Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Elektroinstalacni material

Nalezeno:    6 produktů

Elektroinstalační materiál ABB Vypínač Classic č. 1 jednopólový biely

Kompletní vypínač Solight řady ABB Classic s rámečkem, vypínačem i strojkem, vše v bílé barvě. Společnost Solight byla založena v roce 2009 a od roku 2010 se stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro zařízení. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Elektroinstalační materiál Solight Vypínač Opus č. 5 sériový - lustrový bílý

Sériový bílý dělený vypínač Solight ze série Opus. Určen pro ovládání hlavních osvětlovacích těles v místnosti. Společnost Solight byla založena v roce 2009 a od roku 2010 se stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro zařízení. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Elektroinstalační materiál Solight Zásuvka Opus TV+R+SAT koncová bílá

Koncová zásuvka Solight ze série Opus v bílé barvě s konektory pro zapojení televizoru, satelitu a rádia. Společnost Solight byla založena v roce 2009 a od roku 2010 se stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro zařízení. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Elektroinstalační materiál Solight Dvojitý vypínač Opus č. 5B. střídavý řazení 6+6. bílý

dvojitý vypínač Solight • střídavé řazení • dělený • barva: bílá Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Elektroinstalační materiál ABB Vypínač Classic č. 5 sériový - lustrový bílý 3553-05289 B1W

Klasický bílý vypínač Solight, dělený s oblými tvary, určen pro elektroinstalace s pevnými vodiči. Společnost Solight byla založena v roce 2009 a od roku 2010 se stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro zařízení. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Knipex 1386200 multifunkční elektroinstalační kleště, 1000V

Novinka 2012 - Knipex 1386200 - 1000V univerzální multifunkční kleště pro elektroinstalace umožňují uchopit plochý i kulatý materiál, ohýbat, jsou vhodné k odstranění otřepu, štípání kabelů, odizolování a krimpování koncových dutinek . 6 funkcí v jedněch kleštíchHladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování jednotlivých vodičů bez poškození;Výrazná vnější hrana na čelisti pro úpravu podomítkových zásuvek a odstraňování otřepu u průchodových otvorůOtvory pro odizolování na vodiče 0,7&nda...