Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Entlovaci nuzky

Nalezeno:    9 produktů

Entlovací nůžky délka 24 cm zoubky

Entlovací nůžky mají po vnitřních stranách čepelí zoubky, kterými po ustřižení látky, papíru i čalounění vytvoříte zoubkovaný okraj. Nůžky jsou určeny na všechny druhy látek, které můžete stříhat klasickými nůžkami. Mají plastovou rukojeť.Délka ostří: 7 cmCelková délka: 24 cm (9")

Entlovací nůžky délka 24 cm zoubky (1 ks)

Entlovací nůžky mají po vnitřních stranách čepelí zoubky, kterými po ustřižení látky, papíru i čalounění vytvoříte zoubkovaný okraj. Nůžky jsou určeny na všechny druhy látek, které můžete stříhat klasickými nůžkami. Mají plastovou rukojeť.

Nůžky entlovací délka 20 cm

Kovové nůžky s plastovým úchytem, speciální využití v krejčovství.

Nůžky entlovací délka 23 cm obloučky

Entlovací nůžky mají po vnitřních stranách čepelí zoubky, které po ustřižení látky, papíru i čalounění vytvoří okraj s obloučky. Nůžky jsou vhodné na všechny druhy látek, které můžete stříhat klasickými nůžkami. Mají plastovou rukojeť.Délka ostří: 7,5 cmCelková délka: 23 cm (9")

KAI (23 cm) Entlovací ZIG-ZAG nůžky

Entlovací nůžky KAI (23 cm) jsou vysoce kvalitní nůžky KAI dodávané firmou Prym na textil i papír o velikosti 23 cm. Jedná se o velké a silné nůžky ideální pro příležitostné použití, stříhání záclon, šití kostýmů apod.

Nůžky entlovací délka 23 cm obloučky (1 ks)

Entlovací nůžky mají po vnitřních stranách čepelí zoubky, které po ustřižení látky, papíru i čalounění vytvoří okraj s obloučky. Nůžky jsou vhodné na všechny druhy látek, které můžete stříhat klasickými nůžkami. Mají plastovou rukojeť.

Nůžky entlovací délka 23 cm zoubky (1 ks)

Entlovací nůžky do domácnosti z kvalitního materiálu. Nůžky jsou dlouhé 23 cm a mají po vnitřních stranách čepelí zoubky, kterými po ustřižení látky, papíru i čalounění vytvoříte vlnitý okraj. Nůžky jsou určeny na všechny druhy látek, které můžete stříhat klasickými nůžkami. Vyrobeny jsou z kvalitní ocele a rukojeti mají z černého plastu.

Nůžky Victorinox 8. 1007. 21, entlovací

Produkt Nůžky Victorinox 8. 1007. 21, entlovací zařazený v: Domácí potřeby | Kuchyňské náčiní | Nůžky, Objednací kód: EB-98627, výrobce: Victorinox, použití nůžek: ostatní

FISKARS Nůžky Fiskars 859445 Entlovací Classic

Nůžky Fiskars Classic Entlovací.Doporučené na zakončení okrajů látky a dalších materiálů, jako je plsť,papír a čalounění. Delší spodní čepel nadzvedává střihaný materiál.Nůžky jsou yrobeny z vysoce kvalitní tvrzené nerez oceli, která zaručuje dlouhou životnost ostří.Držadla jsou ergonomicky tvarovaná.Spojení čepelí pomocí šroubku dovoluje nastavit jejich přítlak popřípadě čepele od sebe oddělit. Hmotnost 136 gDélka 23 cm