Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Figaro zlaty retizek

Nalezeno:    85 produktů

Řetízek 80

muže, chirurgická ocel 316L, ocelová, 4 mm, 60 cm

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Marcello 70

Oblíbený univerzální koberec vhodný do prostorů s nízkým až střední provozem. Moderní barvy, praktický melírovaný vzor, na kterém není vidět hned každá nečistota. Koberec je protiskluzový. Při objednávce od nás, máte 20% slevu na montáž nebo čištění. Šíře: 4 m (pro objednávku platí množství = počet m2) Velkoobchodní sleva pro montážní firmy Výška vlasu: 6 mm Celková výška: 8 mm Podklad: texicon Protiskluzový: ano (DS) Snížená hořlavost: ano   Proč nakoupit u nás? * ne...

Více informací
od 1 280 Kč
Koupit nejlevněji

Mohutné zlaté prodloužené FIGARO - zlatý řetízek 45cm 585/1,87gr H208 POŠTOVNÉ ZDARMA! (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Mohutné zlaté prodloužené FIGARO - zlatý řetízek 45cm 585/1,87gr H208 Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 1,87grDrahé kameny: neZapínání: klasickéGravírování: neŠířka: 2,15mmDélka: 45cm Kód: H208 Rozměry: viz. obrázek

Mohutný dámský silný zlatý přívěskový řetízek - FIGARO 585/0,92gr 45cm H412 (FIGARO zlatý řetízek POŠTOVNÉ ZDARMA)

Mohutný dámský silný zlatý přívěskový řetízek - FIGARO 585/0,92gr 45cm H412 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlatoHmotnost šperku: 0,92grDrahé kam...

Zlatý řetízek Figaro 4,5 mm IZ4823R

Elegantní zlatý řetízek Figaro je vyroben z vysoce leštěného žlutého zlata. Řetízek tvoří tři oválná očka ve středu propojená destičkou pravidelně se střídající s jedním oválným očkem. Použité zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm KOCH155

Krásný a moderní zlatý řetízek Figaro s destičkami je vyroben z vícebarevného 14karátového zlata. Povrchová úprava je s vysokým leskem. Řetízek tvoří očka vzoru Figaro ve žlutém zlatě, v kombinaci ze sedmi destičkami z bílého zlata. Šířka oček řetízku je 4 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako dárek.

Zlatý řetízek Figaro 4,8 mm IZ5842

Zlatý řetízek Figaro s destičkami je známý také jako vzor Figaro on plate. Řetízek tvoří tři kulatá válcovaná očka dekorovaná oválným očkem s destičkou s gravírovaným vzorem. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro 3 mm IZ11660

Zlatý řetízek Figaro tvoří tři kulaté očka dekorovaná oválným válcovaným očkem. Povrch řetízku je upraven vysokým leštěním, což znásobuje barvu žlutého zlata. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro 7 mm KOCH150

Zlatý řetízek Figaro je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Řetízek tvoří oválné očka v bílém zlatě, které se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky ze žlutého zlata. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem, ale i bez přívěsku. Šířka oček řetízku je 7 mm. Zapínání je na karabinku pro pohodlné a bezpečné nošení. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 2,8 mm IZ9916

Zlatý řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří větší a menší jemně lisovaná oválná očka střídající se v pravidelných intervalech. Použité zapínání je na pérový kroužek. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem i bez přívěsku. Šířka oček řetízku je 2,8 mm, jeho délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 6 mm IZ5072

Zlatý pánský řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání je na karabinku. Šířka řetízku je 6 mm a jeho délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 8 mm IZ2140

Zlatý řetízek Figaro je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvoří ho oválná očka, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Šířka oček řetízku je 8 mm. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem i bez přívěsku. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ4906

Zlatý řetízek známého vzoru Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka řetízku je 2 mm a jeho délku si vyberte z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako vhodný dárek.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ4907

Zlatý řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Tvoří ho oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem nebo bez. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka řetízku je 2 mm, délku si vyberte z dostupných rozměrů. Doporučujeme jako vhodný dárek.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ1924

Zlatý řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Tvoří ho tři jemně kulatá očka, která se pravidelně střídají s jedním větším oválným očkem. Použité zapínání je na pérový kroužek. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Řetízek bude vhodným dárkem k mnoha příležitostem.

Zlatý řetízek Figaro 6 mm KOCH163

Zlatý řetízek Figaro je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvoří ji oválné očka v bílém zlatě, které se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky ze žlutého zlata. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem i bez přívěsku. Použité zapínání řetízku je na karabinu pro pohodlné a bezpečné nošení. Šířka oček řetízku je 6 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro on plate IZ8247

Zlatý pánský řetízek vzoru Figaro on plate je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Řetízek tvoří tři kulatá očka dekorovaná oválným očkem s plotýnkou v kombinaci s jemným gravírováním. Šířka oček řetízku je 4 mm, délku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro 1,5 mm IZ12298

Elegantní řetízek Figaro tvoří oválná očka, pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Řetízek je vhodný na nošení samostatně, i s přívěskem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Zlatý řetízek Figaro 1,5 mm IZ12299

Elegantní řetízek Figaro tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na karabinku pro bezpečné a pohodlné nošení. Řetízek je vhodný na nošení samostatně i s přívěskem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Zlatý řetízek Figaro 5 mm IZ3690

Elegantní zlatý řetízek se vzorem Figaro s destičkami je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Řetízek tvoří oválná očka dekorovaná destičkou, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 5 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro dvoubarevný 3 mm IZ11819

Okouzlující zlatý řetízek se vzorem Figaro je částečně rhodiový pro poutavé dvoubarevné tónování. Tvoří ho klasická kulatá očka, střídající se s jedním oválným očkem. Použité zapínání je na karabinku pro pohodlné a bezpečné nošení. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm IZ4922

Originální zlatý řetízek Figaro je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Tvoří ji menší ovální očka, pravidelně se střídající s větším oválným očkem, uprostřed zdobeným ploténkou. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání je na péřový kroužek. Šířka řetízku je 4 mm a její délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 1,6 mm IZ11415

Mimořádně elegantní řetízek Figaro tvořený oválnými očky pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Díky vysokému lesku vyniká krása žlutého zlata. Zárukou bezpečného a pohodlného nošení je použité zapínání na pérový kroužek. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 4,7 mm IZ11682M

Elegantní řetízek vzoru Figaro v provedení ze žlutého zlata. Tvoří ho tři klasická kulatá očka, dekorovaná destičkou, v pravidelných intervalech spojovaná jedním oválným očkem. Použité bezpečné zapínání je na karabinku. Délku řetízku si vyberte z nabízených rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 5,5 mm IZ11682

Elegantní řetízek vzoru Figaro ve vyhotovení ze žlutého zlata. Tvoří ho tři klasická kulatá očka dekorovaná destičkou, v pravidelných intervalech spojovaná jedním oválným očkem. Použité bezpečné zapínání je na karabinku. Délku řetízku si vyberte z nabízených rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 1,8 mm IZ10260

Řetízek Figaro tvoří oválné očka, pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Řetízek je vhodná na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat is pěkným přívěskem. Šířka oček řetízku je 1,8 mm, délka řetízku je 500 mm. Řetízek je vyrobena ze čtrnáct karátového žlutého zlata.

Zlatý řetízek Figaro 3 mm IZ5068

Elegantní řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem i bez přívěsku. Použité zapínání je na karabinku. Šířka řetízku je 3 mm a jeho délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 3,5 mm IZ5293

Řetízek tvoří oválné očka, které se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Řetízek Figaro je vyrobena z bílého 14 karátového zlata. Řetízek je vhodná na nošení bez přívěsku i s přívěskem. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 3,5 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm IZ3155

Elegantní řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem i bez přívěsku. Použité zapínání je na karabinku. Šířka řetízku je 4 mm a jeho délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 5 mm IZ4373

Elegantní řetízek je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Řetízek má vzor figaro a je tvořen oválnými očky, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Šířka oček řetízku je 5 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Řetízek je vhodný na nošení s přívěskem i bez.

Zlatý řetízek Figaro 1,5 mm IZ7524

Elegantní řetízek vzoru Figaro je vyroben ze žlutého 14karátového zlata s povrchovou úpravou s vysokým leskem. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s přívěskem. Šířka oček řetízku je 1,5 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ7528

Elegantní řetízek vzoru figaro je vyroben z kombinovaného 14karátového zlata s leskem v kombinaci s jemným vzorem diamont cut. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s přívěskem. Šířka řetízku je 2 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ3680

Velmi elegantní řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka, která se v pravidelných intervalech střídají s kulatými mírně válcovanými očky. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 2 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ4365

Velmi elegantní řetízek se vzorem Figaro je vyroben ze 14 karátového bíleho zlata. Řetízek tvoří oválné, jemně válcované očka, které se v pravidelných intervalech střídají. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem, kde zapínání je na péřový kroužek. Šířka oček řetízku je 2 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ4366

Velmi elegantní řetízek se vzorem Figaro je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná, jemně válcovaná očka, která se v pravidelných intervalech střídají. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 2 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ8274

Elegantní řetízek vzoru Figaro, vyroben z bílého 14karátového zlata. Řetízek tvoří oválná očka střídající se v pravidelných intervalech s kulatými. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 2 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatý řetízek Figaro 2,5 mm IZ4919

Velmi elegantní řetízek Figaro je vyrobena ze 14 karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválné očka, které se v pravidelných intervalech střídají s kulatými, mírně válcovanými očky .Povrch řetízku je s vysokým leskem. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 2,5 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 2,5 mm IZ8248

Elegantní pánský řetízek je vyroben ze žlutého 14karátového zlata vzoru Figaro. Řetízek tvoří oválná očka střídající se v pravidelných intervalech s kulatými. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 2,5 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 3,5 mm IZ2279

Velmi elegantní řetízek je vyrobena z 14 karátového žlutého zlata vzoru Figaro. Řetízek tvoří oválné očka, které se v pravidelných intervalech střídají s kulatými očky. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 3,5 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm IZ11436

Elegantní řetízek Figaro, který tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na karabinku pro bezpečné a pohodlné nošení. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Zlatý řetízek Figaro 4,5 mm IZ6746

Figaro s plotýnkami, pánská řetízek je vyrobena ze 14 karátového žlutého zlata, zdobená jemným gravírováním, což působí velmi elegantně a zajímavě. Řetízek tvoří oválné očka, pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 4,5 mm a její délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 5 mm IZ2513A

Elegantní plný řetízek je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Řetízek se vzorom Figaro, je tvořen oválnými očky, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Šířka oček řetízku je 5 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 5 mm IZ4376

Elegantní řetízek pro pány je vyroben ze 14karátového žlutého zlata vzoru Figaro. Řetízek tvoří oválná očka, která se v pravidelných intervalech střídají s kulatými očky. Povrchová úprava řetízku je s leskem, kde zapínání je na karabínu. Šířka oček řetízku je 5 mm, délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 7,5 mm IZ5319

Zlatá pánská řetízek Figaro je vyrobena ze žlutého 14 karátového zlata. Šířka oček řetízku je 7,5 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Tvoří ji oválné očka, které se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodná k nošení s přívěskem i bez přívěsku. Použité zapínání řetízku je na bezpečnou karabinku.

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ11201

Jemný krásný řetízek Figaro, který tvoří oválná očka pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Zlatý řetízek Figaro white 4 mm IZ8019A

Elegantní řetízek vyroben z bílého 14karátového zlata. Řetízek má vzor figaro a je tvořen oválnými očky, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Šířka oček řetízku je 4 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost....

Zlatý pánský řetízek Figaro white IZ8016A

Elegantní pánský řetízek je vyroben z bílého 14karátového zlata. Řetízek má vzor figaro a je tvořen oválnými očky, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Šířka oček řetízku je 2 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost....

Zlatý řetízek Figaro 2 mm IZ8052A

Řetízek oblíbeného vzoru Figaro je vyroben z bílého 14karátového zlata. Tvoří ho lesklá oválná a obdélníková očka, která se v pravidelných intervalech střídají. Zapínání je na bezpečný pérový ​​kroužek. Šířka oček je 2 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Nakupujte tam, kde nabízejí výhodné ceny, kvalitu a serióznost - iZlato24.cz.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm IZ4367

Elegantní řetízek je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu vzoru Figaro. Tvoří ho oválná očka, která se v pravidelných intervalech střídají s kulatými očky. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 4 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm IZ253

Elegantní řetízek vzoru Figaro je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Tvoří ji větší a menší oválné očka, navzájem se střídající v pravidelných intervalech. Použité zapínání je na pérový kroužek pro pohodlné a bezpeční nošení. Šířka oček řetízku je 4 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Figaro 4 mm IZ5237

Řetízek Figaro je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Tvoří ho oválná očka dekorovaná destičkou, která se v pravidelných intervalech střídají se třemi kulatými očky. Povrchová úprava řetízku je s leskem, kde destičky jsou dekorovány ozdobným gravírováním. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku i s přívěskem. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 4 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý pánský řetízek Figaro s ploténkou IZ8021A

Pánský řetízek je vyroben z bílého 14karátového zlata vzor figaro a je tvořen kulatými očky, která se v pravidelných intervalech střídají s ploténkami, které mají zábrus diamont cut, což působí elegantně a zajímavě. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Šířka oček řetízku je 4 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost....

Zlatý řetízek Figaro s destičkami 3,4 mm IZ9919

Zlatý elegantní řetízek Figaro zdobený destičkami - vzor nazývaný i Figaro on Plate. Řetízek tvoří tři kulatá očka dekorovaná oválným očkem s destičkou. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro on plate 2 mm IZ8243

Zlatý řetízek Figaro on plate je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Řetízek tvoří tři kulatá očka dekorovaná oválným očkem s plotýnkou. Šířka oček je 2 mm, délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro s destičkami 2,3 mm IZ11680

Zlatý řetízek Figaro s destičkami je známý i jako vzor Figaro on plate. Řetízek tvoří tři kulatá válcovaná očka dekorovaná oválným očkem s destičkou s jemným gravírovaným vzorem. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na bezpečnou karabinku.

Zlatý řetízek Figaro s destičkami 4 mm IZ11440

Zlatý řetízek Figaro s destičkami je známý i jako vzor Figaro on plate. Řetízek tvoří tři kulatá válcovaná očka, dekorované oválným očkem s destičkou a gravírovaným vzorem. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s přívěskem. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro s destičkami 4 mm IZ11681

Zlatý řetízek Figaro s destičkami je známý i jako vzor Figaro on plate. Řetízek tvoří tři kulatá válcovaná očka dekorovaná oválným očkem s destičkou s gravírovaným vzorem. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Figaro s destičkami 7 mm IZ11679

Zlatý řetízek Figaro s destičkami je známý i jako vzor Figaro on plate. Řetízek tvoří tři kulatá válcovaná očka dekorovaná oválným očkem s destičkou s gravírovaným vzorem. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání řetízku je na bezpečnou karabinku.

Silný moderní zlatý řetízek FIGARO 585/0,95gr 45cm H064

Silný moderní zlatý řetízek FIGARO 585/0,95gr 45cm H064 Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 0,95grDrahé kameny: neZapínání: klasickéDélka: 45cmKód: H064Typ: dámský Rozměry: viz. obrázek

Zlatý pánský řetízek FIGARO 3,5 mm IZ5071

Zlatý pánský řetízek FIGARO 4 mm je vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka, pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Řetízek je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Použité zapínání je na karabinku pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka řetízku je 3,5 mm a její délku si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Zlatý pánský řetízek FIGARO 3,5 mm doporučujeme jako vhodný dárek...

Zlatý řetízek Figaro s plotýnkami 2 mm IZ4920

Zlatý řetízek Figaro s plotýnkami je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Řetízek tvoří tři kulaté očka s vysokým leskem, které se v pravidelných intervalech střídají s jedním oválným očkem, které je dekorované ploténkou s jemným gravírem. Šířka oček řetízku je 2 mm a délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů. Je vhodná na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s přívěskem. Použité zapínání řetízku je na karabinu.

Zlatý řetízek s destičkami Figaro 2 mm IZ4356

Elegantní řetízek známého vzoru Figaro je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Řetízek tvoří oválná očka s destičkami, dekorovaný jemným gravírováním, které se v pravidelných intervalech střídají s kulatými očky. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek. Šířka oček řetízku je 2 mm. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Řetízek na ruku FIGARO s plotýnkami IZ4459

Zlatý pánský řetízek na ruku je vyrobena ze 14 karátového žlutého zlata v motivu FIGARO s plotýnkami. Řetízek na ruku tvoří tři kulaté očka, které se pravidelně střídají s oválnými očky dekorovanými ploténkou. Povrchová úprava řetízky na ruku je s vysokým leskem, kde zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka oček řetízku na ruku je 5 mm, délku řetízku na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku FI...

Mohutný zlatý dámský řetěz (řetízek) plné FIGARO 585/11,85gr 45cm T247 (POŠTOVNÉ ZDARMA - plné FIGARO (není dutý))

Mohutný zlatý dámský řetěz (řetízek) plné FIGARO 585/11,85gr 45cm T247 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost ...

Pánský plný zlatý řetízek (řetěz) FIGARO 50cm 585/2,37gr P523 POŠTOVNÉ ZDARMA! (3040013)

Pánský plný zlatý řetízek (řetěz) FIGARO 50cm 585/2,37gr P523 Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlatoHmotnost šperku: 2,37rgrDrahé kameny: neDélka: 50cmDruh: řetízekGravírování: neZapínání: klasickéVzor: figaro 3+1 040Kód: P520 Rozměry: viz. obrázek

Dámský silný mohutný zlatý řetízek (FIGARO) 585/1,37gr 45cm H135 POŠTOVNÉ ZDARMA!

Dámský silný mohutný zlatý řetízek (FIGARO) 585/1,37gr 45cm H135 Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 1,37grDrahé kameny: neZapínání: klasickéGravírování: neDélka: 45cmŠířka: 1,75mmKód: H135 Rozměry: viz. obrázek

Silný mohutný zlatý řetízek (FIGARO) 585/1,59gr 45cm H187 POŠTOVNÉ ZDARMA!

Silný mohutný zlatý řetízek (FIGARO) 585/1,59gr 45cm H187 Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 1,59grDrahé kameny: neZapínání: klasickéDélka: 45cmŠířka: 1,5mmKód: H187 Rozměry: viz. obrázek

Moderní silný mohutný zlatý řetízek (FIGARO) 585/1,30gr 42cm H197 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Moderní silný mohutný zlatý řetízek (FIGARO) 585/1,30gr 42cm H197 Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 1,30grDrahé kameny: neZapínání: klasickéDélka:42cmKód: H197 Rozměry: viz. obrázek

Pevný mohutný zlatý silný řetízek - vzor FIGARO lesklý 585/2,70gr 45cm T226 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!!!)

Pevný mohutný zlatý silný řetízek - vzor FIGARO lesklý 585/2,70gr 45cm T226 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 2,70grDrahé kameny: ne...

Zlatý plný řetízek z bílého zlata Figaro 2,5 mm IZ11724A

Elegantní řetízek Figaro, který tvoří oválná očka, pravidelně se střídající se třemi kulatými očky. Použité zapínání je na karabinku pro bezpečné a pohodlné nošení. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Dětský zlatý řetízek plné FIGARO 585/1,50gr 38cm 3040012 POŠTOVNÉ ZDARMA (3040012 )

Dětský zlatý řetízek plné FIGARO 585/1,50gr 38cm 3040012 POŠTOVNÉ ZDARMA Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlatoHmotnost šperku: 1,50grDrahé kameny: neD...

Silný moderní zlatý řetízek FIGARO 585/1,24gr 40cm H066 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Silný moderní zlatý řetízek FIGARO 585/1,24gr 40cm H066 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlatoHmotnost šperku: 1,24grVelikost: 40cmZa...

Pevný zlatý přívěskový řetízek - figaro 585/0,97gr 45cm H766 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Pevný zlatý přívěskový řetízek - figaro 585/0,97gr 45cm H766 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlatoHmotnost šperku: 0,97grDrahé kameny: neDruh: fi...

Extra prodloužený zlatý řetízek - zlaté figaro - pánské 55cm 585/2,25gr H209 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Extra prodloužený zlatý řetízek - zlaté figaro - pánské 55cm 585/2,25gr H209 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 2,25grDr...

Zlatý přívěskový dámský řetízek vzor FIGARO šíře cca 2mm 42cm 585/1,36gr H003 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Zlatý přívěskový dámský řetízek vzor FIGARO šíře cca 2mm 42cm 585/1,36gr H003 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlatoHmotnost šperku: ...

Pánský mohutný zlatý prodloužený řetízek - zlaté FIGARO 50cm 585/2,01gr H567 (POŠTOVNÉ ZDARMA!!)

Pánský mohutný zlatý prodloužený řetízek - zlaté FIGARO 50cm 585/2,01gr H567 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 2,01grDr...

Pánský řetízek na ruku Figaro s plotýnkami IZ3580

Zlatý pánský řetízek na ruku vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu Figaro s ploténkou. Povrchová úprava řetízky na ruku je s vysokým leskem a ploténky vzoru Figaro jsou dekorované jemným gravírováním. Šířka oček řetízky na ruku je 6 mm, délku řetízky na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato....

Pánský řetízek na ruku Figaro s plotýnkami IZ3589

Zlatý pánský řetízek na ruku vyroben ze 14 karátového žlutého zlata v motivu Figaro s ploténkou. Povrchová úprava řetízku na ruku je s vysokým leskem a ploténky vzoru Figaro jsou dekorované jemným gravírováním. Šířka oček řetízku na ruku je 3 mm, délku řetízku na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato....

Pánský řetízek na ruku Figaro ze žlutého zlata IZ3585

Zlatý pánský řetízek na ruku vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata v motivu Figaro. Povrchová úprava řetízku na ruku je s vysokým leskem. Šířka oček řetízku na ruku je 4 mm, délku řetízku na ruku si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem, doporučujeme proporčně z nabídky ten nejdelší. Řetízek na ruku je vhodným dárkem k mnoha příležitostem. Jen u nás garance nejnižší ceny přímo od výrobce společnosti iZlato.

ČIŠTÍN s.r.o. 281621509 Zlatý řetízek, řetízek ze zlata, Figaro 0,40 3,1, délka 42 cm

Zlatý řetízek ze žlutého zlata. Délka řetízku je 42 cm. Materiál je zlato 14 karátů 585/1000. Orientační váha je 2,32 g.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: