Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Excipial u lipolotio

Nalezeno:    7 produktů

Excipial U Lipolotio emulze 200ml

Excipial U Lipolotio dermální lotio 200ml Přípravek k ošetření suché pokožky. Emulze se rychle vstřebává a normalizuje přirozený lipidový film. Je vhodná pro svědivé projevy, atopický ekzém a lupénku. Je vhodný pro každodenní aplikaci na celé tělo.

EXCIPIAL U Lipolotio emulze 200 ml

EXCIPIAL U LIPOLOTIO 1X200ML Emulze. K ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné kůže.

Excipial U Lipolotio drm.eml.1x200ml

Je „esencí“ dermatologie. Lotio s obsahem 4 % močoviny pro velkoplošné použití. Substituuje chybějící hydratační faktor – ureu a tuky, jejichž deficit je jednou z příčin vzniku atopického ekzému a všech typů xeróz (suché a citlivé pokožky). Vhodné na doléčení téměř všech patologických stavů v dermatologii. Excipial U Lipolotio je základem terapie u všech chronických velkoplošných xeróz. Neobsahují dráždivé a alergizující látky, lanolín a parabeny. Parfemace je hypoalergenní. Příbalová informa...

Excipial U Lipolotio drm.eml.1x200ml

Kožní přípravky Excipial U jsou určeny k ochraně a ošetřování pokožky. Zlepšují a normalizují její stav hydratací a tvorbou přirozeného ochranného filmu z lipidů. Tím vyhlazují její drsný povrch a napomáhají jí udržovat si svou elasticitu a odolnost proti vnějším vlivům. Excipial U Lipolotio je určen pro suchou až velmi suchou kůži jako podpůrný prostředek při kožních onemocněních, jejichž důsledkem je vysušená pokožka.

Excipial U Lipolotio drm.eml.1x200ml

Excipial U Lipolotio dermální je „esencí“ dermatologie. Lotio s obsahem 4 % močoviny pro velkoplošné použití. Substituuje chybějící hydratační faktor – ureu a tuky, jejichž deficit je jednou z příčin vzniku atopického ekzému a všech typů xeróz (suché a citlivé pokožky). Vhodné na doléčení téměř všech patologických stavů v dermatologii.

Excipial U Lipolotio drm.eml.1x200ml /pharmdata?ident=bfukyl6ue7l&width=683&sirka=683

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné suché až velmi suché kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.