Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fender standard gig bag

Nalezeno:    68 produktů

Fender Standard Tele

Elektrická kytara Standard Tele Fender

Více informací
od 7 990 Kč
Koupit nejlevněji

Fender Metro Bass Gig Bag

Pouzdro pro baskytaru Metro Bass Gig Bag s 25 mm polstrováním, popruhy na ramena ve stylu ruksaku. Barevné provedení černé.

Fender Mustang™ Floor Gig Bag

Obal pro pedalboard FENDER MUSTANG FLOOR GIG BAG Tento obal je určený pro Vaše efekty a další příslušenství. Je vyroben z voděodolného polyesteru a obsah chrání pomocí 13 milimetrů silného polstrování. Spodní strana je protiskluzová, vnitřek je vyroben tak, aby k němu šlo přichytit suché zipy. Součástí je polstrovaný ramenní popruh.

Fender Urban Dreadnought Gig Bag

Pouzdro pro akustickou kytaru tvaru dreadnought s 11 mm polstrováním. Obsahuje ramenní popruhy pro lepší nošení. Černé barevné provedení.

Fender Traditional Series, Bass Gig Bag

Obal pro elektrickou baskytaru FENDER TRADITIONAL GIGBAG Gigbagy Fender Traditional jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a Vás nástroj chrání pomocí 8 milimetrů silného polstrování. Nechybí vnější kapsa a nylonový ramenní popruh.

Fender Traditional Series, Dreadnought Gig Bag

Obal pro akustickou kytaru FENDER TRADITIONAL GIGBAG Gigbagy Fender Traditional jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a Vás nástroj chrání pomocí 8 milimetrů silného polstrování. Nechybí vnější kapsa a nylonový ramenní popruh.

Fender Urban Series, Classical Guitar Gig Bag

Obal pro klasickou kytaru FENDER URBAN SERIES GIGBAG Gigbagy Fender Urban Series jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a Vás nástroj chrání pomocí 11 milimetrů silného pěnového polstrování. Nechybí dvě vnější kapsy a nylonový ramenní popruh.

Fender Urban Series, Concert Ukulele Gig Bag

Obal pro ukulele FENDER URBAN SERIES GIGBAG Gigbagy Fender Urban Series jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a Vás nástroj chrání pomocí 11 milimetrů silného pěnového polstrování. Nechybí dvě vnější kapsy a nylonový ramenní popruh.

Fender Metro Series, Dreadnought Gig Bag

Obal pro akustickou kytaru FENDER METRO GIGBAG Gigbagy Fender Metro jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a Vás nástroj chrání pomocí 25 milimetrů silného polstrování. Součástí jsou i tři vnější kapsy a polstrované ramenní popruhy.

Fender Mustang Floor Controller Gig Bag

Pedal Bag, lehká a odolná taška urdržuje vaše efekty čisté a v bezpečí. Polstrování zajistí také ochranu před poškozením nebo zničením během přenášení. Obsahuje také vnější kapsu na kabely a jiné příslušenství. Ramenní popruh zajistí pohodlné přenášení. Rozměry: 57 x 21 x 10 cm, Černé barevné provedení.

Fender Urban Bass Guitar Gig Bag

Nepromokavé, pevné pouzdro určené pro baskytaru s 11mm vnitřním polstrováním. Povlak skvěle ochrání váš nástroj před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Kromě toho je pouzdro vybaveno dvěma velkými, vnějšími kapsami určenými pro příslušenství, pohodlnými popruhy na ramena a pevnou rukojetí. Barva: Tweed

Fender Urban Jumbo Acoustic Gig Bag

Nepromokavé, pevné pouzdro určené pro akustickou kytaru Urban Jumbo s 11mm polstrováním. Povlak skvěle ochrání váš nástroj před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Kromě toho je pouzdro vybaveno dvěma velkými, vnějšími kapsami s odděleným odkládacím prostorem, určenými pro příslušenství, pohodlnými popruhy na ramena a pevnou rukojetí. Barva: Black

Fender Urban Concert Uke Gig Bag

Nepromokavé, pevné pouzdro určené pro koncertní ukulele s 11mm vnitřním polstrováním. Povlak skvěle ochrání váš nástroj před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Kromě toho je pouzdro vybaveno dvěma velkými, vnějšími kapsami určenými pro příslušenství, pohodlným popruhem na rameno a pevnou rukojetí. Barva: Tweed

Fender Urban Soprano Uke Gig Bag

Nepromokavé, pevné pouzdro určené pro sopránové ukulele s 11mm luxusním, vnitřním polstrováním. Povlak skvěle ochrání váš nástroj před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Kromě toho je pouzdro vybaveno dvěma velkými, vnějšími kapsami určenými pro příslušenství, pohodlným popruhem na rameno a pevnou rukojetí. Barva: Tweed

Fender Urban Short Scale Bass Gig Bag

polstrovaný povlak pro baskytaru, 11mm polstrování, 2 vnější kapsy.

