Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Forma droetker

Nalezeno:    26 produktů

DrOetker Velikonoční forma ZAJÍČEK

Velikonoční forma s nepřilnavým povrchem. Moučník se upeče rovnoměrně. Snadná údržba, výška 30 cm. 5 let záruk&

Více informací
od 211 Kč
Koupit nejlevněji

BERGNER Forma na dort 26 cm s plastovým víkem a rukojetí

Popis: Forma na dort 26 cm s plastovým víkem a rukojetí (BERGNER) Dortová forma s plastovým víkem a rukojetí má průměr 26 cm. Materiál: karbonová ocel s nepřilnavým povrchem. Uzavření a stažení "obruče" na přezku, zajišťuje bezproblémové vyjmutí pečeného korpusu. Plastové víko zajišťuje vzduchotěsné uzavření formy a rukojeť napomáhá při manipulaci s ní. Mytí pouze měkkou vlhčenou houbičkou

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Dr.Oetker Forma na chléb

Černá forma značky dr.Oetker o délce 30 cm z řady premium je vhodná pro použití až do 400°C. Forma chlebíček má velmi dobré nepřilnavé vlastnosti díky kterým si ji oblíbíte.

Dr.Oetker Forma na biskupský chlebíček

Forma na biskupský chlebíček má velmi dobré nepřilnavé vlastnosti díky kterým si ji oblíbíte. Modrá forma značky dr.Oetker o délce 30 cm z řady premium je vhodná pro použití až do 400°C.

Dr.Oetker Forma na bábovku 24 cm

Forma má velmi dobré nepřilnavé vlastnosti díky kterým si ji oblíbíte a využijete ji jistě častěji než jen na slavnostní okamžiky. Modrá forma značky dr.Oetker o průměru 24 cm na přípravu té nejlepší bábovky.

Dr.Oetker Forma na ovocný dort 28 cm

Forma na ovocný dort o průměru 28 cm má nepřilnavý a velmi odolný povrch vám bude vyhovovat. Zvlněný okraj vám pomůže připravit korpus podle vašich představ.

Dr.Oetker Forma na pizzu 28 cm

Plech na pizzu o průměru 28 cm má mírně zvýšený okraj tak aby se dal využít také na pečení koláčů slaných nebo sladkých. Nepřilnavý a velmi odolný povrch vám bude vyhovovat.

Dr.Oetker Forma na dort, dno s okrajem proti vytékání 28 cm

Forma má velmi dobré nepřilnavé vlastnosti díky kterým si ji oblíbíte a využijete ji jistě častěji než jen na slavnostní okamžiky. Modrá forma značky dr.Oetker o průměru 28 cm má pružinový rán a okraj proti vytékání.

Dr.Oetker Forma na dort, dno s okrajem proti vytékání 26 cm

Modrá forma značky dr.Oetker o průměru 26 cm má pružinový rán a okraj proti vytékání. Forma má velmi dobré nepřilnavé vlastnosti díky kterým si ji oblíbíte a využijete ji jistě častěji než jen na slavnostní okamžiky.

Forma na bábovku ENERGY SAVING 22 cm

Forma na bábovku vyrobená z potaženého plechu se speciální úpravou povrchu. Díky této formě šetříte čas a energii až o 30% oproti obyčejným pečícím formám. Má nepřilnavý povrch formy. Snadná údržba. Záruka 5 let.

Forma na muffiny 24 ks TRADITION

Forma na muffiny TRADITION vyrobena z potaženého ocelového plechu. Je výborný vodič tepla zajišťuje rovnoměrné pečením. Díky dobrému antiadhéznímu povlaku je povrch nepřilnavý. Snadná rychlá údržba. Certifikát. Záruka 5 let.

Forma na muffiny 12 ks TRADITION

Forma na muffiny TRADITION  vyrobena z potaženého ocelového plechu. Je výborný vodič tepla zajišťuje rovnoměrné pečením. Díky dobrému antiadhéznímu povlaku je povrch nepřilnavý. Snadná rychlá údržba. Certifikát. Záruka 5 let. 

Forma na muffiny 6 ks TRADITION

Forma na muffiny TRADITION vyrobena z potaženého ocelového plechu. Je výborný vodič tepla zajišťuje rovnoměrné pečením. Díky dobrému antiadhéznímu povlaku je povrch nepřilnavý. Snadná rychlá údržba. Certifikát. Záruka 5 let.

Silikonová forma na čokoládu nebo led (02467)

Silikonová forma na čokoládu nebo led je nenáročná na údržbu, vhodná i do myčky na nádobí. Materiál je zcela tepelně odolný až do +280 ° C a také pro zmrazování do -40 ° C. Disponuje 4 x 4 druhy motivů. Potřebujete-li vhodnou formu pro vaše čokoládové výrobky či jen formu na led, tento výrobek je správnou volbou. Záruka 2 roky.

Forma na koláč ENERGY SAVING 28 cm

Forma na koláč  ENERGY SAVING má speciální povrchovou úpravu pro optimální tepelné vodivosti díky které umí využit až 30% zbytkového tepla jako úsporu energie. Má nepřilnavý povrch který je vhodný pro pečení. Mýt ručné. Záruka 5 let. v závislosti na materiálu. Je testována a certifikována v zkušebni D...

Forma na dort pr. 26 cm ENERGY SAVING

Forma na dort ENERGY SAVING se speciální úpravou povrchu formy šetří čas a energii až o 30% oproti obyčejným pečícím formám. Má nepřilnavý povrch formy. Snadná údržba. Záruka 5 let.

Forma na dort nebo bábovku pr. 28 cm ENERGY SAVING

Forma na dort nebo bábovku se speciální úpravou povrchu. Šetříte čas a energii až o 30% oproti obyčejným pečícím formám. Má nepřilnavý povrch formy. Snadná údržbou. Záruka 5 let.

Forma na biskupský chlebíček 25 cm ENERGY SAVING

Forma na biskupský chlebíček se speciální úpravou povrchu. Šetříte čas a energii až o 30% oproti obyčejným pečícím formám. Má nepřilnavý povrch formy, se snadnou údržbou. Záruka 5 let

Forma na dort pr. 28 cm ENERGY SAVING

Forma na dort vyrobena z potaženého ocelového plechu s speciální úprava povrchu. Díky formě šetříte čas a energii až o 30% oproti obyčejným pečícím formám. Nepřilnavý povrch formy. Snadná údržba. Záruka 5 let

Forma na dort a bábovku pr. 26 cm ENERGY SAVING

Forma na dort a bábovku ENERGY yrobena z potaženého ocelového plechu s speciální úprava povrchu. Díky formě šetříte čas a energii až o 30% oproti obyčejným pečícím formám. Nepřilnavý povrch formy. Snadná údržba. Záruka 5 let

DR.OETKER Forma na čokoládu / led – silikon CLASSIC Dr.Oetker 02467

Forma na čokoládu / led – silikon CLASSIC Dr.Oetker 02467 · silikonová formička vhodná na přípravu čokoládových nebo ledových tvarů · 4 x 4 motivy · snadné vyklápění a čistění formy · rozměr: 18 x 17 x 3 cm EAN: 4006501018434Záruční doba: 2 rokyPOZOR, AKCE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB ZA BEZKONKURENČNÍ CENU !!!

DR.OETKER Forma na čokoládu / led – silikon CLASSIC Dr.Oetker 02467

Forma na čokoládu / led – silikon CLASSIC Dr.Oetker 02467   · silikonová formička vhodná na přípravu čokoládových nebo ledových tvarů · 4 x 4 motivy · snadné vyklápění a čistění formy · rozměr: 18 x 17 x 3 cm   EAN: 4006501018434Záruční doba: 2 rokyPOZOR, AKCE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB ZA BEZKONKURENČNÍ CENU !!!

Dětské formy na pečení LOLLI srdíčko

Dětská forma LOLLI pro pečení dětského cukroví s držadlem ve tvaru lízátka. Má nepřilnyvý povrch. Ideální pro dětské párty, 6 formiček ve tvaru srdce. Záruka 5 let.

Dr.Oetker Silikonová forma na minidezerty

Silikonová forma na dvanáct malých mini desetníků. Pusťte se do kreativního pečení, uvidíte že vás to bude bavit. Deserty určitě ocení každý kdo má rád sladké po malých kouskách.

Dr.Oetker Silikonová forma na čokoládu vánoční

Silikonová formička s vánočními motivy je ideální na čokoládu. Stačí nalít čokoládu dozdobit a nechat ztuhnout v lednici a máte skvělou dekoraci nebo sladkosti do adventního kalendáře.

Dr.Oetker Silikonová forma na čokoládu panáček

Silikonová formička na roztomilé malé panáčky je ideální na čokoládu. Stačí nalít čokoládu dozdobit a nechat ztuhnout v lednici a máte skvělou dekoraci nebo sladkosti v kterých víte co je.

Dr.Oetker Dortová forma se šablonou na prokrojení a nůž

Forma s nastavitelným průměrem a sedmi šablonami na prokrojení je ideální pomocník na přípravu vrstveného dortu. Aby jste měly vše v jednom, spolu s formou v balení najdete nůž s dlouhou čepelí.

Dr.Oetker Silikonová forma na čokoládu čísla a písmenka 2 ks

Silikonová formička na písmenka a číslice je ideální na čokoládu. Stačí nalít čokoládu dozdobit a nechat ztuhnout v lednici a máte skvělou dekoraci s jménem nebo s číslem narozenin.