Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fytofem harmony control 90 tablet

Nalezeno:    8 produktů

OnaPharm s.r.o. FytoFem Harmony&Control 90 tablet

FYTOFEM HARMONY& CONTROL Doplněk stravy obsahující přírodní fytoestrogeny a komplexy rostlinných extraktů, vitamínů a minerálů. Partner žen procházejících menopauzou. Doporučená doba užívání: 3-6 měsíců minimálně. Dávkování: 1 tableta. Balení: 90 tablet.

Fytofem harmony + control 90 tbl.

Popis: Přípravek obsahuje 40 mg přírodních fytoestrogenů a 20 mg extraktu ploštičníku plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v jedné tabletě. Svým unikátním složením a kombinací účinných látek působí na nepříjemné příznaky menopauzy, jako jsou změny nálad, kolísání váhy a návaly horka. Dávkování: 1 tableta denně zapít vodou. Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti! Nepřekračujte doporučené denní dávková...

Fytofem harmony + control 90 tbl.

Pro ženu 40+ . Fytofem harmony & control obsahuje 40 mg přírodních fytoestrogenů v jedné tabletě a tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů.

Fytofem harmony + control tbl.90

Fytofem harmony & control je doplněk stravy s unikátní kombinací přírodních fytoestrogenů a fytoserotoninu plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů.

ONA PHARM S.R.O. | Fytofem Harmony & control tbl.90

Fytofem harmony & control je určený ženám po čtyřicítce.