Fender Urban Classical Guitar Gig Bag - Black

Pouzdro pro klasickou kytaru URBAN series velikosti 4/4 s 11 mm polstrováním. Vyrobeny z voděodolného materiálu. Nastavitelné ramenní popruhy pro pohodlné nošení. 2 rukojeti pro lepší manipulaci. 2 vnější přihrádky na příslušenství. Černé barevné provedení.

Fender 099-1432-106 Dreadnought Gig Bag

příslušenství, kytarové: pouzdro na Drednought kytaru, polstrované, velká přední kapsa, boční držák.

Fender Urban Strat Tele Double Gig Bag

Polstrované pouzdro pro dvě elektrické kytary typu Stratocaster a Telecaster ze série Urban. Pouzdro disponuje 11 mm polstrováním a je voděodolné, čímž zaručuje dostatečnou ochranu pro 2 nástroje současně. Nedílnou součástí jsou i dvě velké vnější přihrádky pro příslušenství, dvojitý zip, rukojeť a popruhy na ramena. Černé barevné provedení.

Fender Urban Double Bass Gig Bag

Polstrované pouzdro pro dvě elektrické baskytary ze série Urban. Pouzdro disponuje 11 mm polstrováním a je voděodolné, čímž zaručuje dostatečnou ochranu pro 2 nástroje současně. Nedílnou součástí jsou i dvě velké vnější přihrádky pro příslušenství, dvojitý zip se stylovým ukončením ve tvaru trsátka, rukojeť a popruhy na ramena. Černé barevné provedení.

Fender Metro Dreadnought Acoustic Guitar Gig Bag

Pouzdro pro akustickou kytaru tvaru dreadnought s 25 mm polstrováním. Obsahuje polstrované ramenní popruhy pro pohodlnější nošení. Černé barevné provedení.

Fender Traditional Series, Stratocaster®/Telecaster® Gig Bag

Obal pro elektrickou kytaru FENDER TRADITIONAL GIGBAG Gigbagy Fender Traditional jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a Vás nástroj chrání pomocí 8 milimetrů silného polstrování. Nechybí vnější kapsa a nylonový ramenní popruh. Tato verze je pro elektrické kytary typu Stratocaster nebo Telecaster a podobné

Fender Urban Series, Stratocaster®/Telecaster® Gig Bag

Obal pro elektrickou kytaru FENDER URBAN SERIES GIGBAG Gigbagy Fender Urban Series jsou vyrobeny z voděodolného polyesteru a nástroj chrání pomocí 11 milimetrů silného, pěnového polstrování. Nechybí dvě vnější kapsy a dva nylonové popruhy k pohodlnému nošení na zádech.

FENDER 099-1432-106 Dreadnought Guitar Gig Bag

Měkké kytarové pouzdro; Pro kytaru typu Dreadnought;

Fender 099-1422-106 Gig Bag Precision/Jazzbass, Black

Pouzdro pro Precision nebo JazzBass s 8 mm polstrováním. Disponuje rukojetí nebo nylonovým ramenním popruhem pro více možností držení. Černé barevné provedení.

Fender 099-1612-006 Custom Shop Reunion Blues Gig Bag

pouzdro pro telecaster / stratocaster, 600D nylon, 25mm polstrování, popruhy na ramena, rukojeť, barva: Black

Fender Metro Gig Bag for Strat and Tele Black

Pouzdro pro elektrickou kytaru typu Stratocaster nebo Telecaster s 25 mm polstrováním. Obsahuje ramenní popruhy pro pohodlnejší nošení. Černé barevné provedení.

Fender Gig Bag Traditional Strat/Tele Black

Pouzdro určené pro elektrickou kytaru Telecaster nebo Stratocaster s 8 mm polstrováním. Disponuje rukojetí nebo nylonovým ramenním popruhem pro více možností držení. Černé barevné provedení.

Povlak na elektrickou kytaru Fender Custom Shop Reunion Blues Gig Bag

Pouzdro pro elektrickou kytaru typu Stratocaster nebo Telecaster® značky Fender s velkým logem Fender Custom Shop. Pouzdro je vyrobeno z balistického nylonu, který poskytuje vašemu cennému nástroji maximální ochranu před vnějšími vlivy. Stěny pouzdra jsou zpevněny systémem Flexoskeleton a vnitřek je vyztužen plyšem aby zůstal nástroj bez škrábanců. Reunion Blues Gig Bag je skvělé řešení pro všechny muzikanty na cestách, kteří potřebují mít své nástroje v co nejlepším možném pořádku....

Fender 099-1512-106 Urban Strat/Tele Gig Bag Black

Pouzdro pro elektrickou kytaru typu Stratocasrer / Telecaster s 11mm polstrováním, ramenní popruh, černá barva.

Elektrická kytara Fender Standard Tele® LH MN BLK NO BAG

Elektrická kytara Fender Standard Telecaster® Left Handed. Levoruký model, javorový hmatník, černá barva, No Bag Model: 0145122506.

Elektrická kytara Fender Standard Tele® LH MN CAR NO BAG

Elektrická kytara Telecaster® Maple Fingerboard Fender. Profi kytaristi všech žánrů volí kytary Fender Telecaster® již od jejich vzniku v 50 letech minulého století kvůli jejich silnému zvuku a snadné hratelnosti. Standard Telecaster® kombinuje to nejlepší ze starých modelů i novinek.

