Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fakro lemovani 350

Nalezeno:    25 produktů

Fakro SLS 350 mm lemování světlovodu

Fakro SLS těsnící lemování, které je určeno k použití v plochých střešních krytinách s tloušťkou do 10 mm (2x5 mm), např. asfaltová lepenka, šindele, břidlice.

Fakro SLZ 350 mm lemování světlovodu

Fakro SLZ lemování těsnící, které je určeno pro profilované střešní krytiny s výškou profilu do 45 mm, např.: taška, profilovaný plech.

Fakro SLH 350 mm lemování světlovodu

Fakro SLH lemování světlovodu je určeno pro osazení světlovodu do vysoce profilované střešní krytiny s výškou profilu do 90 mm, např. taška, vysoce profilovaný plech.

Univerzální těsnící lemování FAKRO SLS pro světlovody (pro ploché střešní krytiny) Světlovody FAKRO: 350 mm

Těsnící lemování Fakro SLS umožňuje řádné namontování tubusových světlovodů v ploše střechy.

Univerzální těsnící lemování FAKRO SLZ pro světlovody (pro profilované střešní krytiny) Světlovody FAKRO: 350 mm

Těsnící lemování Fakro SLZ umožňuje řádné namontování tubusových světlovodů v ploše střechy.

Systém pro ploché střechy FAKRO SLP pro světlovody (těsnící lemování) Světlovody FAKRO: 350 mm

Systém pro ploché střechy Fakro SLP se používá v budovách s plochými střechami, ve kterých neexistuje možnost použít standardní svislá nebo střešní okna.

Fakro SLC 350 mm stabilizační prstenec světlovodu

Stabilizační prstenec Fakro SLC se používá tehdy, je-li ohebný světlovodný tubus delší než 5 m. Vzpěry mají odlehčit světlovodný tubus a zabránit tak nechtěnému odpojení tubusu od lemování světlovodu.

Fakro SLP 350 mm systém osazení světlovodu do ploché střechy

Fakro lemování SLP je spolu s ocelovým rámem SFP určeno pro zabudování světlovodu do ploché střechy.

Fakro SRS tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SRS je světlovod s plochým zasklením a pevným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do ploché střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRZ tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SRZ je světlovod s plochým zasklením a pevným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRH tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SRH je světlovod s plochým zasklením a pevným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do vysoce profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRL tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SRL je světlovod s plochým zasklením a pevným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do ploché šupinové střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFS tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SFS je světlovod s plochým zasklením a ohebným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do ploché střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFZ tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SFZ je světlovod s plochým zasklením a ohebným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFH tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SFH je světlovod s plochým zasklením a ohebným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do vysoce profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFL tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením

Fakro SFL je světlovod s plochým zasklením a ohebným světlovodným tubusem, který je určen pro osazení do ploché šupinové střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRS-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SRS-L je světlovod s plochým zasklením, pevným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do ploché střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRZ-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SRZ-L je světlovod s plochým zasklením, pevným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFS-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SFS-L je světlovod s plochým zasklením, ohebným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do ploché střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFZ-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SFZ-L je světlovod s plochým zasklením, ohebným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRH-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SRH-L je světlovod s plochým zasklením, pevným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do vysoce profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SRL-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SRL-L je světlovod s plochým zasklením, pevným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do ploché šupinové střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFH-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SFH-L je světlovod s plochým zasklením, ohebným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do vysoce profilované střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.

Fakro SFL-L tubusový světlovod 350 mm s plochým zasklením a prosvětlením

Fakro SFL-L je světlovod s plochým zasklením, ohebným světlovodným tubusem a prosvětlením, který je určen pro osazení do ploché šupinové střešní krytiny. Součásti světlovodu je těsnící lemování.