Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fenistil kapky

Nalezeno:    4 produkty

Fenistil kapky 20ml

Fenistil kapky 20ml Přípravek ulevující od příznaků alergie jako jsou kožní vyrážka, svědění, senná rýma a alergická rýma. Přináší úlevu od nepříjemného ekzému a poštípání hmyzem. Fenistil kapky jsou vhodné po dohodě s lékařem již od 1 měsíce věku dítěte.

Fenistil kapky 20ml

Fenistil patří do skupiny léčivých přípravků zvaných antihistaminika, které se používají k úlevě od příznaků alergie, jako jsou kožní vyrážka, svědění, senná rýma nebo ostatní alergické formy rýmy.

FENISTIL Kapky, roztok 20 ml

Rychlá úleva od alergických reakcí. Ulevuje od svědění a podráždění kůže, snižuje otoky, ulevuje od příznaků alergické rýmy.

Fenistil kapky por.gtt.sol.1x20ml

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Fenistil Dimetindeni maleas Perorální kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informa...