zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním v bílém zlatě. Délka náušnic je 52 mm a jejich šířka je 18 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem pro pohodlné a bezpečné nošení. Nádherně propracovaný design náušnic je v dokonalé souhře s krásou zlata. Tento skvostný šperk představuje dokonalý příležitostný dárek. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce ...

Zlatý dámský náramek BEAUTY IZ2386

Zlatý dámský náramek Beauty je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Povrchová úprava je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním. Náramek tvoří oválné menší a větší očka navzájem spojeny obdélníkovými spoji. Použité zapínání je na karabinku pro pohodlné a bezpečné nošení. Šířka očka náramku je 11 mm a jeho délku náramku si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy...

Zlatý dámský náramek rings IZ2305

Zlatý dámský náramek rings je vyroben ze 14 karátového žlutého a bílého zlata. Povrchová úprava zlata je jemné precizní gravírování ve žlutém zlatě v kombinaci s vysokým leskem v bílém zlatě. Šířka oček náramku je 16 mm a jeho délku si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů, doporučujeme z nabídky proporčně ten nejdelší. Použité zapínání je na karabinku pro pohodlné a bezpečné zapínání. Náramek je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce ...

Zlatý dámský prsten Butterfly IZ1633

Netradiční zlatý dámský prsten Butterfly je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Povrchová úprava je vysoký lesk ve žlutém zlatě v kombinaci s jemným precizním gravírováním v bílém. Ozdobu tvoří dva čtverce, přičemž v gravírování je vyřezaná krásná motýlí aplikace, přes kterou je vidět mřížkovanou dekoraci druhého čtverce. Prsten je vhodný pro každodenní nošení, ale určitě zaujme i ve společnosti. Doporučujeme jako vhodný dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší c...

Zlatý dámský prsten elegance IZ899

Nádherný dámský prsten v kombinaci bílé a žluté zlato. Vzor prstenu je ladných tvarů a křivek, neskryje se na něm matovaný zlatý proužek, ani dva pevně uchyceny zirkony. Prsten je vhodný ať už na běžné nošení, tak i pro večírky a akce. Šířka ozdoby prstenu je 22 mm, výška 17 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako vkusnýdarček k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý dámský prsten Ines 8 CSRI929

Moderní dámský prsten se zirkony Ines 8 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Vzor prstenu tvoří více propletených proužků zlata, které jsou ozdobeny třemi řadami kvalitně osazených zirkony, jejichž součet je spolu jedenatřicet. Jemná souhra žlutého zlata a okouzlující krása zirkonů, vytvářejí dokonalý šperk. Šířka ozdoby prstenu přes střed je 10 mm. Velikost prstenu Ines 8 si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy IZlato factory....

Zlatý dámský prsten s kamínky IZ700

Zlatý dámský prsten s kamínky je vyroben z vícebarevného 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Obruč prstenu z bílého zlata zdobí ozdoba ve žlutém zlatě doplněna o tři kvalitně v krapních osazeny zářivé zirkony. Prsten díky svému netradičnímu designu zaujme a krásně vynikne na ženské ruce. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako elegantní dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firm...

Zlatý dámský prsten se zirkony IZ740

Hezký dámský prsten se zirkony je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Ozdoba prstenu je z bílého zlata a je v ní kvalitně osazených pět zářivých kulatých zirkonů. Velikost prstenu se zirkony s vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako vhodný dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý dámský prsten se zirkony Kyla IZ699

Zlatý dámský prsten se zirkony je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Povrchová úprava je s vysokým leskem. Ozdoba prstenu je z bílého zlata, doplňují ji pět kvalitně osazených zářivých zirkonů. Vrchní ozdoba na prstenu je široká 19 mm a výška ozdoby je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý náramek Figaro 5 mm IZ4458

Elegantní náramek je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu FIGARO. Náramek tvoří tři kulaté očka, které se pravidelně střídají s oválnými očky. Povrchová úprava náramku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka oček náramku je 4,5 mm, délku náramku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Náramek je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobc...

Zlatý náramek RINGS IZ1883

Zlatý náramek RINGS je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náramek je tvořen oválnými většími očky, které jsou navzájem spojeny menšími oválnými očky. Použité zapínání je na karabinku pro pohodlné a bezpečné nošení. Šířka očka náramku je 7 mm a jeho délku si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Náramek je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý prsten Ines 2 CSRI842

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena. Moderní zlatý prsten se zirkony Ines 2 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Přední část prstenu se rozchází do tří proužků, které doplňuje proužek zlata, osazený diagonálně. Prsten zdobí spolu sedm zirkonů. Šířka ozdoby prstenu přes střed je 8 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zářivý zásnubní prsten Isarel 1 white CSRI709A

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena ... Krásný zářivý zásnubní prsten Isarel 1 je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Linie prstenu dekorované devíti zirkony po každé straně uzavírají v sobě centrální zirkon. Šířka ozdoby přes střed je 5 mm. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory. Velikost zásnubního prstenu Isarel 1 white si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten Bicolor Tresses white CSRI793A

Krásný zásnubní prsten se zirkony Bicolor Tresses je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Prsten má tvar zapleteného copu, který je dekorován dvaceti menšími zirkonky. Dominantou prstenu je čtyřnásobně kvalitně uchycen velký Swarovski krystal. Průměr kamene uprostřed je 5 mm a jeho výška je 6 mm. Velikost zásnubního prstenu Bicolor Tresses si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny

Zlatý zásnubní prsten Carmen 2 CSRI1163AA

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena ... Romantický zásnubní prsten CARMEN 2 je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Centrální ozdobou prstenu je květ dekorovaný třpytivými zirkony. Linie prstenu po obou stranách zdobí ještě tři zirkony, kde průměr květu prstenu je 6 mm. Velikost zásnubního prstenu CARMEN 2 white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory ......

Zlatý zásnubní prsten Ines 1 CSRI730

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena. Romantický zásnubní prsten INES 1 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Korunku tohoto šperku zdobí celkem 21 zirkonů ve tvaru kvítků. Rozměry ozdoby prstenu jsou šířka 5 mm, délka ozdoby 11 mm a výška kamenů je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu INES 1 si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Isar 2 CSRI1269A

Klasický nadčasový a elegantní zlatý zásnubní prsten se zirkony Isar 2 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Šperk je zdoben jedním větším zirkonem, který nádherně doplňuje čtrnáct menších zirkonů. Rozměry oblázkové ozdoby prstenu jsou délka 18 mm a její šířka je 5 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Isar 20 CSRI804

Překrásný zásnubní prsten Isar 20 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Prsten má moderní a elegantní vzor. Dominantou je velký, šestinásobně kvalitně uchycený centrální Swarovski krystal. Po stranách je spolu osazených čtyřiadvacet zirkonů. Průměr kamene při ozdobě je 6 mm a její výška Kořínka je 7 mm. Velikost prstenu se zirkony Isar 20 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý zásnubní prsten Isar 21 CSRI734

Luxusní dámský zásnubní prsten Isar 21 je diamantového vzoru vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Tento prsten zdobí oválný, čtyřnásobně kvalitně uchycený Swarovski krystal. Po každé straně je osazených dalších pět menších ozdobných zirkonů, které ho nádherně doplňují. Šířka ozdoby prstenu je 11 mm. Velikost prstenu Isar 21 si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlaty zásnubní prsten Isar 26 CSRI93

Krásný zásnubní prsten se zirkony Isar 26 je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Dominantou šperku je velký kvalitně osazen kubický zirkon, který je doplněn o šest menších zirkonů, které ho nádherně doplňují a jsou osazeny kolem něj. Šířka největšího kamene ve středu je 7 mm a jeho výška je 4 mm. Velikost prstenu Isar 26 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Isar 27 CSRI715A

Nádherný zásnubní prsten se zirkony Isar 27 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Prsten zdobí čtyřnásobně kvalitně uchycen zirkon, který obklopuje řetízek z bílého zlata ve tvaru srdce kvalitně osazena osmnácti zirkonky. Průměr kamene ve středu ozdoby je 5 mm a výška ozdoby prstenu je 7 mm. Velikost zásnubního prstenu Isar 27 white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý zásnubní prsten Isar 5 CSRI729A

Velmi pěkný zásnubní prsten Isar 5 white je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Prsten je dekorován jedním větším zirkonem, který krásně doplňuje 12 menších kamínků. Kameny spolu tvoří elegantní květinový vzor. Rozměry ozdoby prstenu jsou šířka 7 mm a její délka je 13 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Isar 6 CSRI931A

