Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Forma na sushi

Nalezeno:    6 produktů

Forma na přípravu Sushi 22cm Ibili

Forma na přípravu Sushi 22cm Ibili, Forma na jednoduchou přípravu japonského sushi, které má tvar válečků. Do formy vložíte potřebné ingredience a sushi pak snadno nakrájíte na kousky stejné velikosti. Délka formy je 22 centimetrů a připravíte v ní 10 kousků sushi. Je vyrobená z kvalitního potravinářského plastu a může se mýt v myčce

Forma na přípravu Sushi 22cm Ibili

Forma na jednoduchou přípravu japonského sushi, které má tvar válečků. Do formy vložíte potřebné ingredience a sushi pak snadno nakrájíte na kousky stejné velikosti. Délka formy je 22 centimetrů a připravíte v ní 10 kousků sushi. Je vyrobená z kvalitního potravinářského plastu a může se mýt v myčce nádobí.

Forma na přípravu Sushi GUNKAN 19x7 cm Ibili

Forma na přípravu Sushi GUNKAN 19x7 cm Ibili, Forma na jednoduchou přípravu japonského sushi „Dunkan“. Do formy vložíte připravené řasy nori, přidáte rýži a podle chuti rybí jikry, lososový kaviár a další ingredience. Formu uzavřete a sushi bude mít požadovaný správný tvar… Forma na sushi je vyrobená z kvalitního potravinářského plastu, který s

Forma na přípravu Sushi GUNKAN 19x7 cm Ibili

Forma na jednoduchou přípravu japonského sushi „Dunkan“. Do formy vložíte připravené řasy nori, přidáte rýži a podle chuti rybí jikry, lososový kaviár a další ingredience. Formu uzavřete a sushi bude mít požadovaný správný tvar… Forma na sushi je vyrobená z kvalitního potravinářského plastu, který se může umývat v myčce nádobí. Rozměry formy jsou 19 x 7 centimetru a připravíte v ní 6 kusů sushi.

Forma na přípravu Sushi ONIGIRI 12x12 cm Ibili

Forma na přípravu Sushi ONIGIRI 12x12 cm Ibili, Forma na snadnou přípravu japonského sushi „Origiri“. Forma se skládá ze tří částí, vložené ingredience se ve formě vytvarují do správného tvaru. Forma s rozměry 12 x 12 x 7 centimetrů je vyrobená z kvalitního potravinářského plastu a může se mát v myčce nádobí.

Forma na přípravu Sushi ONIGIRI 12x12 cm Ibili

Forma na snadnou přípravu japonského sushi „Origiri“. Forma se skládá ze tří částí, vložené ingredience se ve formě vytvarují do správného tvaru. Forma s rozměry 12 x 12 x 7 centimetrů je vyrobená z kvalitního potravinářského plastu a může se mát v myčce nádobí.