Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fragment od sestky

Nalezeno:    16 produktů

Od šestky do devítky Fragment

Učební pomůcka českého jazyka pro 6. - 9. ročníky základní školy.

Více informací
od 46 Kč
Koupit nejlevněji

Od šestky do devítky

Neocenitelný pomocník pro všechny žáky základních škol. Při používání učebnice sestavené podle nových pravidel českého pravopisu odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se více věnovat procvičování gramatických jevů.

Diktáty od šestky do devítky - Marie Hanzová

Diktáty od šestky do devítky - Marie Hanzová Sbírka diktátů pro základní školy je vynikajícím doplňkem učebnice Od šestky do devítky autorky L. Honsigové. Slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Český jazyk od FRAGMENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Sloh od šestky do devítky - ŽKV

Kniha: Sloh od šestky do devítky; Autor: ŽKV; Aktualizované vydání oblíbené učebnice.

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová Stručně a přehledně sestavená učebnice pro základní školy, při jejímž používání odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se věnovat procvičování gramatických jevů. Upraveno podle nových Pravidel českého pravopisu. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Další... od FRAGMENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Diktáty od šestky do devítky - kolektiv

Sbírka diktátů pro základní školy je vynikajícím doplňkem učebnice Od šestky do devítky autorky L. Honsigové. Slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům.

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová

Autor : Lucie Honsigová, Stručně a přehledně sestavená učebnice pro základní školy, při jejímž používání odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se věnovat procvičování gramatických jevů. Upraveno podle nových Pravidel českého pravopisu. Druh sortimentu : Kniha, Od šestky do devítky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 68

Od šestky do devítky - Honsigová Lucie

Neocenitelný pomocník pro všechny žáky základních škol. Při používání učebnice sestavené podle nových pravidel českého pravopisu odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se více věnovat procvičování gramatických jevů.

Sloh od šestky do devítky - ŽKV

Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů

Sloh od šestky do devítky - Hanzová Marie

Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů.

Diktáty od šestky do devítky - Marie Hanzová, Karel Kamiš, ...

Sbírka diktátů pro základní školy je vynikajícím doplňkem učebnice Od šestky do devítky autorky L. Honsigové. Slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům.

Od šestky do devítky - Svobodová Jana, Honsigová Lucie

Kniha: Od šestky do devítky; Autor: Svobodová Jana, Honsigová Lucie; Neocenitelný pomocník pro všechny žáky základních škol. Při používání učebnice sestavené podle nových pravidel českého pravopisu odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno ...

Sloh od šestky do devítky - Marie Hanzová, Karel Kamiš, Ol...

Aktualizované vydání oblíbené učebnice. Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů.

Sloh od šestky do devítky - Marie Hanzová; Karel Kamiš; Olga Příborská

Sloh od šestky do devítky - Marie Hanzová; Karel Kamiš; Olga Příborská Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Český jazyk od FRAGMENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovs...

Diktáty od šestky do devítky - Svobodová Jana, Kamiš Karel, Hanzová Marie, Příborská Olga

Kniha: Diktáty od šestky do devítky; Autor: Svobodová Jana, Kamiš Karel, Hanzová Marie, Příborská Olga; Vynikající doplněk k výuce českého jazyka. Sbírka diktátů pro základní školy slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí ...

Sloh od šestky do devítky - Olga Příborská, Marie Hanzová, Karel Kamiš

Autor : Olga Příborská, Marie Hanzová, Karel Kamiš, Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů.Druh sortimentu : Kniha, Sloh od šestky do devítky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 112...

Diktáty od šestky do devítky - Marie Hanzová, Jana Svobodová, Karel Kamiš, Olga Příborská

Vynikající doplněk k výuce českého jazyka. Sbírka diktátů pro základní školy slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům.