Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fragment od sestky

Nalezeno:    10 produktů

Od šestky do devítky Fragment

Učební pomůcka českého jazyka pro 6. - 9. ročníky základní školy.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová

Autor : Lucie Honsigová, Stručně a přehledně sestavená učebnice pro základní školy, při jejímž používání odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se věnovat procvičování gramatických jevů. Upraveno podle nových Pravidel českého pravopisu. Druh sortimentu : Kniha, Od šestky do devítky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 68

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová - Paperback

Neocenitelný pomocník pro všechny žáky základních škol. Při používání učebnice sestavené podle nových pravidel českého pravopisu odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se více věnovat procvičování gramatických jevů.

Diktáty od šestky do devítky - kolektiv - Knihy vázané

Sbírka diktátů pro základní školy je vynikajícím doplňkem učebnice Od šestky do devítky autorky L. Honsigové. Slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům.

Sloh od šestky do devítky - Marie Hanzová - Paperback

Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů.

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová

Stručně a přehledně sestavená učebnice pro základní školy, při jejímž používání odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se věnovat procvičování gramatických jevů. Upraveno podle nových Pravidel českého pravopisu. 3. vydání.

Sloh od šestky do devítky - Marie Hanzová, Olga Příborská, Karel Kamiš

Autor : Marie Hanzová, Olga Příborská, Karel Kamiš, Umíš se vyjádřit tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů.Druh sortimentu : Kniha, Sloh od šestky do devítky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 112...

Diktáty od šestky do devítky - Marie Hanzová a kolektív

Sbírka diktátů pro základní školy je vynikajícím doplňkem učebnice Od šestky do devítky autorky Lucie Honsigové. Slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům.

Od šestky do devítky - Lucie Honsigová

Stručně a přehledně sestavená učebnice pro základní školy, při jejímž používání odpadne zdlouhavé zapisování výkladu a je možno se věnovat procvičování gramatických jevů. Upraveno podle nových Pravidel českého pravopisu.

Sloh od šestky do devítky - Marie Hanzová, Karel Kamiš, Olga Příborská

Aktualizované vydáníUmíš psát tak, aby tvůj text zaujal a měl správnou strukturu? Dokážeš správně napsat životopis? Víš, jaký je rozdíl mezi vyprávěním a popisem? Pokud ne, a chceš si svoje mezery doplnit, sáhni po této učebnici. Získáš ucelenou představu o jednotlivých slohových útvarech, doplněnou o velké množství ukázkových textů.

Diktáty od šestky do devítky - Marie a kolektiv Hanzová

Sbírka diktátů pro základní školy je vynikajícím doplňkem učebnice Od šestky do devítky autorky L. Honsigové. Slouží k praktickému procvičení probrané látky a tedy k jejímu důkladnému zažití. Součástí učebnice je klíč ke všem diktátům.