Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Forge de laguiole

Nalezeno:    19 produktů

Forge de Laguiole Precious Wood IN PI

Kapesní zavírací nůž doplněný vývrtkou. To vše v designu značky Forge de Laguiole. Ruční výroba. Rukojeť je zhotovena z pistáciového dřeva. Délka nože 11 cm. Dodáváno v dárkové krabičce. Délka čepele: 110 mm

Více informací
od 3 300 Kč
Koupit nejlevněji

Forge de Laguiole Precious Wood IN EB BRI

Klasický ručně vyrobený kapesní nůž s vývrtkou značky Forge de Laguiole. Nůž a vývrtka - délka nože je 11 cm s rukojetí vyrobenou z ebenového dřeva. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 570 Kč
Koupit nejlevněji

Laguiole Bone Chiselled Bee Models

Exklusivní ručně vyrobený nůž značky Forge de Laguiole. Rukojeť je vyrobena z kosti.

Laguiole Precious Wood IN EB BRI

Klasický ručně vyrobený kapesní nůž s vývrtkou značky Forge de Laguiole.

Laguiole Bone

Kapesní nůž Forge de Laguiole s klasickým designem a jednoduchým ostřím dlouhým 9 cm. Rukojeť je vyrobena z kosti. K noži náleží i bílé kožené pouzdro.

Laguiole Routard

Exklusivní ručně vyráběný nůž značky Forge de Laguiole. Snakewoodové tělo zakončeno dvěma lesklými kovovými konci, jednoduché ostří dlouhé 11cm. Dodáván se speciálním koženým pouzdrem.

Laguiole Pocket Knives IN NO Walnut

Kapesní zavírací nůž značky Forge de Laguiole je 9 cm dlouhý a jeho rukojeť je zhotovena z ořechového dřeva.

Laguiole Stag Horn Tip 11 cm

Exklusivní ručně vyráběný 11 cm dlouhý nůž s charakteristickým designem značky Forge de Laguiole. Rukojeť je vyrobena z jeleního rohu.

Laguiole Courreges F

Ručně vyrobený kapesní nůž Forge de Laguiole. Tělo s plným zrcadlovým třpytem a 9 cm dlouhým ostřím je dodávaný ve speciálním balení.

Laguiole Precious Wood IN PI

Kapesní zavírací nůž doplněný vývrtkou. To vše v designu značky Forge de Laguiole. Ruční výroba. Rukojeť je zhotovena z pistáciového dřeva. Délka nože 11 cm. Dodáváno v dárkové krabičce.

Laguiole Precious Wood IN EB BRI

Laguiole Precious Wood IN EB BRI, Klasický ručně vyrobený kapesní nůž s vývrtkou značky Forge de Laguiole. Nůž a vývrtka - délka nože je 11 cm s rukojetí vyrobenou z ebenového dřeva. Dodáváno v dárkové krabičce.

Laguiole Precious Wood IN EB BRI

Klasický ručně vyrobený kapesní nůž s vývrtkou značky Forge de Laguiole. Nůž a vývrtka - délka nože je 11 cm s rukojetí vyrobenou z ebenového dřeva. Dodáváno v dárkové krabičce.

Laguiole Precious Woods

Klasický ručně vyrobený kapesní nůž Laguiole doplněný vývrtkou. Rukojeť je vyrobena z vřesového dřeva. Nůž je dlouhý 11 cm.

Laguiole Marquetries Chas EB

Jedinečný nůž, jehož rukojeť je vyrobena z ebenového dřeva s intarzií lovce, která je uměleckým dílem řemeslníků z oblasti Laguiole. Délka nože 11cm.

Laguiole Marquetries Cana BU

Jedinečný ručně vyrobený kapesní nůž, jehož rukojeť je vyrobena ze zimosrázu (buxus) s intarzií divokých kachen, je uměleckým dílem řemeslníků z oblasti Laguiole. Nůž je dodáván v dárkové krabičce.

Laguiole nůž na máslo

Ručně vyráběný nůž na máslo Laguiole. tělo je vyrobeno z černého kravského rohu. Je dodáván ve speciálním obalu Blode. Tento nůž byl oceněný na IWA trade fair (Germany 2008) cenou "GOURMET PRICE".

Laguiole Courreges H

Ruční výroba zaručuje exklusivní kvalitu nože. Čisté a elegantní zaoblené linie, moderní materiál jasně definují tento nůž jako futuristický. Tělo s plným zrcadlovým třpytem a 11 cm dlouhým ostřím. Nůž je dodávaný ve speciálním balení.

Laguiole Pocket Knives Bone s vývrtkou

Kapesní ručně vyrobený nůž Forge da Laguiole s vývrtkou. Rukojeť je vyrobena z kosti. Délka nože v zavřeném stavu je 11 cm.

Laguiole Olive, nůž na šunku

Ručně vyráběný nůž na šunku. Rukojeť z olivového dřeva je zakončena kovovými konci s matnou povrchovou úpravou. Je dodáván v pouzdře z přírodní kůže. Délka čepele: 28 cm.

Laguiole Snakewood, nůž na chleba

Ručně vyráběný nůž na chleba a jiné pečivo, tělo je vyrobeno z rostliny jménem Kulčiba obecná (anglicky Snakewood), zakončeno kovovými konci s matnou povrchovou úpravou. Délka čepele je 17 cm. Nůž je dodáván v dárkové krabičce.

Nůž BURGVOGEL Solingen 6810.926.09.0 - Oliva

Nůž kuchyňský BURGVOGEL Solingen 6810.926.09.0 - Oliva excelentní kuchyňský nůž na loupání a krájení ovoce, zeleniny i brambor - perfektně vyvážený - rovné ostří kovaný výrobek ( nejvyšší kvalita ) - špičková nerezová solingenská chrom-molybden-vanadová ocel, zakalená na 55-56 HRC, ostří velmi pečlivě ručně zabrušované ergonomické, velmi estetické držadlo z výběrového olivového dřeva délka ostří : 9 cm nůž není vhodný do myček - ošetřuje se pod tekoucí vodou s minimálním použitím čistících příp...

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:laguiole 211412    •  laguiole 5260    •  laguiole rybarsky    •  laguiole noze    •  laguiole routard    •  laguiole 5262    •  laguiole 1421 nuz    •  laguiole 5960    •  laguiole carbon    •  forged wedge    •