Fender 60s Jazz Bass RW 3SB

Elektrická baskytara Tato baskytara v sobě nese esenci let šedesátých, tedy doby, která se stala historickým mezníkem hudebního průmyslu. Beze změny se tyto nástroje vyrábějí dodnes. Kvalitní materiál a precizní Fender práce se navyhnula ani této sérii. • Tělo: olše - masiv• Hmatník: palisandr• Krk: javor• Mechanika: standard• Počet pražců: 20 Vintage Style• Šíře 0 pražce: 38mm• Menzura: 864mm• Snímače: 2 Standard Vintage Alnico Mag...

Fender 60s Jazz Bass RW OW

Elektrická baskytara Tato baskytara v sobě nese esenci let šedesátých, tedy doby, která se stala historickým mezníkem hudebního průmyslu. Beze změny se tyto nástroje vyrábějí dodnes. Kvalitní materiál a precizní Fender práce se nevyhnula ani této sérii. • Tělo: olše - masiv• Hmatník: palisandr• Krk: javor• Mechanika: standard• Počet pražců: 20 Vintage Style• Šíře 0 pražce: 38mm• Menzura: 864mm• Snímače: 2 Standard Vintage Alnico Mag...

Fender 60s Jazz Bass RW BK

Elektrická baskytara Tato baskytara v sobě nese esenci let šedesátých, tedy doby, která se stala historickým mezníkem hudebního průmyslu. Beze změny se tyto nástroje vyrábějí dodnes. Kvalitní materiál a precizní Fender práce se nevyhnula ani této sérii. • Tělo: olše - masiv• Hmatník: palisandr• Krk: javor• Mechanika: American Vintage Reverse Open-Gear• Počet pražců: 20 Vintage Style• Šíře 0 pražce: 38mm• Menzura: 864mm• Snímače: 2 S...

Fender Deluxe Active Jazz Bass RW CAR

Elektrická baskytara Deluxe Active Jazz Bass je navržena tak, aby její design a zároveň také zvukové možnosti uchvátily i velké hráče. Klasický a dnes velmi moderní vzhled Vám nabízí tělo z masivní olše, komfortní javorový krk ve tvaru C s palisandrovým hmatníkem a čtyřvrstvý hnědý perleťový pickguard, který dodává kytaře luxusní vzhled. Dva dvoucívkové keramické Noiseless™ snímače a v Americe vyrobený třípásmový aktivní ekvalizér (basy, středy, výšky ) dodávají baskytaře plný a moh...

Fender Deluxe Active Jazz Bass RW BSB

Elektrická baskytara Deluxe Active Jazz Bass je navržena tak, aby její design a zároveň také zvukové možnosti uchvátily i velké hráče. Klasický a dnes velmi moderní vzhled Vám nabízí tělo z masivní olše, komfortní javorový krk ve tvaru C s palisandrovým hmatníkem a čtyřvrstvý hnědý perleťový pickguard, který dodává kytaře luxusní vzhled. Dva dvoucívkové keramické Noiseless™ snímače a v Americe vyrobený třípásmový aktivní ekvalizér (basy, středy, výšky ) dodávají baskytaře plný a moh...

Fender Deluxe Active Jazz Bass RW VW

Elektrická baskytara Deluxe Active Jazz Bass je navržena tak, aby její design a zároveň také zvukové možnosti uchvátily i velké hráče. Klasický a dnes velmi moderní vzhled Vám nabízí tělo z masivní olše, komfortní javorový krk ve tvaru C s palisandrovým hmatníkem a čtyřvrstvý hnědý perleťový pickguard, který dodává kytaře luxusní vzhled. Dva dvoucívkové keramické Noiseless™ snímače a v Americe vyrobený třípásmový aktivní ekvalizér (basy, středy, výšky ) dodávají baskytaře plný a moh...

Fender Roger Waters Precision Bass MN BK

Elektrická baskytara PRECISION BASSPrecision Bass, první Fenderův model elektrické baskytary, byla představena již roku 1951. Jde tedy vůbec o první sériově vyráběnou elektrickou basu. Název „Precision“ si „PB“ získaly díky tomu, že jejich hmatník byl na rozdíl od kontrabasů opražcovaný – baskytaristé tedy mohli hrát více „precizně“. Navíc nabízela konkrétnější a ostřejší tón. Tento model si za posledních několik dekád prošel dlouhým vývojem a dnes ho můžete najít v rukou bask...

Fender Deluxe Active Precision Bass Special MN BK

Elektrická baskytara Baskytara Active P Bass Special ze série Deluxe je zde především pro ty baskytaristy, kteří mají rádi tradiční design firmy Fender s jemnými inovátorskými prvky. Kombinace Jazz a Precission snímače Vám nabídne famózní barevný tón, jenž můžete plně ovládat a modelovat díky kvalitní a zároveň hodně variabilní aktivní elektronice. Precizně čistě zpracované tělo je u firmy Fender samozřejmostí. Tento nástroj je vhodný pro všechny hudební žánry. • Tělo: olše