Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fotoramecek 10x15

Nalezeno:    5 produktů

Fotorámeček Jones dřevo šedivý 24x29cm

Stylový dřevěný fotorámeček v šedém provedení. Do toho rámečku se hodí fotografie o rozměru 10x15 cm. Umístěte si rámeček na poličku nebo skříňku a vzpomínejte při pohledu na fotku na vaše milované blízké nebo na skvělou dovolenou. Tento fotorámeček s patinovým vzhledem pěkně ozdobí interiéry vašeho domova, chaty nebo chalupy. Rozměry: 24x29 cm. Zboží se stejným motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ".

Fotorámeček Jones dřevo bílý 24x29cm

Stylový dřevěný fotorámeček v bílém provedení. Do toho rámečku se hodí fotografie o rozměru 10x15 cm. Umístěte si rámeček na poličku nebo skříňku a vzpomínejte při pohledu na fotku na vaše milované blízké nebo na skvělou dovolenou. Tento fotorámeček s patinovým vzhledem pěkně ozdobí interiéry vašeho domova, chaty nebo chalupy. Rozměry: 24x29 cm. Zboží se stejným motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ".

HAMA Galerie Orleans 3x 10x15 cm (65003)

kovový fotorámeček pro tři fotografie o rozměru 10x15 cm, s orientací na šířku, možnost postavení nebo pověšení

Fotorámeček bílý Mr&Mrs 2 foto 10x15cm

Bílý fotorámeček Mr&Mrs. Tento dekorativní fotorámeček je určen pro dvě fotografie o velikosti 10x15 cm. Rámeček si můžete postavit na poličku, komodu nebo skříňku. Svou neutrální barvou se fotorámeček hodí do všech interiérů. Rámeček na dvě fotky využijí především zamilované páry. Potěšte se pohledem na fotografii s vaší milovanou osobou. Zboží se stejným motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ".

Fotorámeček hliníkový tenký - stříbrný mat Pro rozměr fotografie: 50x70

Rámeček dodáváme na různé velkosti fotografií. Převážně ve velikostech 10x15 - 40x60cm, ale jsme schopni dodat i jiné rozměry. Rámeček je kompletní, stačí jen vložit fotografii a vystavit. Rá...