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena ... Nádherný zásnubní prsten se zirkony Isar 6 je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Prsten zdobí zajímavě zatočené uchycen zirkon, který po každé straně krásně doplňuje sedm menších zirkonů. Průměr největšího kamene je 6 mm a jeho výška je 5 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý zásnubní prsten Tresses white CSRI816A

Překrásný zásnubní prsten Tresses white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Prsten má uprostřed čtyřnásobně kvalitně uchycen velký Swarovski krystal. Linie prstenu tvoří zapletený cop zdobený jedenácti menšími kvalitně uchycenými zirkony. Průměr největšího kamene ve středu je 6 mm a výška ozdoby je 7 mm. Velikost zásnubního prstenu Tresses white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý zásnubní prsten Velvet CSRI984A

Krásný jednoduchý a zároveň elegantní zásnubní prsten Velvet white se Swarovski zirkonem je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Jemná souhra bílého zlata a okouzlující krása zirkonu vytvářejí dokonalý šperk, kde perfektní osazení kamene je v dokonalé souhře s jedinečným designem prstenu. Průměr kamene je 6mm, výška korunky prstenu je 4 mm a velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti izlato factory....

Zásnubní prsten Isar CSRI1072B

Zlatý zásnubní prsten Isar je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Typ prstenu je obroučkový ozdoben safírem ve tvaru obdélníku. Po obou stranách obruče jsou po dva bílé zirkonky. Rozměry ve středu ozdoby jsou délka 12 mm, šířka 5 mm a výška 3 mm. Jemná souhra žlutého zlata a okouzlující krása safíru vytvářejí dokonalý šperk. Velikost prstenu se safírem Isar si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlatý zásnubní prsten Isar 24 CSRI280

Velmi pěkný výjimečný zásnubní prsten Isar 24, jehož tvar připomíná oko, je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Samotné oko znázorňuje pevně osazen Swarovski krystal. Prsten je po liniích ozdoben dalšími kvalitně osazenými šestnácti zirkony. Ozdoba prstenu je 7 mm široká, průměr největšího kamene ve středu je 5 mm a výška prstenu je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu Isar 24 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato fa...

Zlatý zásnubní prsten Isar 29 CSRI815

Překrásný zásnubní prsten se Swarovski křišťálem Isar 29 je vyroben ze 14 karátového kombinovaného zlata a doplňují ho dva proužky bílého zlata. Ve středu je kvalitně, čtyřnásobně uchycen Swarovski krystal, při kterém je po každé straně ve žlutém zlatě, osazených osm menších zirkonů, které ho krásně doplňují. Výška a průměr kamene ve středu je 6 mm. Velikost prstenu Isar 29 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory...

Náramek FLAT CURB 5,5 mm IZ4463

Elegantní náramek pro muže FLAT CURB je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava náramku je s vysokým leskem, kde zapínání je na karabinku pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka oček náramku je 5,5 mm, délku náramku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Náramek pro muže FLAT CURB je vhodným příležitostným dárkem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory....

Luxusní zásnubní prsten Isarel 21 white CSRI734A

Luxusní zásnubní prsten Isarel 21 white je diamantového vzoru vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Tento prsten zdobí oválný, čtyřnásobně kvalitně uchycen zirkon. Po každé straně velkého zirkonu je osazených dalších pět menších ozdobných zirkonů, které ho nádherně doplňují. Šířka ozdoby prstenu je 7 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zásnubní prsten s rubínem Isar white CSRI1072A

Zlatý zásnubní prsten Isar je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Typ prstenu je obrúčkový ozdoben jedním rubínem ve tvaru obdélníku. Po obou stranách obruče jsou po dva bílé Swarovského krystalky, ve středu je dekorován rubín. Rozměry uprostřed ozdoby jsou délka 12 mm, šířka 5 mm a výška 3 mm. Jemná souhra bílého zlata a okouzlující krása rubínu vytvářejí dokonalý šperk. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce f...

Zlatý zásnubní prsten Ines 2 white CSRI842A

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena. Moderní zlatý prsten se zirkony Ines 2 je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Přední část prstenu se rozchází do tří proužků, ktré zdobí spolu sedm zirkonů. Šířka ozdoby prstenu přes střed je 8 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Carmen 3 CSRI1163B

Zlatý zásnubní prsten CARMEN 3 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Povrchová úprava prstenu je s vysokým leskem. Prsten je ozdobený růžovými zirkony do tvaru kvítku. Po bocích obruče prstenu jsou po 3 bílé kamínky, které ho krásně dotvářejí. Rozměry kvítku jsou délka 7 mm a jeho šířka je 7 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý zásnubní prsten Carmen 4 CSRI1163A

Zlatý zásnubní prsten CARMEN 4 je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Povrchová úprava prstenu je s vysokým leskem. Prsten je ozdobený červenými zirkony do tvaru kvítku. Po bocích obruče prstenu jsou po 3 bílé kamínky, které ho krásně dotvářejí. Rozměry kvítku jsou délka 7 mm a jeho šířka je 7 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory.

Zlatý přívěsek Delfín KOPE335

Elegantní zlatý přívěsek delfín je vyroben ze žlutého 14 karátového kombinovaného zlata. Povrchová úprava zlata je podélné matování v kombinaci s precizním a jemným gravírováním. Délka delfína je 40 mm, šířka 24 mm a jeho výška je 6 mm. Průměr očka přívěsku na řetízek je 8 mm ale v případě potřeby Vám ho naší zlatníci přizpůsobí na Váš řetízek případě k řetízku, který si k němu vyberete. Doporučujeme jako vhodný dárek k mnoha příležitostem. jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrob...

Zlatý dámský přívěšek se zirkonem IZ2106

Krásný dámský přívěšek se zirkonem je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata. Přívěšek má kruhový tvar, kde pod safírovým sklíčkem je další volně se pohybující kruh s kvalitně osazeným třpytivým zirkonem uprostřed. Průměr očka přívěšku je 7 mm ale naši zlatníci Vám ho v případě potřeby přizpůsobí na Váš řetízek respektive k řetízku, který si vyberete. Délka přívěšku i s očkem na řetízek je 30 mm a průměr kruhu přívěšku je 20 mm. Doporučujeme jako vhodný dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás...

Zásnubní prsten s 19 zirkony Pretty 16 white CSRI2059A

Výjimečně elegantní zásnubní prsten ze 14 karátového bílého zlata. Prsten zdobí dvě linie zlata, které jsou dekorované devíti malými zirkonky v rovině s přesnými vzdálenostmi. Linie prstenu se vyvyšují směrem ke středu prstenu, ve kterém dominuje centrální zářivý zirkon. Zásnubní prsten je z naší nejnovější kolekce iZlato Pretty. Barvu bílého zlata podmanivě doplňuje záře zirkonu. Dokonalé osazení kamene je v úžasné souhře se stylovou elegancí designu. Průměr kamene je 3 mm, šířka ozdoby prsten...

Krásný zásnubní prsten Isarel 30 CSRI801A

Od prvního dne si byla moje vysněná, najednou měnily se ve mně písmena ... Překrásný zásnubní prsten se zirkony Isar 30 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Prsten má diamantový vzor se zirkony, který je šestkrát kvalitně uchycen v bílém zlatě. Po stranách prsten zdobí dalších čtrnáct menších zirkonů Průměr největšího kamene ve středu je 6 mm a jeho výška je 7 mm. Velikost prstenu Isar 30 white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Pouze u nás 100% garance nejnižší ceny přímo...

Náramek pro muže FIGARO IZ4456

Elegantní náramek pro muže je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu FIGARO. Náramek pro muže tvoří tři kulaté očka, které se pravidelně střídají s oválnými očky. Povrchová úprava náramku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka oček náramku je 4 mm, délku náramku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Náramek pro muže FIGARO je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garan...

Řetízek na ruku FIGARO s plotýnkami IZ4459

Zlatý pánský řetízek na ruku je vyrobena ze 14 karátového žlutého zlata v motivu FIGARO s plotýnkami. Řetízek na ruku tvoří tři kulaté očka, které se pravidelně střídají s oválnými očky dekorovanými ploténkou. Povrchová úprava řetízky na ruku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka oček řetízku na ruku je 5 mm, délku řetízku na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku FI...

Zásnubní prsten Magic 11 white CSRI23A

Nádherný zásnubní prsten se zirkonem Magic 11 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Na prstenu dominuje třpytivý zirkon, který je kvalitně osazen v ozdobě ve tvaru mořské hvězdice. Prsten je nádherně propracovaný přičemž podmanivě vynikne středový zirkon. Perfektní osazení kamene je v dokonalé souhře s exkluzivním designem. Průměr kamene je 2 mm, šířka hvězdice je 6 mm a její výška je 6 mm. Velikost prstenu magic 11 white si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100%...

Zásnubní prsten Magic 7 white CSRI1560A

Nádherný zásnubní prsten se zirkony Magic 7 white je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Na prstenu dominuje zářivý zirkon, který je kvalitně čtyřnásobně uchycen do tvaru vystupující korunky. Zásnubní prsten je z naší nejnovější kolekce iZlato Magic. Prsten je nádherně propracovaný přičemž podmanivě vynikne středový zirkon. Perfektní osazení kamene je v dokonalé souhře s exkluzivním designem. Průměr kamene je 3 mm, šířka korunky je 6 mm a její 6 mm. Velikost zásnubního prstenu Magic 7 white ...

Zlaté dámské náušnice BALLS white IZ1087

Velmi hezké dámské visací náušnice BALLS white jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním. Náušnice tvoří krásný vyrytý řetízek, na jehož konci visí ozdobné kuličky. Použité zapínání je anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušnic je 80 mm a jejich šířka je 14 mm. Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu. Doporučujeme jako elegantní dárek k mnoha příležitostem nebo jen tak z lásky. Jedině u nás 100% gar...

Zlaté dámské náušnice Listy IZKA288

Velmi elegantní zlaté dámské náušnice k uchu Listy jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají tvar lístků s mírně zaobleným profilem, kde povrchová úprava lístků je v kombinaci vysokého lesku, gravírování a matování. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnice je 7 mm a její délka je 16 mm. Náušnice navozují pocit noblesy a elegance. Jsou vhodným dárkem z lásky nebo jen tak pro potěšení. Pouze u nás 100% gara...

Zlaté náušnice ELMIRA 2 IZ4861

Velmi elegantní visací náušnice ELMIRA 2 jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají tvar dvou volně uchycených kosočtverců s dekorativním vzorem ve žlutém zlatě. Povrchová úprava náušnic je s vysokým leskem v bílém zlatě v kombinaci s jemným precizním gravírováním ve žlutém zlatě. Použité zapínání náušnic je klasické pro bezpečné a pohodlné nošení. Celková délka náušnic je 60 mm a jejich šířka je 24 mm. Zlaté visací náušnice ELMIRA 2 navozují pocit výjimečnosti a jsou vhod...

Zlatý dámský náramek gravírovaný IZ5104

Zlatý dámský náramek gravírovaný je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Náramek je důkazem skvělé technologické úpravy zlata jakou je jemné precizní gravírování. Náramek je tvořen zajímavě tvarovanými očky, které působí výjimečně elegantně a jemně. Použité zapínání je na karabinku pro pohodlné a bezpečné nošení. Šířka oček náramku je 5 mm a jeho délku si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Tento šperk představuje velmi pěkný a hodnotný dá...

Zlatý dámský přívěsek křížek IZ500

Zlatý dámský přívěsek křížek je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Přívěsek tvoří křížek tvořen šesti kuličkami, které jsou kvalitně osazeny zářivými zirkony. Přívěsek působí elegantně a mladistvě. Šířka je 24 mm, délka je 41 mm a průměr očka přívěsku je 5 mm ale v případně potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Vaši řetízek respektive k řetízku, kterou si k němu vyberete. Doporučujeme jako vhodný dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100%...

Zlatý dámský prsten gravírovaný IZ5079

Zlatý dámský prsten gravírovaný je vyroben ze 14 karátového kombinovaného zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním. Ozdobu prstene tvoří zajímavý vzor ve žlutém zlatě doplněn o plošku bílého zlata s krásným podélným gravírováním. Délka ozdoby je 20 mm a její šířka je 14 mm. Prsten navozuje pocit výjimečnosti a je vhodným dárkem pro zvýraznění Vaší dokonalosti. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance ne...

Zlatý dámský prsten gravírovaný IZ5088

Zlatý dámský prsten gravírovaný je vyroben ze 14 karátového kombinovaného zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním. Ozdobu prstenu tvoří zajímavý vzor ve žlutém zlatě doplněn o plošky bílého zlata s krásným podélným gravírováním. Délka ozdoby je 20 mm a její šířka je 11 mm. Prsten navozuje pocit výjimečnosti a je vhodným dárkem pro zvýraznění Vaší dokonalosti. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás 100% garance ne...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: