Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Folie firestone

Nalezeno:    4 produkty

Firestone EPDM PondGard 1m2

Fólie Firestone na bázi EPDM, tedy syntetické gumy, je ideální pro nádrže, jezera a potůčky na golfovém hřišti. Hlavními přednostmi jsou houževnatost materiálu, průtažnost přes 300%, odolnost proti UV záření. Je navíc šetrná vůči životnímu prostředí.

Firestone Silicone Roller

Váleček k optimálnímu uválečkování spojů,určený pro fólie na bázi syntetických EPDM kaučuků, které jsou nejrozšířenějším typem elastomerních fólií.

Spojovací lepidlo - Quick Prime Plus 0,95l

Spojovací lepidlo Firestone 0,95 litru. Čistidlo s lepidlem pro očištění a penetraci spojů. Aktivátor QuickPrime Plus slouží pro přípravu dokonalého lepeného spoje. Po aplikaci a následném oschnutí aktivátoru nalepte spojovací pásku na folii a přitlačte válečkem. Druhou folii nachystejte stejně, po stržení voskového papíru přeložte folie přes sebe a opět zaválečkujte.

Spojovací lepidlo - Quick Prime Plus 3,8l

Spojovací lepidlo Firestone 3,8 litru. Čistidlo s lepidlem pro očištění a penetraci spojů. Aktivátor QuickPrime Plus slouží pro přípravu dokonalého lepeného spoje. Po aplikaci a následném oschnutí aktivátoru nalepte spojovací pásku na folii a přitlačte válečkem. Druhou folii nachystejte stejně, po stržení voskového papíru přeložte folie přes sebe a opět zaválečkujte.